Μικρονησία Palau - Hard Rock islands

Menia21

Member
Μηνύματα
781
Likes
2.020
Επόμενο Ταξίδι
Το σχεδιάζω...
Ταξίδι-Όνειρο
Photography trip
Go2 thanks για την καταπληκτική και οικονομική πληροφορία! Οντως ψάχνομαι για τον επόμενο προορισμό, πολλά έχουν πέσει στο τραπέζι, είναι ακόμα νωρίς για να δούμε που θα καταλήξουμε! Τα νησάκια μου κέντρισαν το ενδιαφέρον και ο καιρός θα είναι καλός για τότε που σκέφτομαι, για να δούμε!

ΥΓ: Από τις παραλίες πήγαμε στα Παρίσια βλέπω ε?!:D:bleh:
 

turms

Member
Μηνύματα
2.077
Likes
2.845
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
καλα αυτη η φωτο με τις μεδουσες μου κοψε τα ποδια...καλυτερα καρχαριες...
 

Dva Srca

Member
Μηνύματα
558
Likes
1.053
Επόμενο Ταξίδι
ΗΠΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Οπουδήποτε Πολυνησία
καλα αυτη η φωτο με τις μεδουσες μου κοψε τα ποδια...καλυτερα καρχαριες...
Οι μέδουσες των Παλάου είναι ακίνδυνες, καθώς ζουν σε ένα περιβάλλον χωρίς εχθρούς (πλυν της θαλάσσιας ανεμώνης που εμφανίστηκε αργότερα) εδώ και πολλούς αιώνες. Μπορεί κανείς να κολυμπήσει άνετα μαζί τους και να τις αγγίξει άφοβα!
 

turms

Member
Μηνύματα
2.077
Likes
2.845
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
ακινδυνες;;;
σοβαρα;;;
 

Aria_C

Member
Μηνύματα
318
Likes
112
Επόμενο Ταξίδι
Στ' αυγά μου :(
Ταξίδι-Όνειρο
Υποσαχάρια Αφρική
Ας βρισκόμουν εκεί και θα τολμούσα ακόμη και τη βουτιά με τις μέδουσες, τις οποίες, σημειωτέον, τρέμω μέχρι θανάτου...
 

Head_cf

Member
Μηνύματα
122
Likes
73
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει....
Για οποίον ενδιαφέρεται, μέσα στις γιορτές των Χριστουγέννων πετάει η Εithad για Μανίλα με 850 ? περίπου, και μετά η Continental από Μανίλα για Παλάου με 500 ? περίπου… Βγαίνει ένα ωραίο πακετάκι δυο εβδομάδων ..μια εβδομάδα Φιλιππίνες στο Palawan και άλλη μια Παλάου…Εγώ το σκέφτομαι πολύ σοβαρά…
 
  • Like
Reactions: GTS

CATWOMAN

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
ΕΊΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΕΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΗΔΗ ΚΑΝΟΝΙΣΕΙ ΝΑ ΠΑΜΕ PALAU-ROCK ISLANDS για 2ήμερο Camping με καγιάκ & ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΑ ΜΙΚΡΑ ΝΗΣΑΚΙΑ, Peleliu & Kayangel που ανήκουν στο ίδιο σύμπλεγμα και θεωρούνται από τους καλύτερους καταδυτικούς προορισμούς στον κόσμο. θα κάτσουμε εκεί 3 βδομάδες σύνολο τις βδομάδες Χριστουγέννων, Πρωτοχρονιάς και Θεοφανείων. Ανταποκρίσεις από Μανιλα για Palau έχει δυστυχώς μόνο δύο φορές την εβδομάδα και τα εισιτήρια ειναι γύρω στα 700?, γιατί η Continental έχει το μονοπώλειο και βαράει τις τιμές.
Θεωρώ πως είναι ιδανική επιλογή για κάποιον που δεν θέλει να πάει σε τουριστικό μέρος αλλά να απολαύσει τις θάλασσες, τις καταδύσεις την ζωή των ντόπιων κτλ. Από φίλους που έχουν ταξιδέψει εκεί μου έχουν πει πως μοιάζει με την Γαλλική Πολυνησία, που για μένα ήταν το ωραιότερο ταξίδι που έχω κάνει μέχρι τώρα.

Αν κάποιος θέλει πληροφορίες μπορώ να τον βοηθήσω γιατί οργανώσαμε όλο τα ταξίδι από μόνοι μας.
 

Rosa

Member
Μηνύματα
1.635
Likes
1.964
Ταξίδι-Όνειρο
Trobriand Islands...
Αν κάποιος θέλει πληροφορίες μπορώ να τον βοηθήσω γιατί οργανώσαμε όλο τα ταξίδι από μόνοι μας.
Kαι το ρωτάς???:shock: Δώσ'τα όλα, τιμές, αεροπορικά, διαμονές, εκδρομές, τα πάντα!:clap:
 

meli

Member
Μηνύματα
1.261
Likes
365
Επόμενο Ταξίδι
...μηπως στην αγάπη???
Ταξίδι-Όνειρο
Ολος ο κόσμος
Εννοειται!!!:clap::clap:
 

taxidakia

Member
Μηνύματα
285
Likes
51
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Άνδεις ξανά
Καλώς ήλθες κι ευχαριστούμε εκ των προτέρων!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.240
Μηνύματα
884.599
Μέλη
38.930
Νεότερο μέλος
thanasisgr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom