The official off-topic v2 - The Return

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.056
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Απλα για την ιστορια ...
Προ αμνημονευτων χρονων οταν επαιζε ο Παναθηναϊκος Ευρωπη και προχωρουσε καθε χρονο μεχρι Μαρτιο-Απριλιο μια γ***μενη αναβολη αγωνα να παιξει Δευτερα δεν την πηρε ΠΟΤΕ ...
Τωρα επαιξε επιτελους μια χρονια με μακρυμανικα ο Ολυμπιακος και μακαρι να προχωρησει(δε το λεω ειρωνικα) και επαιξε ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ με την ΑΕΚ και ανεβαλλαν κατα μια βδομαδα το πρωταθλημα για να μην πεσει το προγραμμα Μεταλιστ-Παναθηναϊκος-Μεταλιστ μαζι ..
Τα συμπερασματα δικα σας ...
Kαλά εσύ για να γράφεις τέτοια ώρα αυτά τα πράγματα, μάλλον τράβηξες μεγάλη στεναχώρια χθες.
Απλά να σου θυμίσω ότι το 2010 τέτοια εποχή πάλι ο ολυμπιακός έπαιξε με την Μπορντό και το 2009 με την Τσέλσι και εσύ ήσουν καναπέ. Το ματς με την ΑΕΚ ήταν Κυριακή και με τη Ρούμπιν Τρίτη και ως γνωστό η ΟΥΕΦΑ και η ΦΙΦΑ απαγορεύουν δύο ματς μέσα σε 48 ώρες.

Σήμερα όλα τα ραδιόφωνα παίζουν αυτό



Αντε καλημέρα σε ολους και καλό τριήμερο!!!
 
Last edited by a moderator:

taver

Member
Μηνύματα
12.497
Likes
29.133
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Την καλημέρα μου. Όχι ρε Ευαγγελία εμένα δε μ'αρέσει που έφυγε τόσο γρήγορα η βδομάδα..γιατί έχω προθεσμία που δεν τέλειωσα και χρειάζομαι μια διαστολή του χρόνου..

Σουπεράκι τριήμερο θα περάσω
Μια από τα ίδια... τριήμερο στο γραφείο :( (άντε να τη γλιτώσω με τηλε-εργασία μια από τις τρεις μέρες).
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Μια από τα ίδια... τριήμερο στο γραφείο :( (άντε να τη γλιτώσω με τηλε-εργασία μια από τις τρεις μέρες).
:( :( Σε νιώθω, καλό μας κουράγιο. Να περάσουν καλά οι υπόλοιποι κι εμείς δεν πειράζει, θα ευχαριστηθούμε μέσα από τη χαρά τους.


Καλοκαιρία το Σαββατοκύριακο. Βροχή και κρύο την Καθαρά Δευτέρα | ειδησεις , ελλαδα | v2.imerisia.gr
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.056
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Μια από τα ίδια... τριήμερο στο γραφείο :( (άντε να τη γλιτώσω με τηλε-εργασία μια από τις τρεις μέρες).
Ναι αλλά το επόμενο ΣΚ θα είσαι Βέλγιο, οπότε μην παραπονιέσαι.
Μια βδομαδούλα έμεινε.
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.612
Likes
9.910
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
Kαλά εσύ για να γράφεις τέτοια ώρα αυτά τα πράγματα, μάλλον τράβηξες μεγάλη στεναχώρια χθες.
Απλά να σου θυμίσω ότι το 2010 τέτοια εποχή πάλι ο ολυμπιακός έπαιξε με την Μπορντό και το 2009 με την Τσέλσι και εσύ ήσουν καναπέ. Το ματς με την ΑΕΚ ήταν Κυριακή και με τη Ρούμπιν Τρίτη και ως γνωστό η ΟΥΕΦΑ και η ΦΙΦΑ απαγορεύουν δύο ματς μέσα σε 48 ώρες.

Σήμερα όλα τα ραδιόφωνα παίζουν αυτό



Αντε καλημέρα σε ολους και καλό τριήμερο!!!
Ναι ειπα να πνιξω τον πονο μου διαβαζοντας για στρεψη,καμψη και αυτεντατικες δυναμεις,μεσα επεσες ...
ΑΝ καταλαβες καλα το σχολιο μου δεν ηταν για το ποιος εχει κανει τις καλυτερες πορειες και να κανουμε κοντριτσες,αλλα για το ποια ειναι η αντιμετωπιση της ΕΠΑΕ ή της Σουπερλιγκας απεναντι στον Ολυμπιακο και σε ολους τους υπολοιπους ..
 
Last edited by a moderator:
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.265
Μηνύματα
885.701
Μέλη
38.946
Νεότερο μέλος
Delmary

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom