Skg-Ber με easy jet

Voyager1

Member
Μηνύματα
286
Likes
68
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος της Γης
Βρηκα αεροπορικο με την easy jet Θεσνικη- Βερολινο (μετ επιστροφης φυσικα) για 18 με 23 απριλιου για δυο ατομα με 264,16 ευρω. Λετε να το κλεισω ή επειδη εχω πολλους μηνες μπροστα να περιμενω μηπως πετυχω καλυτερη τιμη/αλλη προσφορα με αλλη εταιρεια; :roll:

Πρωτη φορα θα ταξιδεψω με την easy, αν το κλεισω, κι επειδη απ τον περιγυρο εκτος απο τις φθηνες τιμες κατα τ αλλα εχω ακουσει τα χειροτερα..θελω τη γνωμη σας. Κ συγγνωμη αν διυλιζω τον κωνωπα:)
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Εγώ βλέπω το ίδιο ακριβώς που βλέπεις με 177,96?
 

MPLECAFE

Member
Μηνύματα
148
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
ΠΟΡΤΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΠΟΡΑ
ειναι πανακριβα εγω πηγα με 70 ευρω το ατομα ειναι πολυ νωρισ βγαζουν ανα διαστηματα εχεισ 7 μηνεσ μπροστα σου !
 

Voyager1

Member
Μηνύματα
286
Likes
68
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος της Γης
Σε ποιο site το βλεπεις;; Βασικα 16 με 21 ή 17 με 22 απριλιου με βολευει. Αλλα αλλαξα τις ημερομηνιες ελαχιστα για το βρω ποιο φθηνο.
 

iou79

Member
Μηνύματα
24
Likes
2
περίμενε

Σίγουρα περίμενε. Ακόμα και πολύ νωρίς είναι και δεν είναι και φθηνά τα εισιτήρια ώστε να βιαστείς μην τα χάσεις.
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
18-23 έβαλα στην easy jet και οι ώρες έχουν ίδιες τιμές και στις δύο επιλογές.
Μου το βγάζει 177,96 χωρίς επιπλέον αποσκευή.
 

Voyager1

Member
Μηνύματα
286
Likes
68
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος της Γης
18-23 έβαλα στην easy jet και οι ώρες έχουν ίδιες τιμές και στις δύο επιλογές.
Μου το βγάζει 177,96 χωρίς επιπλέον αποσκευή.
Κανονισμοί του Μεταφορέα | easyJet.com Νομιζω πρεπει να διαβασω αυτο για να καταλαβω την πολιτικη της εταιρειας με τις αποσκευες. Στην προτελευταια σελιδα παντως διαλεξα ταξιδιωτικη ασφαλιση κ βαλιτσα των 20 κιλων για καθε ατομο..μαλλον γιαυτο ανεβαινει το κοστος.
 

Voyager1

Member
Μηνύματα
286
Likes
68
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος της Γης
Εμένα μου φαίνονται ακριβά!
κι εμενα! αν κ ειναι κατα πολυ φθηνοτερα απο τις αλλες εταιρειες..

εν τω μεταξυ εχω παρει τη μεζουρα κ χω τρελαθει να μετραω τα εκατοστα της καθε βαλιτσας που χω σπιτι. Αντε να βρω 56χ45χ25
 

Elenik

Member
Μηνύματα
295
Likes
97
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΗΣΙΑ ΚΟΥΚ - ΑΛΑΣΚΑ
η ίδια εταιρεία βγάζει και πολύ φτηνότερα τύπου 70? το άτομο πήγαινε έλα χωρίς βαλίτσα και ταξιδιωτική ασφάλιση. Όσο για τη μεζούρα, εγώ έχω ήδη βρει μία τέτοια βαλίτσα και ψάχνω πως θα ξεβιδώσω τα ροδάκια γιατί είναι 58Χ45Χ25 όλη μαζί!!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.263
Μηνύματα
885.466
Μέλη
38.941
Νεότερο μέλος
doremmy

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom