Kαλοκαιρινές διακοπές 2015

dreamangel25

Member
Μηνύματα
53
Likes
12
Και εμείς μάλλον για Πήλιο σκεφτόμαστε, θα πάμε 2ο 15ημερο του Ιουνίου, αυτό που δεν ξέρω είναι που να κλείσω να μείνουμε, μας έχουν πει για τσαγκαραδα και να κατεβαίνουμε καθημερινά για μπάνιο ή παραλιακα προς αι Γιάννη ? Θα μείνουμε 5 μέρες.
 
Μηνύματα
33
Likes
9
Και εμείς μάλλον για Πήλιο σκεφτόμαστε, θα πάμε 2ο 15ημερο του Ιουνίου, αυτό που δεν ξέρω είναι που να κλείσω να μείνουμε, μας έχουν πει για τσαγκαραδα και να κατεβαίνουμε καθημερινά για μπάνιο ή παραλιακα προς αι Γιάννη ? Θα μείνουμε 5 μέρες.
Ζευγάρι είστε; εμείς βρήκαμε στη παραλία παπα νερό μπροστά 80 ευρώ τι βραδιά.απλά θέλουμε μπροστά λόγω του παιδιού
 

dreamangel25

Member
Μηνύματα
53
Likes
12
Ναι ζευγάρι γιαυτό δεν έχουμε και θέμα για το αν θα μείνουμε δίπλα η όχι στην παραλία
 

mikaelpap

Member
Μηνύματα
44
Likes
27
Επόμενο Ταξίδι
ΒΑΡΚΕΛΏΝΗ
Ταξίδι-Όνειρο
κινα
Ναι ζευγάρι γιαυτό δεν έχουμε και θέμα για το αν θα μείνουμε δίπλα η όχι στην παραλία
υπολογιστε 20km καθημερινα για μετακιννήσεις,μπουφανάκι τα βράδυα (αν χαλασει λιγο ο καιρος χειμερινά),σχετικά ερημικά,υψηλότερες τιμές λογου ονόματος,ΣΚΌΠΕΛΟ ΨΆΞΑΤΕ?
 

dreamangel25

Member
Μηνύματα
53
Likes
12
υπολογιστε 20km καθημερινα για μετακιννήσεις,μπουφανάκι τα βράδυα (αν χαλασει λιγο ο καιρος χειμερινά),σχετικά ερημικά,υψηλότερες τιμές λογου ονόματος,ΣΚΌΠΕΛΟ ΨΆΞΑΤΕ?
Σκόπελο δεν ψάξαμε, δεν έχει ακριβά άκτοπλοικα?
 

mikaelpap

Member
Μηνύματα
44
Likes
27
Επόμενο Ταξίδι
ΒΑΡΚΕΛΏΝΗ
Ταξίδι-Όνειρο
κινα
ίσως,έχω χρόνια να ταξιδέψω στο νησί αλλά σε αποζημιώνει απο τις προσβασιμες και ομορφες παραλιες (Καστάνη απίστευτη)και την γραφικότητα της χώρας, χώρια που δεν έχει το υψόμετρο του Πήλιου.
 

dreamangel25

Member
Μηνύματα
53
Likes
12
Εγώ αυτό που ξέρω είναι ότι υποτίθεται θέλουμε να φύγουμε για διακοπές στις 15 Ιουνίου και ακόμα δεν ξέρουμε το που.. Αθήνα μας βλέπω στο τέλος βέβαια σκεφτόμουν και το άλλο, να πάω αύριο ή μεθαύριο Πειραιά στο πρακτορείο της hellenic και να δω σε ποια νησιά στις ημερομηνίες που θέλουμε έχει την προσφορά και αν βρω κάτι καλό να κλείσω τα εισιτήρια και μετά διαμονή.. Ειλικρινά πολύ μπέρδεμα για 5 ημέρες είμαι πολύ ανάποφασιστη όπως καταλάβατε..
 

geopap

Member
Μηνύματα
208
Likes
234
Ιούνιο δεν έχεις πρόβλημα θα βρεις άνετα και κατάλυμα και ακτοπλοϊκά (εφόσον χρειαστούν). Για Σκόπελο τα εισητήρια πήγαινε-έλα κοστίζουν 76,00€. (για Κρήτη φτηνότερα είναι:bleh:).
 

Marie.

Member
Μηνύματα
47
Likes
7
Ειμαστε ζευγαρι 23 χρονων και φετος λεμε να παμε μονεμβασια ελαφονησο απο μια διανυκτερευση και μετα προς πυλο φοινικουντα για αλλες 3-4
καπου ειδα οτι ειπε καποιος εδω οτι ειναι πολυ οικογενειακα?
δηλαδη για την ηλικια μας δεν ειναι και πολυ καλη επιλογη να παμε εκει?
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.030
Likes
41.019
βέβαια σκεφτόμουν και το άλλο, να πάω αύριο ή μεθαύριο Πειραιά στο πρακτορείο της hellenic και να δω σε ποια νησιά στις ημερομηνίες που θέλουμε έχει την προσφορά και αν βρω κάτι καλό να κλείσω τα εισιτήρια και μετά διαμονή..
Τηλεφωνικώς είτε ηλεκτρονικώς κλείσαμε.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.192
Μηνύματα
883.484
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom