The official off-topic v3. ®

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.725
Likes
50.764
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Φοροαπαλλαγές, διατήρηση διπλωματικού διαβατηρίου, θεμελίωση δικαιώματος σοβαρής υπηκοότητας, δεν είχα τι να κάνω αυτό το μήνα, είναι κι ωραία η Βιέννη το χειμώνα... Άσε που 4 γάμους έχω κάνει, αλλά ποτέ με ισοθερμικά εσώρουχα.
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Φοροαπαλλαγές, διατήρηση διπλωματικού διαβατηρίου, θεμελίωση δικαιώματος σοβαρής υπηκοότητας, δεν είχα τι να κάνω αυτό το μήνα, είναι κι ωραία η Βιέννη το χειμώνα... Άσε που 4 γάμους έχω κάνει, αλλά ποτέ με ισοθερμικά εσώρουχα.
Οι επεξηγησεις ειναι ικανοποιητικες. Το αιτημα καταχωρηθηκε, παω να ραφτω για να ειμαι ευπαρουσιαστη στο γαμο.:xmas_lol:
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.027
Likes
6.411
Θελω να διαμαρτυρηθω επισημα στο φορουμ που ο κυριος fitziano εκλεισε το καλυτερο τοπικ ''μου εκλεισε ο φιλος μου εισιτηριο easyjet κ χωρίσαμε. δεν εχω προσβαση να κανω τσεκ ιν'' και τωρα μας εχει φαει η μοναξια,η σοβαροτητα και οι συζητησεις για το μπασκετ.

Μα ειναι ζωη αυτη:xmas_cheesygrin:
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Μέχρι να γίνετε όλοι μπασκετικοί....

Σοβαρά τώρα ... :p

με οποιαδήποτε ενέργεια της διαχειριστικής ομάδας, θα πρέπει να υποβάλλεται με προσωπικό μήνυμα στα μέλη της διαχειριστικής ομάδας και όχι δημόσια στο forum
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.678
Likes
16.470
κουρασμένος απο τις ελιές ξαπλώνω να δω ειδήσεις

1. ένας παλαβός σκότωσε 20 παιδάκια και 6 ενήλικες (μαζί και τη μητέρα του)...καλά πότε και αυτοί οι Αμερικάνοι επιτέλους θα πάψουν να πωλούν όπλα στον καθένα;;
2. ένα φουσκωτό με 28 λαθρομετανάστες ανετράπη με αποτέλεσμα 20 να πνιγούν και 8 να αγνοούνται..

την κλείνω .....no news good news....
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.027
Likes
6.411
Μέχρι να γίνετε όλοι μπασκετικοί....

Σοβαρά τώρα ... :p

με οποιαδήποτε ενέργεια της διαχειριστικής ομάδας, θα πρέπει να υποβάλλεται με προσωπικό μήνυμα στα μέλη της διαχειριστικής ομάδας και όχι δημόσια στο forum
Ενταξει εγω για πλακα το εγραψα ειμαι σιγουρος οτι το καταλαβες.
Απλα θα ζουσαμε μεγαλες στιγμες στο τοπικ:xmas_cheesygrin:

Θα εμπαινε και ο tripakias καποια στιγμη καταλαβαινεις τωρα:xmas_wink:

Αλλα δηλωνω εμπιστοσυνη στη διαχειριστικη ομαδα:xmas_cheesygrin:
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.269
Μηνύματα
885.792
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
GThan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom