Μπανγκλαντές Portfolio BANGLADESH

GTS

Member
Μηνύματα
6.824
Likes
18.776
Τι εννοείς δε φαίνεται? Υπάρχει τίποτε αφύσικο εδώ? Σε παρακαλώ. Χωράνε και πολλές μπύρες στη στολή και μετά δεν ανησυχείς για τη τουαλέττα.
aintheboatshed.net_wp_content_uploads_2008_07_diving_suit_2.jpg
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.303
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Α! Εντάξει. Διακριτική στολή και δεν θα σου δημιουργήσει πρόβλημα στα αεροδρόμια απο τους ανιχνευτές μεταλλων. Και φαίνεται και άνετη....
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.280
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
Κι εγώ κι εγώ!!! Πάρε με μαζί σου dim, θα κουβαλάω τα μπαγκάζια και δε θα μιλάω, κιχ δε θα βγάζω....
καi εμενα παρε dim !! αντεχω τη βρωμια και τα ασιατικα λεωφορεια , εχω εξισου καλη ικανοτητα στο να διαλεγω αχουρια και θα σε βοηθαω να πινεις τις μπυρες που θα κουβαλαει ο GTS

kalpsire με γεια το αβαταρ...αγαπημενο παιχνιδακι


ον τοπικ τωρα...λιγουρευτικο το Μπαγκλαντες:haha:
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
καi εμενα παρε dim !! αντεχω τη βρωμια και τα ασιατικα λεωφορεια , εχω εξισου καλη ικανοτητα στο να διαλεγω αχουρια και θα σε βοηθαω να πινεις τις μπυρες που θα κουβαλαει ο GTS

kalpsire με γεια το αβαταρ...αγαπημενο παιχνιδακι


ον τοπικ τωρα...λιγουρευτικο το Μπαγκλαντες:haha:
Εγώ μπορώ να προσφέρω και μπύρες προς κατανάλωση (λεφτά υπάρχουν) και βοηθό στο GTS (χαμάλια υπάρχουν)...:haha:
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.303
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
καi εμενα παρε dim !! αντεχω τη βρωμια και τα ασιατικα λεωφορεια , εχω εξισου καλη ικανοτητα στο να διαλεγω αχουρια και θα σε βοηθαω να πινεις τις μπυρες που θα κουβαλαει ο GTS

kalpsire με γεια το αβαταρ...αγαπημενο παιχνιδακι


ον τοπικ τωρα...λιγουρευτικο το Μπαγκλαντες:haha:
Το Μπαγκλαντες δεν είναι χώρα. Είναι ιδέα.
Ελα και εσύ Mfish. Τα σαραβαλιασμένα ΚΤΕΛ και τα αχούρια ξενοδοχεία θα είναι δεδομένα άμα είμαστε μαζί. Ο άνθρωπος-σκάφανδρο θα λειτουργεί και σαν ανοιχτήρι για τις μπύρες.
Πιο πριν θα περάσουμε απο Βαρανάσι, μετά θα πάμε Καλκούτα και απο εκεί με 6 δολάρρια κόστος και 12 ώρες ταξιδάκι θα φτάσουμε με ΚΤΕΛ στην Ντάκα. Σας λέω τα έχω ρυθμίσει όλα!!

υγNedelja αν συμφωνεί ο άνθρωπος-σκάφανδρο οκ. Αν και έχω μελετήσει για μπύρες και αλκοολ και ξαναλέω. Πρόβλημα. Μόνο στα 5* ξενοδοχεια (πολύ ακριβά ) και σε λέσχες (επίσης πολύ ακριβά). ΑΛΛΑ υπάρχουν κρατικά μαγαζιά που πουλούν σε ξένους με επίδειξη διαβατηρίου (η είσοδος απαγορεύεται σε ντόπιους) τις 24 μπύρες 20 δολλάρια περίπου. Και φυσικά υπάρχουν και παράνομα πάρτυ, αλλά άντε να τα βρείς....
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.824
Likes
18.776
Στα παράνομα πάρτυ θα σας βάλω εγώ. Άνθρωπος της νύχτας γαρ.
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.303
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Στα παράνομα πάρτυ θα σας βάλω εγώ. Άνθρωπος της νύχτας γαρ.
Ανθρωπε-σκάφανδρο, είσαι ο άνθρωπός μας (πάντως αν χρειαστεί έχω "σύνδεσμο" ντόπιο) .
Για όποιον ενδιαφέρεται πραγματικά για το τι παίζει στην Ντάκα απο άποψη διασκέδασης, ας μπει στο Virtual tourist και ας ψάξει για την πόλη. Θα εκπλαγεί.....
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.280
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.303
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Train travel in Bangladesh | Dakha-Chittagong, Dhaka-Calcutta trains

αγαπητη μου dim εχει και τρενο....δεν υπαρχει λογος για ταλαιπωρια...
Σε εγκαλώ στην τάξη!!!!! Οταν υπάρχει ΚΤΕΛ, όλες οι άλλες επιλογές εκμηδενίζονται. Για τιμωρία και παραδειγματισμό θα κάτσεις γαλαρία.
Ακους εκεί..... ταλαιπωρία! Το ΚΤΕΛ και η ταλαιπωρία είναι ασύνδετες έννοιες. Κτελ και απόλαυση συνάδουν.
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.988
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
Train travel in Bangladesh | Dakha-Chittagong, Dhaka-Calcutta trains

αγαπητη μου dim εχει και τρενο....δεν υπαρχει λογος για ταλαιπωρια...
Ταξιδεύω ΚΑΙ με Κτελ Μπαγκλαντεσιανά αμα λάχει, αλλά και με τρένα .
aagnespages_typepad_com__a_6a010536e55e01970b0133f4ace85f970b_pi_.jpg
:cool:

Βρε σεις τι κάνατε εδώ μέσα; το ανατινάξατε κι αυτό το θέμα! φαντάσου τι έχει να γίνει στην επόμενη υποψήφια χώρα για portfolio....
(ξέρετε, μια χώρα της Δ. Αφρικής που καταλήγει ένα γνωστό ράλι... να δεις πως το λένε.... dakur, dukare, dakar... θα το βρω θα το βρω...)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.280
Μηνύματα
886.281
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom