Ryanair Ryanair news

orck

Member
Μηνύματα
662
Likes
1.011
Παντως νομιζω οτι το μοντελο της Ryanair δουλευει, πηγα δυο ταξιδια που εαν δεν ειχα βρει φτηνα αεροπορικα εισητηρια δεν θα ειχα κανει ποτε μου. Φυσικα στα ταξιδια αυτα ξοδεψα αρκετα περισσοτερα απο τα εξοδα για τα εισητηρια μου. Ελπιζω να ανοιξει και αλλους προορισμους απο Αθηνα οπως Παρισι, Μαδριτη κλπ.
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
κατσε καλε μου εμεις οι βορειοι τζιτζικια πεταλωνουμε;:haha::haha:
εχουμε να δουμε νεο προορισμο ουτε κ γω ξερω απο ποτε.:D aegean καταντησε κ αυτη (μονο γερμανια)
η μονη λυση ειναι να κανω δικη μου εταιρεια :bleh:
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.675
Likes
16.419
η μονη λυση ειναι να κανω δικη μου εταιρεια
Δεν χρειάζεται γιατί ξεκινάει μια νέα εταιρεία απο δω μέσα ... ο DEF ψάχνει κεφάλαια απο μεγάλα χρηματοδοτικά Funds ....ήδη εκπαιδεύονται οι πιλότοι μας και να το πρώτο αεροσκάφος...δεν έχουμε βάλει λογότυπα (είμαστε στη φάση διαγωνισμού για τα χρώματα και το λογότυπο) ... όσο για αεροσυνοδούς θα λειτουργήσουμε εθελοντικά (έχει κορμιά θανατηφόρα απο ότι μαθαίνω το φόρουμ) αλλά και δεθελοντικά σελφ σέρβις....

η πρώτη πτήση, που θα είναι δωρεάν για τους νικητές που θα προκύψουν μετά απο διαγωνισμό, θα γίνει απο Ν. Αγχίαλο όπου θα είναι η έδρα μας (λόγω χαμηλού κόστους) προς Παρίσι, ο @tripakias ήδη ψάχνει για αεροδρόμιο έστω και με χορτάρι ααα και τις σαμπάνιες μη ξεχάσεις εεε....

TRAVELSTORIES AIRLINES.jpg
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.031
Likes
12.137
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
η πρώτη πτήση, που θα είναι δωρεάν για τους νικητές που θα προκύψουν μετά απο διαγωνισμό, θα γίνει απο Ν. Αγχίαλο όπου θα είναι η έδρα μας (λόγω χαμηλού κόστους) προς Παρίσι, ο @tripakias ήδη ψάχνει για αεροδρόμιο έστω και με χορτάρι ααα και τις σαμπάνιες μη ξεχάσεις εεε....
Τι λες αγαπητε; Να βοηθησω εγω σ' αυτο το πραγμα και να γεμισει πτωχους το Παρισι...Δεν θα σαι καλα!
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
αφηστε μου το τιμονι, θελω να πιλοταρω μετα την τοση επιτυχια που εχω στα αυτοκινητα :klaps:ριχνω κ αεροπλανα αμα λαχει!αγοραστε εισιτηρια για τις πεθερες σας:sharkisland:
σοβρα τωρα την πιζα απο θεσνικη δεν θα την ξαναβαλουν;;;
 

orck

Member
Μηνύματα
662
Likes
1.011
Ειχατε και Πιζα ρε καρντασια; Τι ειναι αυτο εδω ρε; Εμεις δεν εχουμε τιποτα...
 

Marlen123

Member
Μηνύματα
107
Likes
175
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Αληθεύει οτι η Ryanair θα προσθέσει το Ηράκλειο και Μαδρίτη απο Αθήνα αλλα απο Οκτ. του 16 ;

Μου φαίνεται λίγο ράδιο αρβύλα διότι απο τώρα για το 10/16 πολύ νωρίς και επίσης που θα προλαβαίνει με τα αεροπλάνα που έχει εδώ! ειδικά το 2ο δεν είναι και πολύ κοντά!
Μακάρι να προσθέσει και το Ηράκλειο...Αν μάθεις κάτι νεότερο, πες και σε μας !
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.030
Likes
41.021
Είχε αντιληφθεί κανείς ότι από Λονδίνο για οποιοδήποτε προορισμό αφαιρεί 13 λίρες για το παιδικό εισιτήριο ως UK Child tax discount;
Έκλεισα από Λονδίνο για Κολωνία το καλοκαίρι με αρχική τιμή 14.99 λίρες το άτομο και του παιδιού μου στοίχισε τελική τιμή 1.99 λίρες...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.529
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom