Skg-Ber με easy jet

Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Κι εγώ συμφωνώ να περιμένεις λίγο και να το παρακολουθείς, γιατί συχνά πυκνά κάνουν εκπτώσεις. Μια νορμάλ τιμή για πήγαινε-έλα βερολίνο είναι 70 ευρώ το άτομο (χωρίς αποσκευή). Εγώ πέταξα με 50 λόγω έκπτωσης. Επίσης σκέψουν αν όντως χρειάζεστε 2 εικοσάκιλες βαλίτσες μαζί σας για 5 μέρες - αυτό πρακτικά θα σας κοστίσει 44 ευρώ για τα δύο άτομα.
 

rena1988

Member
Μηνύματα
294
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
Ζανζιβάρη (11/2021)
Ταξίδι-Όνειρο
Περου
και μενα ακριβα μου φαινονται...εγω πηγα τον περασμενο Μαρτιο Βερολινο με 74 ευρω πηγαινε ελα (μαζι με βαλιτσα) και τα ειχα κλεισει τελη Ιανουαριου....
 

MPLECAFE

Member
Μηνύματα
148
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
ΠΟΡΤΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΠΟΡΑ
55χ45χ25 αμα ειναι μεγαλητερη πληρωνεισ καμια 40 ευρω και οχι οταν φευγεισ απο εδω αλλα στο γυρισμο
 

Elenik

Member
Μηνύματα
295
Likes
97
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΗΣΙΑ ΚΟΥΚ - ΑΛΑΣΚΑ
νομίζω είναι 56Χ45Χ25 (γιατί και το ένα εκατοστό παίζει ρόλο !!!!!)
 

LIDA

Member
Μηνύματα
449
Likes
229
Ναι είναι ακριβά, και εμείς είχαμε πάει με 75 ευρώ με βαλίτσα το άτομο και το είχαμε κλείσει κανένα 2μηνο πιο νωρίς
 
Μηνύματα
18
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βερολινο
Ταξίδι-Όνειρο
Λιμα
εμεις κλεισαμε πριν 1,5 μην περιπου για 18-23 οκτωμβριουμε 80 ευρω το ατομο τελικη τιμη. σιγουρα θα βρεις οικονομικοτερο εισητηριο, δεν υπαρχει περιπτωση. κι εγω πρωτη φορα θα πεταξω αλλα απο οσα εχω ακουσει, το εισητηριο ειναι παντα γυρω στα 60 με 90 ευρω. να ρωτησω και κατι εγω με την ευκαιρια. τι ακριβως παιζει με την χειαποσκευη στην easyjet. πολλα εχω ακουσει, διαβασα και στην σελιδα της εταιριας αλλα οτι θελει λεει ο καθενας.
 

Voyager1

Member
Μηνύματα
286
Likes
69
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος της Γης
Κι εγώ συμφωνώ να περιμένεις λίγο και να το παρακολουθείς, γιατί συχνά πυκνά κάνουν εκπτώσεις. Μια νορμάλ τιμή για πήγαινε-έλα βερολίνο είναι 70 ευρώ το άτομο (χωρίς αποσκευή). Εγώ πέταξα με 50 λόγω έκπτωσης. Επίσης σκέψουν αν όντως χρειάζεστε 2 εικοσάκιλες βαλίτσες μαζί σας για 5 μέρες - αυτό πρακτικά θα σας κοστίσει 44 ευρώ για τα δύο άτομα.
Δεν ξερω τι γινεται με τις χρεωσεις αυτης της εταιρειας... Δυστυχως η καθε βαλιτσα δεν βγαινει 20 ευρω αλλα 34..οποτε συνολο 68. Οι βαλιτσες ειναι δλδ που ανεβαζουν το κοστος κυριως, συν τα 34 ευρω για την ταξιδιωτικη ασφαλιση..
 

Voyager1

Member
Μηνύματα
286
Likes
69
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος της Γης
Ναι είναι ακριβά, και εμείς είχαμε πάει με 75 ευρώ με βαλίτσα το άτομο και το είχαμε κλείσει κανένα 2μηνο πιο νωρίς
Μήπως απο Αθήνα;; γιατί γενικα τα εισητηρια απο θεσνικη ειναι παντα πιο ακριβα:mad::( Διεθνες αεροδρομιο σου λεει μετα κ χαζα...
 

North66

Member
Μηνύματα
4.314
Likes
5.074
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
γιατί γενικα τα εισητηρια απο θεσνικη ειναι παντα πιο ακριβα:mad::( Διεθνες αεροδρομιο σου λεει μετα κ χαζα...
Τι σχέση έχουν οι τιμές με το αν το αερόδρομιο είναι διεθνές?

Και στον Άραξο έχει διεθνές αεροδρόμιο και οι τιμές είναι πολύ μα πολύ ακριβές.

Έχεις ακούσει έννοιες όπως επιβατική κίνηση και ανταγωνιστικότητα?
 

Cave_man

Member
Μηνύματα
297
Likes
56
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Τι σχέση έχουν οι τιμές με το αν το αερόδρομιο είναι διεθνές?

Και στον Άραξο έχει διεθνές αεροδρόμιο και οι τιμές είναι πολύ μα πολύ ακριβές.

Έχεις ακούσει έννοιες όπως επιβατική κίνηση και ανταγωνιστικότητα?
Κατευθείαν να το φας το κορίτσι...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.302
Μηνύματα
887.236
Μέλη
38.968
Νεότερο μέλος
παρις

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom