The official off-topic v2 - The Return

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

taver

Member
Μηνύματα
12.496
Likes
29.130
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Ναι αλλά το επόμενο ΣΚ θα είσαι Βέλγιο, οπότε μην παραπονιέσαι.
Μια βδομαδούλα έμεινε.
Το επόμενο Σ/Κ είναι άλλο Σ/Κ, άλλη εβδομάδα, καιρός μπροστά. Δεν είναι κι ότι δεν έχω ξαναπάει κιόλας στις Βρυξέλλες....
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.280
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
Το επόμενο Σ/Κ είναι άλλο Σ/Κ, άλλη εβδομάδα, καιρός μπροστά. Δεν είναι κι ότι δεν έχω ξαναπάει κιόλας στις Βρυξέλλες....
παντως εσυ δε χρειαζεσαι αντιστροφη μετρηση για να ξερουν οι διαρρηκτες ποτε θα μπουκαρουν....δε καθεσαι και καθολου :bleh:
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
να πάω Χάρκοβο την επόμενη βδομάδα;
Αν είσαι γουρλής ναι, αλλιώς να κάτσεις στα αβγά σου.

ΑΝ καταλαβες καλα το σχολιο μου δεν ηταν για το ποιος εχει κανει τις καλυτερες πορειες και να κανουμε κοντριτσες,αλλα για το ποια ειναι η αντιμετωπιση της ΕΠΑΕ ή της Σουπερλιγκας απεναντι στον Ολυμπιακο και σε ολους τους υπολοιπους ..
Μα και εγώ δε μίλησα για πορείες, απλά σχολίασα αυτό που έγραψες ότι μια φορά ο γαύρος θα παίξει με κοντομανικά.

Τώρα για το άλλο σου απάντησα εδώ

Το ματς με την ΑΕΚ ήταν Κυριακή και με τη Ρούμπιν Τρίτη και ως γνωστό η ΟΥΕΦΑ και η ΦΙΦΑ απαγορεύουν δύο ματς μέσα σε 48 ώρες.
αλλά μάλλον δεν το κατάλαβες.

Για την αναβολή της Σούπερ Λίγκα αν εσύ με όλα αυτά που γίνονται στη χώρα μας, αλλά και στο ποδόσφαιρο (παιχνίδια αναβάλλονται γιατί ομάδες δεν έχουν λεφτά να σφραγίσουν εισιτήρια) κατάλαβες ότι είναι δάκτυλος του Ολυμπιακού, τι να πω.
Όπως μάλλον δάκτυλος του Ολυμπιακού ήταν η αποβολή του Βόλου και της Καβάλας και πήγε τελείως απροετοίμαστος στο πρώτο ματς του CL με τη Μαρσειγ όπου έχασε και την πρόκριση.

Για το μεταξύ μας ματς η ομάδα σου σε κάθε περίπτωση θα είναι ξεκούραστη, εγώ θα προέρχομαι από το ματς με τη Μεταλιστ έτσι και αλλιώς.
Ενδεχομένως σου αρκει και ισοπαλία για να πάρεις το πρωτάθλημα.
Απλά πράγματα.

Αυτά φιλικά και δεν προκειται να πω σε αντιπαράθεση και να ποδοσφαιροποιήσω το οφ τόπικ
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.612
Likes
9.906
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
Εγω και εσυ θα παιζουμε;;;Αυτες οι συζητησεις με τα σου και τα μου με τρελαινουνε .. Φυσικα και τα λεμε φιλικα παντα,το θεωρω πολυ ανουσιο να νευριαζει καποιος για το ποδοσφαιρο γιαυτο και με χαλασε το προηγουμενο σχολιο σου οτι πρεπει να επεσε πολυ κλαψα χθες το βραδυ επειδη εκανα το σχολιο στις 4 το πρωι ..
Σιγουρα η χωρα ειναι ενα μπουρδελο και το ποδοσφαιρο της επισης,αλλα δεν νομιζω οτι αποκλεισανε Βολο και Καβαλα για να παει ο Ολυμπιακος απροετοιμαστος με την Μαρσεϊγ (!!!)
Και το οτι καθαρισανε ολη την ΚΕΔ επειδη δεν εδωσε ενα πεναλτι στον Ολυμπιακο στο 93',ε τοτε καθε ΣΚ με τα λαθη που γινονται θα επρεπε να βαζανε και αλλη ΚΕΔ δεν συμφωνεις και εσυ;;
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Ρε παιδιά ανοίξτε ένα τοπικ για να λέτε τα ποδοσφαιρικά σας !! Ίσως να δώσετε και κανά ραντεβού σε κανά καφενε !!
 

taver

Member
Μηνύματα
12.496
Likes
29.130
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
παντως εσυ δε χρειαζεσαι αντιστροφη μετρηση για να ξερουν οι διαρρηκτες ποτε θα μπουκαρουν....δε καθεσαι και καθολου :bleh:
Τα 'παμε αυτά.. Οι διαρρήκτες ούτε που να μπουκάρουν γνωρίζουν, ούτε αν θα είναι κάποιος άλλος εκεί... Είναι αλήθεια πως κι εδώ όταν είμαι, πάντως, σπανίως είμαι στο σπίτι.
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.612
Likes
9.906
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
χαχαχαχχα με την ιδια λογικη Εβανζελι θα πρεπει να ανοιξει ξεχωριστο τοπικ για γλυκα,συνταγες,Ινδους,ξανθιες vs μελαχρινες,Αθηνα vs Θεσσαλονικη,καμμενα μαγαζια των 80s-90s και παει λεγοντας .. Γιαυτο λεγεται off-topic ;)
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.258
Μηνύματα
885.327
Μέλη
38.934
Νεότερο μέλος
msayath

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom