H εαρινή 4η Σύναξις Τραβελστοριτών στη Θεσ/νίκη

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Μα...για νέα συνάντηση Βορειοελλαδιτών μιλάμε, άρα δεν είμαστε offtopic! ;)
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
1.skiouros82
2.axinos
3.famek
4.elgeo2
5.thanosth+2
6.christian
7.ευδοκια
8.xontro mpizeli
9.p1gala+1

δλδ.συνολο 12ατομα!καλα νομιζω οτι παμε!!!
αχινε με μια προσφατη ερευνα που εκανα ειδα οτι σιγουρα ειμαστε περισσοτεροι απο αυτα τα 12 ατομα στο φορουμ απο βορεια ελλαδα,αλλα δεν πιεζουμε κανεναν αν δεν θελει.αλλους επισης μπορει να μην τους βολευει και αλλοι επισης μπορει να το βρισκουν ανουσιο.εμας αυτο δεν μας ενοχλει.επισης ειναι και αρκετοι που μπαινουν πολυ περιστασιακα στο σαιτ,οποτε ειναι απολυτα λογικο να μην σκεφτονται οποιαδηποτε συναντηση.ηδη εγω με δικη μου πρωτοβουλια καλεσα κανα δυο ατομα με πμ και χαιρομαι πολυ που θα παρεβρεθουν στην συναντηση.ειμαι σιγουρη οτι θα περασουμε πολυ ομορφα!!!
στεναχωριεμαι βεβαια που ακομη δεν εχουν δηλωσει συμμετοχη trapper(δεν εχουμε καταφερει ακομη να τον γνωρισουμε) ,liz(ετοιμαζεται μαλλον για την ιαπωνια)και ερση(μαλλον βρισκεται σε ταξιδι.).ειμαστε αρκετα ατομα παιδια και ειναι λογικο να μην μπορουμε να βρουμε ευκολα κοινες ωρες.δεν πειραζει ισως στην επομενη συναντηση.

νομιζω οτι ειναι ωρα να αποφασισουμε και για το μαγαζι για να κλεισω και τραπεζι.τι λετε?
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.378
Likes
6.910
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
αγαπητή σκιουρίνα,
σχετικά με το τραπέζι, επειδη δεν γνωρίζω τα μαγαζιά που προτάθηκαν, σε οτι αφορά τη γνώμη μου, κλείσε σε οποιο μαγαζί πιστευεις οτι ειναι καλύτερα εσύ.
Εχεις εν λευκώ την ψηφο εκπροσώπησης!:haha:

Υ.Γ.: @axinos+CakeNet: και καλά θα σας κάνει ο σπόρος :bleh:, αφού λέμε ανοιξτε αλλο τοπικ, πχ πασχαλινή συνεύρεση των τραβελστοριτών βορειοελλαδιτών εν αθηναις. Πάντως και η Εδεσσα και η Κατερινη ειναι εξαιρετικές επιλογές κ ευκολα προσβάσιμες ειτε με ΙΧ ειτε ακομη κ με τρένο-προαστιακό! Δεν ειναι καλό σε ενα τόπικ να συζητιούνται 2 διαφορετικές εκδηλώσεις!
 

liz

Member
Μηνύματα
159
Likes
343
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Γεια σας! Θα προσπαθήσω να έρθω κι εγώ. Δουλεύω μέχρι τις 2 οπότε θα περάσω αμέσως μετά. Ευκαιρία να ανακρίνουμε τους παλιούς, τους το χρωστάμε...;)
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.378
Likes
6.910
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
Ευκαιρία να ανακρίνουμε τους παλιούς, τους το χρωστάμε...;)
μετά την προανάκριση, ακολουθεί η ανάκριση!!!
α, μην ξεχάσετε να φέρετε κ κάτι λάμπες για την περίσταση!:bleh:

περιμένουμε με αγωνία να μας διηγηθεί και ο ELGEO2 λεπτομέρειες για το που κατέληξε το φλουρί από την πίτα εκεί στα βάθη της Ασίας!;)
 

αθηνα123

Member
Μηνύματα
283
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
?????????????????
Ταξίδι-Όνειρο
νησια μαρκισας
μιας και εγινα και γω θεσσαλονικια ,υπολογιστε αλλα δυο ατομα για το σαββατο
 

black mamba

Member
Μηνύματα
297
Likes
84
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα (!!!)
Ταξίδι-Όνειρο
ΗΠΑ
Αν δεν έχει αγώνα ο γιος μου το Σάββατο θα είμαι κι εγώ εκεί! Αλλιώς...κρίμα...την άλλη φορά!
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.378
Likes
6.910
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
η λίστα συμμετοχών αυξάνεται !:clap:
1.skiouros82
2.axinos
3.famek
4.elgeo2
5.thanosth+2
6.christian
7.ευδοκια
8.xontro mpizeli
9.p1gala+1
10. αθηνα123 +2
11. liz (μετά τις 14.00)
12. ? black mamba

Δηλαδή 15 με 17 άτομα, μέχρι στιγμής!!!
Εξαιρετικά!:clap:
 

McElk

Member
Μηνύματα
1.036
Likes
1.605
Ταξίδι-Όνειρο
Novaya Zemlya
Υπάρχει μια μικρή πιθανότητα να βρίσκομαι Θεσ/νικη. Εάν ναι θα έρθω.
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
ε,καλα αυτο δεν ξαναγινε!!!!θα μαστε δλδ. γυρω στα 17-18 ατομα .τελεια!σημερα θα ανακοινωθει και το μαγαζι .αναμενετε στις οθονες σας!!!!
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
τοπος συναντησης

"Στο κέντρο της πόλης στη διασταύρωση των οδών Βενιζέλου και Ερμού, σ’ ένα από τα παλαιότερα κτίρια της Θεσσαλονίκης, κατασκευής 1929, γεννήθηκε το cafe- bar restaurant «ΣΥΜΦΩΝΙΑ».
Καταλαμβάνει τους δύο τελευταίους ορόφους, τέταρτο και πέμπτο, με σήμα κατατεθέν τον τρούλο, ο οποίος δεσπόζει στη κορυφή του και φιλοξενεί το κεντρικό μπαρ της επιχείρησης. Δένει αρμονικά με τα δύο μεγάλα μπαλκόνια γύρω του, τα οποία φιλοξενούν τους πελάτες για ποτό και φαγητό το καλοκαίρι, απολαμβάνοντας την μαγευτική θέα της πόλης από ψηλά."

Συμφωνία, Ερμού 21 & Βενιζέλου (γωνία), τηλ 2310- 262055
ακριβως απο κατω ειναι το μαγαζι sprider stores και απεναντι ειναι ο φωκας.

αγαπητοι συμφορουμιτες εγω εκλεισα για καφε στον τρουλο επανω!στις 12,00 ειναι το ραντεβου.οποιος δεν καταλαβε που ακριβως ειναι ας επικοινωνησει μαζι μου με πμ.(το αλλο μαγαζι δυστυχως δεν μπορουσε να βολεψει 18 ατομα σε μια ευθεια!!!!!)
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.261
Μηνύματα
885.432
Μέλη
38.938
Νεότερο μέλος
Geo Yfa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom