The official off-topic v3. ®

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Δεν έχω πρόβλημα με τους άντρες που περιποιούνται λίγο παραπάνω από το συνηθισμένο τον εαυτό τους, συμπεριλαμβανομένων αυτών που επιλέγουν να βάφουν τα μαλλιά τους (αρκεί το αποτέλεσμα να μη βγαίνει γελοίο), αλλά το να κάθομαι στο κομμωτήριο δίπλα - δίπλα με άντρα, ο οποίος θέλει περισσότερη ώρα από εμένα για να κουρέψει, χτενίσει και "μακιγιάρει" (*) το κοντό και λίγο γκρίζο μαλλί του,...... ε αυτό μου έκατσε κάπως άσχημα.

Εγώ δεν έβλεπα την ώρα να φύγω, κι εκείνος το ψείριζε το θέμα.

(*) το μακιγιάρισμα δεν είναι ακριβώς βάψιμο απ'ό,τι είδα, αλλά πχ. το γκρίζο μαλλί γίνεται λιγότερο γκρίζο, περνώντας με σκουρότερη βαφή κάποια σήμεια (όχι ρίζα) των μαλλιών.
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
anny said:
Δεν έχω πρόβλημα με τους άντρες που περιποιούνται λίγο παραπάνω από το συνηθισμένο τον εαυτό τους, συμπεριλαμβανομένων αυτών που επιλέγουν να βάφουν τα μαλλιά τους (αρκεί το αποτέλεσμα να μη βγαίνει γελοίο), αλλά το να κάθομαι στο κομμωτήριο δίπλα - δίπλα με άντρα, ο οποίος θέλει περισσότερη ώρα από εμένα για να κουρέψει, χτενίσει και "μακιγιάρει" (*) το κοντό και λίγο γκρίζο μαλλί του,...... ε αυτό μου έκατσε κάπως άσχημα.

Εγώ δεν έβλεπα την ώρα να φύγω, κι εκείνος το ψείριζε το θέμα.

(*) το μακιγιάρισμα δεν είναι ακριβώς βάψιμο απ'ό,τι είδα, αλλά πχ. το γκρίζο μαλλί γίνεται λιγότερο γκρίζο, περνώντας με σκουρότερη βαφή κάποια σήμεια (όχι ρίζα) των μαλλιών.
Μιλάμε επεσες σε τρελό βαψομαλλια !!!!!!
χαχαχαχαχα
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Καλα ποτε φτασαμε τις δυο σελιδες στο καινουριο τοπικ?

Εγω ειχα μεινει στον samion που νομιζα θα ελεγε που θα παει!!!

Α ναι και πηραμε τη δοση ε.Το βραδυ ολοι παντελη παντελιδη.
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.675
Likes
16.428
Ο Οβελίξ, κατ΄άλλους Ζεράρ Ντεπαρτιέ, φορομετανάστης σε ένα χωριό του Βελγίου, όπου εντελώς τυχαία θα συναντήσει γύρω στους 3,5 χιλιάδες πατριώτες Γάλλους..... Ο φόρος 75% για εισοδήματα άνω του 1 εκατ ευρώ που επιβάλει η κυβέρνηση Ολάν βοηθάει στην αυτοεξορία των εύπορων Γάλλων...

Οβελίξ πάρε και τον Αστερίξ και τους υπόλοιπους Γαλάτες και ελάτε εδώ...μόνο 40% φόρο.....
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
ρε σεις μη βαζετε τεραστια κεικ και σοκολάτες (ευαγγελια για σενα λεω) και γεμιζουν οι σελιδες και το στομα μου σάλια!!
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.892
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom