Live from... (click and post one photo)

poised

Member
Μηνύματα
877
Likes
6.516
Στο θέμα μας όμως.
Δε μπορείς να πετσοκόψεις ένα μέρος βασιζόμενος στα βιώματα και στα λεγόμενα κάποιου αν δεν το επισκεφτείς.
Η κόλαση τους ο παράδεισος μου.
Σε θεωρητικό και φιλοσοφικό επίπεδο και μεταξύ τύρου και αχλαδίου συμφωνώ. Σε πρακτικό όλοι στηριζόμαστε στα βιώματα και λεγόμενα άλλων για να αποφασίσουμε που θα πάμε γιατί δεν έχουμε τον χρόνο να επισκεφτούμε τα πάντα.
 

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.077
Likes
2.492
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
Βλέπω ομπρέλες και παγκάκια εκεί στο βάθος?? "Πρόοδος" και στα Κουφονήσια? Προσωπικά χαίρομαι γιατί είμαι φαν των οργανωμένων έστω κ έτσι, με υποτυπώδεις ευκολίες, αλλά εκπλήσσομαι γιατί ήξερα ότι στα Κουφονήσια δε "παίζει" κάτι τέτοιο. Ή είναι από το beach bar για τους καθήμενους?
 

SugarBlue

Member
Μηνύματα
262
Likes
4.410
Βλέπω ομπρέλες και παγκάκια εκεί στο βάθος?? "Πρόοδος" και στα Κουφονήσια? Προσωπικά χαίρομαι γιατί είμαι φαν των οργανωμένων έστω κ έτσι, με υποτυπώδεις ευκολίες, αλλά εκπλήσσομαι γιατί ήξερα ότι στα Κουφονήσια δε "παίζει" κάτι τέτοιο. Ή είναι από το beach bar για τους καθήμενους?
Μια ταβέρνα είναι που έχει σετ με ξαπλώστρες - ευτυχώς όχι μέχρι τη θάλασσα αλλά σε απόσταση, ώστε να μην ενοχλεί το φυσικό τοπίο. Το νησί έχει και άλλο ένα μόνο beach bar , πάλι σε απόσταση και όχι στην άμμο της παραλίας στην παραλία φανός
IMG_20230711_153357.jpg
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.845
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom