Musica Latina!

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.971
Likes
9.389
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
... κι ήρθαν οι λατρεμένοι Sweet Lizzy Project ..
Δε συμφωνώ μαζί σου -για ακόμα μια φορά :D- , στα αγγλικά και σε βαρετό ρυθμό, έχασε στα αυτιά μου το κομμάτι, παρόλο που τα ρεγγετόν δε μου αρέσουν γενικά.
Λύσσαξες με τον Ενρίκε!!:haha::haha:
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.971
Likes
9.389
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Το τραγούδι "Sway" που έγινε πολύ γνωστό το 1954 από τον Dean Martin, στην πραγματικότητα γράφτηκε ένα χρόνο νωρίτερα από τους Μεξικανούς Luis Demetrio από το Γιουκατάν και τον Pablo Beltrán από τη Σιναλόα και έχει τίτλο " Quien sera la que me quiera ami " . Έχει τραγουδηθεί σε περισσότερες από 30 γλώσσες και από πολλούς καλλιτέχνες
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.697
Likes
6.676
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Δε συμφωνώ μαζί σου -για ακόμα μια φορά :D- , στα αγγλικά και σε βαρετό ρυθμό, έχασε στα αυτιά μου το κομμάτι, παρόλο που τα ρεγγετόν δε μου αρέσουν γενικά.
Λύσσαξες με τον Ενρίκε!!:haha::haha:

Τωρα εδω που τα λέμε Ζωη , κουκλάκι ο Ενρίκε αλλά εχει τη τάση να αλλάζει τα φωτα σε ωραία κουβανέζικα κομματια >
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.971
Likes
9.389
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Ένα τραγούδι που έπαιζε πολύ στον Παναμά, ειδικά στην εκδρομή στα San Blas και το έχω συνδυάσει με τη στάση που κάναμε σε ένα sandbar και δώσε μπίρες, δώσε σνόρκελ και τέρμα η μουσική..
 

buffon85

Member
Μηνύματα
594
Likes
1.560
Επόμενο Ταξίδι
Κολομβία
Ταξίδι-Όνειρο
Χιλή, Ιαπωνία, Αμερική
Ένα τραγούδι που έπαιζε πολύ στον Παναμά, ειδικά στην εκδρομή στα San Blas και το έχω συνδυάσει με τη στάση που κάναμε σε ένα sandbar και δώσε μπίρες, δώσε σνόρκελ και τέρμα η μουσική..
και δομηνικανη επαιζε πολυ, αχ και βαχ.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.223
Μηνύματα
884.240
Μέλη
38.915
Νεότερο μέλος
katsanas1962@gmai

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom