Summer 2011

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Ελα να αλληλοκαρφωσουμε τα μαχαιρια βαθια και αυτο το καλοκαιρι....:D
Ξομολογηθειτε που θα περασετε τας θερινας σας διακοπας και τι εχετε κανονισει(αν εχετε ηδη κανονισει..)
Αν δεν εχετε κανονισει ακομα (οπως εγω)..βοηθεια μας/σας!
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Κλασικά αναποφάσιστη (λόγω καταστάσεων όμως αυτή τη φορά): ή Πάτμο, ή Παξούς, ή νότια Γαλλία.
Πολλά εξαρτώνται από τη δόση της τρόικας και το αν θα γίνει στάση πληρωμών στις 16/7 :)
Αλήθεια πόσοι από εσάς μπορείτε να ζείτε έτσι; Έχω αρχίσει να τα παίζω από συνεχές άγχος και αδυναμία οργάνωσης πλάνων..
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Κλασικά αναποφάσιστη (λόγω καταστάσεων όμως αυτή τη φορά): ή Πάτμο, ή Παξούς, ή νότια Γαλλία.
Πολλά εξαρτώνται από τη δόση της τρόικας και το αν θα γίνει στάση πληρωμών στις 16/7 :)
Αλήθεια πόσοι από εσάς μπορείτε να ζείτε έτσι; Έχω αρχίσει να τα παίζω από συνεχές άγχος και αδυναμία οργάνωσης πλάνων..
πατμος ολα τα λεφτα...το απολυτο νησι..δυο φορες εχω παει και περιμενω ποτε θα ξαναπαω:clap:
 

cathy-κι

Member
Μηνύματα
156
Likes
163
Επόμενο Ταξίδι
Τανζανία
Ταξίδι-Όνειρο
Ξέμεινα από όνειρο??
Αλήθεια πόσοι από εσάς μπορείτε να ζείτε έτσι; Έχω αρχίσει να τα παίζω από συνεχές άγχος και αδυναμία οργάνωσης πλάνων..
Πραγματικά σε καταλαβαίνω.. κι εγώ έχω βαλτώσει..:snorkel: Τι θα κάνουμε??
Anyway.. για Αύγουστο αναμένουμε..(ίσως παίξει μια Σύρος..)
προς το παρόν παίζει μια Πορτογαλία τέλη Ιουνίου μια βδομάδα.. συνδυάζοντας δουλειά στη Λισαβόνα και διακοπές στα βόρεια (Πόρτο, Φάτιμα κλπ.)
Αχχχχχχ πότε θα πάμε Βιετνάμ???:trekker::trekker:
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
Eνα roadtrip στην Ιταλια για μενα... 22 μερουλες που τις περιμενω πως και πως...:clap:
και αφου δεν μπορω να τα βαλω στην αντιστροφη μετρηση τα βαζω εδω :p

(Bologna-Bergamo-Bellagio-Stresa-Portofino-Cinque terre-Tuscany-Rome-Napoli-Capri-Amalfi coast)

Μετα διαβασμα σε ορεινο χωριο των Τρικαλων :( εξορια ... απομονωση... :haha::(
 

cathy-κι

Member
Μηνύματα
156
Likes
163
Επόμενο Ταξίδι
Τανζανία
Ταξίδι-Όνειρο
Ξέμεινα από όνειρο??
Eνα roadtrip στην Ιταλια για μενα... 22 μερουλες που τις περιμενω πως και πως...:clap:
και αφου δεν μπορω να τα βαλω στην αντιστροφη μετρηση τα βαζω εδω :p

(Bologna-Bergamo-Bellagio-Stresa-Portofino-Cinque terre-Tuscany-Rome-Napoli-Capri-Amalfi coast)

Μετα διαβασμα σε ορεινο χωριο των Τρικαλων :( εξορια ... απομονωση... :haha::(
Stresa.....απίστευτο.. μέρος... τι μου θύμισες τώρα???:(:(
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
καμπος,george place,Χωρα,αστοιβη,πυργος,καφε αμαν(εχει κλεισει απ οτι ξερω) cASHBAh,καφε βαγιας, και και και......

Σσσσσσσσσσσ....... μην τα λες μπροστά σε όλο τον κόσμο. Το νησί πρέπει να μείνει μυστικό... ;)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.226
Μηνύματα
884.341
Μέλη
38.918
Νεότερο μέλος
Gvar

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom