The official off-topic v3. ®

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Φρίντα εύχομαι καθε ευτυχία στον νέο κάτοικο του σπιτικου σας ! Να ειναι καλοτυχος και χαρούμενος
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Ως γνωστή Αμερικανολατρης το παρακάτω δε με τιμά , αλλα κοιτάξτε τι απάντησαν κάποιοι Αμερικάνοι οταν τους ζητήθηκε να γράψουν τις χώρες που αντιστοιχούν σε ενα κενό χάρτη της Ευρώπης http://www.boredpanda.com/americans-place-european-countries-on-map/
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.153
Likes
14.451
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Εξαιρετικό. Έμαθα πως εδώ στη γειτονιά μας πέφτει το Ουζμπεκιστάν και η Μογγολία. Ευκαιρία για μια βολτίτσα. Πάντως θα είχα περιέργεια αν θα έκαναν το ίδιο για ελληνόπαιδες αν θα τρίβαμε και τότε τα μάτια μας.
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
... τι απάντησαν κάποιοι Αμερικάνοι οταν τους ζητήθηκε να γράψουν τις χώρες που αντιστοιχούν σε ενα κενό χάρτη της Ευρώπης
Σιγουρα δεν τους τιμα...αλλα ετσι μπορει να απαντησουν και οι ευρωπαιοι-για αλλες ηπειρους.
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Frida να σας ζησει! Να ναι γερος και τυχερος.
 

interted

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
8.197
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ράφτινγκ στον Ουρουμπάμπα
Ως γνωστή Αμερικανολατρης το παρακάτω δε με τιμά , αλλα κοιτάξτε τι απάντησαν κάποιοι Αμερικάνοι οταν τους ζητήθηκε να γράψουν τις χώρες που αντιστοιχούν σε ενα κενό χάρτη της Ευρώπης http://www.boredpanda.com/americans-place-european-countries-on-map/
Δεν υπάρχει ούτε ένας που να πέτυχε όλα τα Βαλκάνια σωστά! Πλάκα θα είχε να το κάναμε αυτό στην χώρα μας που είμαστε και μέσα στα Βαλκάνια... κάποιοι που ξέρω πάντως δεν θα το έβρισκαν (συμπεριλαμβανομένου του εαυτού μου αν δεν είχα ταξιδέψει πρόσφατα.:oops:) Και δεν θέλω να σκέφτομαι τι θα απαντούσα για το αντίστοιχο με τις πολιτείες των ΗΠΑ! Επίσης ο Μπορατ έχει πολύ πέραση!
 

Gaea

Member
Μηνύματα
104
Likes
135
Επόμενο Ταξίδι
Μεγαλη Βρετανια- Ιρλανδια
Ταξίδι-Όνειρο
Το γύρο του κόσμου
Δεν υπάρχει ούτε ένας που να πέτυχε όλα τα Βαλκάνια σωστά! Πλάκα θα είχε να το κάναμε αυτό στην χώρα μας που είμαστε και μέσα στα Βαλκάνια... κάποιοι που ξέρω πάντως δεν θα το έβρισκαν (συμπεριλαμβανομένου του εαυτού μου αν δεν είχα ταξιδέψει πρόσφατα.:oops:) Και δεν θέλω να σκέφτομαι τι θα απαντούσα για το αντίστοιχο με τις πολιτείες των ΗΠΑ! Επίσης ο Μπορατ έχει πολύ πέραση!
Εγώ έχω μείνει στα Βαλκάνια του σχολείου μου. Μετά που άλλαξαν όσο και να κοιτάω το χάρτη δεν μπορώ να τα αποστηθίσω....:(
Πια στα γεράματα μόνο όταν ταξιδεύω απομνημονεύω χωρες, άρα το μόνο που με σώζει είναι τα ταξίδια..........
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.149
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Δεν υπάρχει ούτε ένας που να πέτυχε όλα τα Βαλκάνια σωστά! Πλάκα θα είχε να το κάναμε αυτό στην χώρα μας που είμαστε και μέσα στα Βαλκάνια... κάποιοι που ξέρω πάντως δεν θα το έβρισκαν (συμπεριλαμβανομένου του εαυτού μου αν δεν είχα ταξιδέψει πρόσφατα.:oops:) Και δεν θέλω να σκέφτομαι τι θα απαντούσα για το αντίστοιχο με τις πολιτείες των ΗΠΑ! Επίσης ο Μπορατ έχει πολύ πέραση!
Εγω παντως τους ειχα για πιο αγεωγραφητους. Πιστευω πως και στην Ελλαδα να το εκαναν τα αποτελεσματα θα ηταν ιδια αν οχι χειροτερα. Με εντυπωσιασε που ολοι τοποθετησαν σωστα τις Γαλλια, Ισπανια, Ιταλια και με ελαχιστες εξαιρεσεις τις Γερμανια, Ρωσια, ΗΒ, Ιρλανδια. Εκπληξη που αρκετοι γνωριζαν την Ελλαδα.

@FRIDA08 Να σας ζησει ο μπεμπης!
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.254
Μηνύματα
885.242
Μέλη
38.935
Νεότερο μέλος
newrevie

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom