Summer 2011

annoulita100

Member
Μηνύματα
313
Likes
704
Επόμενο Ταξίδι
Ινδοκίνα
Ταξίδι-Όνειρο
All the world 💓
Μόλις γύρισα από Σκόπελο και τον Οκτώβρη πάω Ταυλάνδη ! Το ξέρω δεν πιάνεται για καλοκαίρι αλλά παιδιά το περιμένω πως και πως και είπα να μοιραστώ τη χαρά μου !χαχα Καλά να περάσετε όλοι σας !!
 

danev

Member
Μηνύματα
519
Likes
251
Επόμενο Ταξίδι
Αυστρια-Τσεχια-Σλοβακια.
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΚΑ ΦΙΟΡΔ
Μόλις γύρισα από Σκόπελο και τον Οκτώβρη πάω Ταυλάνδη ! Το ξέρω δεν πιάνεται για καλοκαίρι αλλά παιδιά το περιμένω πως και πως και είπα να μοιραστώ τη χαρά μου !χαχα Καλά να περάσετε όλοι σας !!
E, νομίζω ότι tώρα μπορεις να αλλάξεις το όνομα σου σε annoulita101 !:bleh:
 

Vally

Member
Μηνύματα
98
Likes
25
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο (;)
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΥ,Καραϊβική, Μαρόκο
Ένα πενθήμερο στην Κυπαρισσία με φίλη και μετά (λογικά) σε Κορινθία και Αιτωλοακαρνανία... :|
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.642
Likes
12.474
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Μάλλον κανονίστηκε το φετινό πρόγραμμα διακοπών:
Κύθνος και Τήλος - Νίσυρος, σε διάστημα 3 εβδομάδων, με μια μικρή διακοπή για να πλύνουμε τα ρούχα στο ενδιάμεσο :cool: και να δούμε τη μαύρη.
Περίπου 8 μέρες Μυτιλήνη, 15Αύγουστο, στους γονείς
και 5 μέρες Σαντορίνη πολύ αρχές Οκτωβρίου.
 

danev

Member
Μηνύματα
519
Likes
251
Επόμενο Ταξίδι
Αυστρια-Τσεχια-Σλοβακια.
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΚΑ ΦΙΟΡΔ
Μάλλον κανονίστηκε το φετινό πρόγραμμα διακοπών:
Κύθνος και Τήλος - Νίσυρος, σε διάστημα 3 εβδομάδων, με μια μικρή διακοπή για να πλύνουμε τα ρούχα στο ενδιάμεσο :cool: και να δούμε τη μαύρη.
Περίπου 8 μέρες Μυτιλήνη, 15Αύγουστο, στους γονείς
και 5 μέρες Σαντορίνη πολύ αρχές Οκτωβρίου.
Ασε και κανένα νησί για μας!!!!!! :clap:
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.642
Likes
12.474
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Έχω φάει τέτοιο πήξιμο που δεν κρατιέμαι. Ελπίζω το πρόγραμμα να πραγματοποιηθεί στο ακέραιο ή τέλος πάντων κατά το μεγαλύτερο του μέρος. Με άλλα λόγια: δεν είμαι και ο πιο τυχερός άνθρωπος στο κόσμο τώρα τελευταία. :roll:
 

North66

Member
Μηνύματα
4.304
Likes
5.040
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Καμιά εικοσαριά ημέρες κοντά στην Κυπαρισσία τον Αύγουστο... and that's all.
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.280
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
απο θεσσαλονικη θα καταληξω με ενδιαμεσες στασεις πηλιο, αθηνα για ανεφοδιασμο,ευβοια,αναφη, κρητη στο τελικο προορισμο λακωνια...Διαμονη σε σπιτια φιλων η ελευθερο καμπινγκ . Στη λακωνια για ενα εικοσαημερο εξοδα μηδενικα , σπιτικο φαγακι, υπνος στο παιδικο μου κρεβατακι...καμια εξορμηση κυθηρα, ελαφονησο,μονεμβασια.

Ολα με οικονομια με στοχο την εξασφαλιση χρηματων μπας και δει το ματακι μου Ασια τον Οκτωμβρη...
 

altsi

Member
Μηνύματα
33
Likes
40
Επόμενο Ταξίδι
Νυρεμβεργη
Ταξίδι-Όνειρο
ολος ο κοσμος
αχ παιδια διαβαζω ολα αυτα που γραφετε κ σας ζηλευω.εγω ακομη δεν εχω κανονισει τιποτα διοτι απο οτι φαινεται οι αδεια μου δεν συμπιπτει με των φιλων φετος...βεβαια ποτε δεν ξερεις τι γινεται...λεω για αρχη να παω ευβοια στο εξοχικο οπου θα χαλασω κ ελαχιστα χρηματα κ ελπιζω κατα το σεπτεμβρη να βρεθει καμια φιλη να με συνοδευσει λονδινο που θελω να παω εδω κ πολυ καιρο... αν θελει κανεις να ερθει για παρεα καλοδεχουμενος/η.
 

summerfunk

Member
Μηνύματα
112
Likes
65
Επόμενο Ταξίδι
Σητεια - Ανάφη
Ταξίδι-Όνειρο
οτιδήποτε έχει θάλασσα
ξεκίνησα τον ιούνιο με μια γευση από Σέριφο και το μετα είναι άγνωστο ακόμα!! Μία αλλάζω γνώμη, μία αλλάζουν οι μέρες στην άδεια μου, μόνο εγώ δεν αλλάζω και μένω το ίδιο αναποφάσιστη. Λοιπόν, στην αρχή σκεφτόμουν να πάω Φολέγανδρο ή Ικαρία, αλλά τελικά το μετάνιωσα, μετά είπαμε να πάμε Ιθάκη να δούμε και λίγο Ιόνιο που δεν έχουμε πάρει γεύση ακόμα αλλά εκεί που είμασταν ένα κλικ πριν κλείσουμε άλλαξε η άδεια μου και μαζί μ αυτήν και τα σχέδια μου. Τελικά (ελπίζω!!!!) τέλη αυγούστου αν δεν αλλάξουμε γνώμη ή άδεια, θα πάμε Μονεμβάσια και Ελαφόνησο!!!! Μόνο εγώ είμαι τόσο αναποφάσιστη στην επιλογή του προορισμού μου ή υπάρχουν κι άλλοι καμένοι σαν εμένα??? Μήπως αγαπητέ Μεγαλοδύναμε να μου έδινες χρόνο και χρήμα να πηγαίνω όπου θέλω την ώρα που θέλω για να μην βασανίζω το κοφτερό μυαλό μου και τους γύρω μου???
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.232
Μηνύματα
884.402
Μέλη
38.919
Νεότερο μέλος
ArgiroPappa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom