Scoot Scoot Airlines - Αθήνα Σιγκαπούρη

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.616
Likes
9.932
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
Κανονικά έπρεπε να σε πληρώνουν να ανέβεις με αυτούς.
Υπερβολές.. Δεν ταξιδεύουν όλοι με μίλια στην άλλη άκρη του κόσμου..

Για 200 ευρώ one way ή 450 r/t όταν όλες οι υπόλοιπες είναι 1000+ μια χαρά είναι όταν μιλάμε για τέτοιες διαφορές στη τιμή.
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.534
Likes
5.562
Αντέχεται το 10ωρο;
Αν είσαι νέος όλα ανέχονται. Από κάποια ηλικία και μετά σου Ξινίζουν τα πάντα. Δοκίμασε να πας μια Λισαβώνα στις πίσω θέλεις με Αιγαίου και βάλε αυτή την εμπειρία επι 3 γιατί η απόσταση είναι μεγαλύτερη. Σημαντικό ρόλο παίζει και το ύψος. Μέχρι 180 σε άντρα είναι σχετικά καλα.
 
Μηνύματα
782
Likes
629
Επόμενο Ταξίδι
Κάπου μακριά
Ταξίδι-Όνειρο
Λος Ρόκες
Είμαι 1,92 και αρκετά εύσωμος και την πάλεψα άνετα. 2 φορές έχω πετάξει και θα το ξαναέκανα (αν η τιμή φυσικά είναι καλή). Βολεύει και το απευθείας, γλιτώνεις χρόνο για τις ανταποκρίσεις από SIN.
Σημείωση, ο γυρισμός είναι 12ωρο...
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.534
Likes
5.562
Είμαι 1,92 και αρκετά εύσωμος και την πάλεψα άνετα. 2 φορές έχω πετάξει και θα το ξαναέκανα (αν η τιμή φυσικά είναι καλή). Βολεύει και το απευθείας, γλιτώνεις χρόνο για τις ανταποκρίσεις από SIN.
Σημείωση, ο γυρισμός είναι 12ωρο...
Αν η τιμή ας πούμε ήταν 400 με Σκουτ 500 με τουρκις ποια θα διάλεγες; Έτσι να κάνουμε ένα γκάλοπ. Δεν έχω ταξιδέψει με τους Ασιάτες να το τονίσω.
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.616
Likes
9.932
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
Αν η τιμή ας πούμε ήταν 400 με Σκουτ 500 με τουρκις ποια θα διάλεγες; Έτσι να κάνουμε ένα γκάλοπ. Δεν έχω ταξιδέψει με τους Ασιάτες να το τονίσω.
Μα μη μπλεκόμαστε, για τέτοιες διαφορές ούτε λόγος.

Αλλά η Σιγκαπούρη με Etihad, Turkish, Qatar κλπ δύσκολα πέφτει κάτω από 700-800 για να μη πω 1000.

Άμα βάλει η Turkish 500 ευρώ για Σιγκαπούρη τότε ειδοποία.
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.534
Likes
5.562
Μα μη μπλεκόμαστε, για τέτοιες διαφορές ούτε λόγος.

Αλλά η Σιγκαπούρη με Etihad, Turkish, Qatar κλπ δύσκολα πέφτει κάτω από 700-800 για να μη πω 1000.

Άμα βάλει η Turkish 500 ευρώ για Σιγκαπούρη τότε ειδοποία.
Ούτε ένα γκαλόπ δεν μ'αφήνεις να κάνω. 😤😤😤.
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.833
Likes
18.790
Ούτε ένα γκαλόπ δεν μ'αφήνεις να κάνω. 😤😤😤.
Τούρκους φυσικά, με πολύ άνετες θέσεις στην οικονομική, φοβερό IFE και πολύ καλό φαγητό. Και βαλίτσα που πληρώνεις χρυσή έξτρα στη Σκουτ. Μια φορά πήρα Σκουτ από και προς Βερολίνο με 787 και ήταν μια χαρά, αλλά δεν υπάρχει σύγκριση.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.289
Μηνύματα
886.788
Μέλη
38.955
Νεότερο μέλος
alex_07

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom