Ryanair Ryanair news

meli90

Member
Μηνύματα
81
Likes
10
Επειδή δεν έχω ξανακλείσει εισιτήρια για 7 άτομα (αεροπορικά) μία ερώτηση ακόμη. Βάζω στα άτομα το νούμερο 7 πχ και από εκεί όλα γίνονται αυτόματα; Εννοώ όταν έρθει η ώρα θα μου βγάλει εκεί που συμπληρώνουμε τα στοιχεία και για τα 7 άτομα; Επίσης για Παρίσι θα έχουμε θέμα με ταυτότητες και τέτοια; Δηλαδή πρέπει να κάνουμε κάτι ως προς αυτό πριν κλείσουμε τα εισιτήρια;
 

nick07

Member
Μηνύματα
298
Likes
568
Επειδή δεν έχω ξανακλείσει εισιτήρια για 7 άτομα (αεροπορικά) μία ερώτηση ακόμη. Βάζω στα άτομα το νούμερο 7 πχ και από εκεί όλα γίνονται αυτόματα; Εννοώ όταν έρθει η ώρα θα μου βγάλει εκεί που συμπληρώνουμε τα στοιχεία και για τα 7 άτομα; Επίσης για Παρίσι θα έχουμε θέμα με ταυτότητες και τέτοια; Δηλαδή πρέπει να κάνουμε κάτι ως προς αυτό πριν κλείσουμε τα εισιτήρια;
Δεν αλλαζει κατι, ειναι σαν να κλεινεις για 1 ατομο. Απλα θα βαλεις τα στοιχεια για 7.
Με την ταυτοτητα την κλασικη με λατινικους χαρακτηρες θα εισαι οκ αρκει να ειναι σε σχετικα καλη κατάσταση.
 

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.306
Likes
8.233
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ταξίδι-Όνειρο
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
Τουλάχιστον διαβήματα σε Μπόινγκ και Ιταλία, πορεία στο Σύνταγμα, επεισόδια στα Εξάρχεια, και μια 24ωρη προειδοποιητική για να έχουν το νου τους :innocent:
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.372
Likes
9.300
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Malpensa απο Αθηνα ανοιξη. Στα βαθια. Δεν τους αρεσει ο νοτος. Θα σπασουν τα μουτρα τους.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.405
Likes
14.370
Poznan & Sarajevo στο πρόγραμμα της εταιρείας από Θεσσαλονίκη! :clap::xalara:🥳
Εδώ είναι μια λίστα με τις προσθήκες.Δεν έχει το Sarajevo(μάλλον θα μπει αργότερα ή το σκέφτονται ακόμη; ) αλλά έχει την Ρόδο.'Εχει φυσικά και για άλλες Ελληνικές πόλεις.

Ryanair NS24 Network Additions – 10DEC23 — AeroRoutes
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.343
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Εδώ είναι μια λίστα με τις προσθήκες.Δεν έχει το Sarajevo(μάλλον θα μπει αργότερα ή το σκέφτονται ακόμη; ) αλλά έχει την Ρόδο.'Εχει φυσικά και για άλλες Ελληνικές πόλεις.

Ryanair NS24 Network Additions – 10DEC23 — AeroRoutes
Το δείχνει όμως στη σελίδα της εταιρείας, είμαστε εν αναμονή ημερομηνιών.
Τη Ρόδο την είχε ξαναβάλει, είναι δρομολόγιο που πάντα έχει ζήτηση.
Επίσης στο Link που παραθέτεις αναφέρει και το Gothenburg.
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.461
Likes
5.403
Όνειρο ζωής όλων των Θεσσαλονικιών και της περιφέρειας είναι να επισκεφτούνε το μαγευτικό Πόζναν στην κατά πληκτική ΜΠολωνία.
Θα γεμίσει (ίσως) αυτή τη σεζόν από τους περίεργους και μην το είδατε μετά. Κάτι σαν τα Τίρανα της αντίπαλης.
Κόψανε τη Χιρονα κόψανε το Αμμάν. Μας έχει παστώσει με 400 άσχετους προορισμούς στη γερμάνια και στην ΜΠολωνία και μας βάλανε και το κερασάκι στην τούρτα.
Ποζναν λέει και ολίγον τι Σεράγεβο. θα τρέξουμε.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.254
Μηνύματα
885.030
Μέλη
38.933
Νεότερο μέλος
athgouletas

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom