Madonna σου ευχομαι πολλες τουμπες στο ΟΑΚΑ!!

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Μη ντρέπεσαι για τιποτα.
Απλά μη χανεις την ευκαιρια να μαθαινεις καινουργια πράγματα Ευαγγελία.
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
δεν βρισκω τιποτα στο google εχεις κανενα link να μου στειλεις με πληροφοριες για τον κυριο?
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Στο You Tube δοκίμασες;
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.698
Likes
6.678
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Για να επανελθουμε στο αρχικο θέμα. Γιατί τόσο ζόρι με τη Μαντόνα;
προσωπικά δεν είμαι φαν ,αλλά τοσος κόσμος θα χαρεί που θα την απολαύσει απο κοντά... Δεν είναι αρκετό αυτό;
Τωρα σε εμάς που δεν αρέσει ,δεν θα πάμε .Απλά πράγματα ....
 

maredia

Member
Μηνύματα
121
Likes
19
Επόμενο Ταξίδι
In my new place
Ταξίδι-Όνειρο
Φλοριανόπολις, Βραζιλία
Παιδιά συγγνώμη κιόλας, το ξέρω ότι δεν είμαι admin, αλλά μια κριτική επιτρέψτε μου να την κάνω: είναι τώρα σοβαρός τίτλος αυτός για τέτοιο φόρουμ; Γιατί να φάει τούμπες η δύσμοιρη?
Ούτε εγώ τρελαίνομαι για Μαντόνα, αλλά σίγουρα το ό,τι είναι στην πρώτη γραμμή τόσα χρόνια κάτι σημαίνει και ας λέμε εμείς ότι θέλουμε...
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
τα μουσικά ακούσματα ειναι εντελώς προσωπική υπόθεση του καθενός ...
αν σας πώ τα δικά μου θα φρικάρετε !!!!!!! δεν θα σχολιάσω τίποτα ,γιατί το θέμα δεν ανέχεται σχολιασμούς ....
πρώτα καταλήγομε στο ειδος της μουσικής που ανέχονται και ευχαριστούν τα αυτιά μας και την ψυχή μας ,και μετά ακολουθει ο αγαπημενος ερμηνευτής !!!!
τσιτώστε τώρα τα ηχεία σας με οτι .....εσεις και μόνον εσείς αγαπάτε ...
 
Μηνύματα
78
Likes
10
Επόμενο Ταξίδι
Κίνα μάλλον..
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδία Θιβέτ Νεπάλ
Ηρεμία παιδιά η μουσική είναι ωραία και εξημερώνει τα ήθη και τα πλήθη.
Και μένα προσωπικά δεν μου άρεσε ιδιαίτερα ο Σαββόπουλος, εκτός από μερικά τραγούδια του, χτες το βραδυ όμως ήμουν στη συναυλία που έγινε για το πράσινο στο Καλλιμάρμαρο και έπαθα πλάκα μαζί του! Άπαιχτη σκηνική παρουσία για την ηλικία του!
Ξέρω πως είμαι λίγο άσχετη με την απάντησή μου όμως θέλω να εξηγήσω πως η μουσική είναι τελείως προσωπικό γούστο του καθενός και ποτέ δεν πρόκειται να συμφωνήσουμε όλοι μαζί σε κάτι.
Εκτός ίσως από ένα: κρίμα να σταματήσει το τραγούδι η κόρη της Αντζελας Δημητρίου, τι θα κάνουμε εμείς οι θαυμαστές της τώρα?
 

tania

Member
Μηνύματα
203
Likes
179
Επόμενο Ταξίδι
δεν ξέρω!
Ταξίδι-Όνειρο
Το επόμενο ταξίδι
Θα ρωτήσω εγώ: Ποια είναι τα ακούσματά σου renata?!?!?!
 

Zacharoula

Member
Μηνύματα
228
Likes
109
Επόμενο Ταξίδι
Δολομίτες
Ταξίδι-Όνειρο
Ο κόσμος όλος.
Προσωπικά,δεν ειμαι φαν της Μαντόνα ούτε καν της ποπ μουσικής.
Δεν μπορούμε όμως να κρίνουμε κανέναν για τις προσωπικές του προτιμήσεις ή ακούσματα του.
Χαρακτηρισμοί τύπου ''καψεροί όσοι δώσατε λεφτά'' ή ''σας λυπάμαι'' είναι χοντροκομμένοι.
Και τα δικά μου ακούσματα είναι κάπως περίεργα ειδικά για κοπέλα και μία ζωή φίλοι και γνωστοί με πείραζαν.Πρέπει να απολογούμαι και να αισθάνομαι καψερή όταν πώ σε συναυλίες που σκάω 70 και 80 ευρω?
Θεωρώ απαράδεκτο για κάποιον να κρίνει έναν καλλιτέχνη με βάση την ιδιωτική του ζωή και όχι με βάση το καλλιτεχνικό του υπόβαθρο.
Προσωπικά η Σακίρα με αφήνει παγερά αδιάφορη,η φωνή της στα αφτιά μου είναι άκρως ενοχλητική (μου ακούγεται σαν κράξιμο γλάρου) και δεν με απασχολεί καθόλου η φιλανθρωπική της αναζήτηση καθώς αυτό έχει γίνει πλεόν μόδα στον χώρο τους.Μηπως πρέπει να αυτοκτονήσω μαζί με τον Δευκαλίων?
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.254
Μηνύματα
885.036
Μέλη
38.933
Νεότερο μέλος
athgouletas

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom