Madonna σου ευχομαι πολλες τουμπες στο ΟΑΚΑ!!

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

marydim

Member
Μηνύματα
1.631
Likes
410
Επόμενο Ταξίδι
Μεσόγειος
Ταξίδι-Όνειρο
Δρόμος Αγ. Ιακώβου-Ισπανί
Και που ν' ακούσεις και μένα!
Αλλά όχι επιμένω!
Θέλω να τ' ακούσω από τη Madonna!
 

marydim

Member
Μηνύματα
1.631
Likes
410
Επόμενο Ταξίδι
Μεσόγειος
Ταξίδι-Όνειρο
Δρόμος Αγ. Ιακώβου-Ισπανί
Θα έχω την ευκαιρία να σε ακούσω όταν οργανώσουμε την πρώτη travestorykh συναυλία!!!
 

FOTINI

Member
Μηνύματα
68
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
ΤΕΝΕΡΙΦΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΙΝΑ,ΑΝΤΑΡΚΤΙΚΗ
θα πάω και εγώ στη madonna θέλω να δω αυτο το φαινομενο και πιστεύω δεν είναι κακό. Μαρέσει αρκετα και είναι για δεκαετίες στην κορυφή δεν κόβω φλέβα αλλά είναι ένα ωραιο γεγονόσ για τη χώρα μας...θα περάσω ένα όμορφο σάββατο και σε τελευταια ανάλυση γιατι να κλέμε τα χρήματα επιλόγη του καθενός είναι τι θα δει....
Σακίρα ακούει ο αδελφος μου που είναι 11 ετων στα παρτυ....και εγώ μπορεί να πήγαινα στη δυναυλία της. Στη madonna θα πάμε για το show και απο περιεργεια να δεις τη madonna και αφου τη δουμε μετά μπορουμε να πουμε αν αξιζε η οχι...
 

mariashaki

Member
Μηνύματα
54
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
οπου με βγαλει ο δρομος..
Ταξίδι-Όνειρο
λατινικη αμερικη
Καλα η Μαντονα να δεις τι περαση που εχει στα παρτυ...Η ξαδερφη μου 7 χρονων συνεχεια τη βαζει!ακουσα οτι δεν θα κανει προβα αρα μου μυριζεται πλειμπακ!Αντε να τελειωνει το πανηγυρι μας ζαλισαν στις διαφημισεις!
 

elpihonmar

Member
Μηνύματα
117
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπέστη
Ταξίδι-Όνειρο
Άνδεις
κορίτσι ,στην θεσαλονίκη ειστε πολύ προχωρημένοι σε μουσικά ακούσματα ,και τα παμπάκια σας δεν παίζονται !!!
προχωράμε !!!!:p[/quote]


Ρενάτα ξεχνάς...νησιώτισσα είμαι και εγώ απλά μένω Θεσ/νικη, όσο για τα ακούσματα ...απορώ λες να με γέννησαν στην Πορτογαλλία και να μη μου το λένε?

Τα "παμπάκια" τι είναι Ρενάτα?

Βρήκα τούτο Maratheftiko is an ancient grape variety indigenous to Cyprus. It is also known locally as Vambakadha (Βαμβακάδα), Vambakina (Βαμβακίνα), Pampakia (Παμπακιά), Mavrospourtiko (Μαυροσπούρτικο), Aloupostaphylo (Αλουποστάφυλο).

Για να δούμε ποιά θα τρελάνει ποιά?:bleh:
 
Last edited by a moderator:

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
[/quote]

Τα "παμπάκια" τι είναι Ρενάτα?

Βρήκα τούτο Maratheftiko is an ancient grape variety indigenous to Cyprus. It is also known locally as Vambakadha (Βαμβακάδα), Vambakina (Βαμβακίνα), Pampakia (Παμπακιά), Mavrospourtiko (Μαυροσπούρτικο), Aloupostaphylo (Αλουποστάφυλο).

[/quote]


Καμμια σχέση με σταφύλια και μ-παμπάκια.
Ολα τα λεξικά τσι Κρήτης αποκαλούν παμπάκια τσι παμπ ( χαιδευτικά )
 
Last edited by a moderator:

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
κορίτσι ,στην θεσαλονίκη ειστε πολύ προχωρημένοι σε μουσικά

Τα "παμπάκια" τι είναι Ρενάτα?

?:bleh:
βρέ οι πάμπ ...''pub.''..ξέρεις εσύ ....τα όμορφα στέκια με μουσικούλα ,που έχω νιώσει τρομερή ζεστασιά ...απο την φιλοξενία και το κλίμα τους ....:p
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.234
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Ευχαριστούμε, νομίζω ότι το πολύ ενδιαφέρον θέμα εξαντλήθηκε.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.761
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom