The official off-topic v3. ®

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.754
Likes
50.986
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Προβλέπεται να γίνει κανά ντιμπέιτ για τις δημοτικές; Γουστάρω να δω Κασιδιάρη με Καμίνη, Βαλλιανάτο, Κακλαμάνη, Αρούλη συν ΣΥΡΙΖΑ και ΚΚΕ προβλέπω να είναι η εκπομπή του αιώνα. Ποιο Ερωτοδικείο, ποιο Μακελειό, μιλάμε για το κουβί με τις τρελές, να βάλουν και Πρετεντέρη για συντονιστή να δέσει το γλυκό. Αφού κοστίζουν που κοστίζουν οι εκλογές, να τις απολαύσουμε τουλάχιστον.
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.906
Likes
27.075
Προβλέπεται να γίνει κανά ντιμπέιτ για τις δημοτικές; Γουστάρω να δω Κασιδιάρη με Καμίνη, Βαλλιανάτο, Κακλαμάνη, Αρούλη συν ΣΥΡΙΖΑ και ΚΚΕ προβλέπω να είναι η εκπομπή του αιώνα. Ποιο Ερωτοδικείο, ποιο Μακελειό, μιλάμε για το κουβί με τις τρελές, να βάλουν και Πρετεντέρη για συντονιστή να δέσει το γλυκό. Αφού κοστίζουν που κοστίζουν οι εκλογές, να τις απολαύσουμε τουλάχιστον.
Ξέχασες τον Ψινάκη.Δεν είναι δ.σύμβουλος αυτός;
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.754
Likes
50.986
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Ναι, αλλά στα ντιμπέιτ πάνε οι υποψήφιοι δήμαρχοι. Άντε και οι περιφερειάρχες όπου μην ξεχνάμε ότι έχουμε την έξτρα λαρτζ υποψηφιότητα του Παναγιώταρου. Που νομίζω ότι θα έχει και εξαιρετικές απόψεις για ποικίλα θέματα. Μερικές τις έχει εκφράσει και εδώ (για τους υποτιτλιστές των Αυστραλών τα βάζω):

Τώρα το πώς ένα κόμμα του οποίου ο ηγέτης είναι δωδεκαθεϊστής και ο υπεύθυνος ιδεολογίας (!) είναι σατανιστής ξαφνικά κόπτεται για τους μαθητές του Ιησού και συντάσσεται με παραθρησκευτικές οργανώσεις, παλαιοημερολογίτες παπάδες και λοιπούς Ελληναράδες, ελπίζω να το αναλύσουμε στο ντιμπέιτ, θα γελάνε και τα στούντιο.

Αν γίνει ντιμπέιτ, το μεγαλύτερο λάθος που μπορούν να κάνουν είναι να μην καλέσουν τους Χρυσαυγίτες.

έντιτ: βλέπω και το Νικολόπουλο για περιφερειάρχη, μεγάλη παρουσία. Επίσης κατεβαίνει και ο δερματόδετος Ζουράρις με το συνδυασμό... "Πυρίκαυστος"!
 
Last edited:

KIKI

Member
Μηνύματα
2.699
Likes
6.681
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Ήταν βίτσιο, όπως λες, δεν ήταν πετοφοβικοί. Απλά ήθελαν να διασχίσον τον Ατλαντικό με πλοίο και βρήκαν αυτόν τον τρόπο. Αφού τους άρεσε, μαζί τους. Εγώ πάντως ούτε στο χειρότερο εχθρό μου τέτοια βαρεμάρα, πόσα βιβλία πια να κουβαλάς μαζί σου;
και καλά η ανία , αμα παθαινεις ναυτια οπως εγω που μεχρι Αιγινα ζαλιζομαι ?
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.754
Likes
50.986
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα

Συνέντευξη του Γέροντα Παστίστιου στο Βαξεβάνη.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.754
Likes
50.986
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Μόλις πληροφορήθηκα, με καθυστέρηση μηνών είναι η αλήθεια, ότι ο αγαπημένος μου από όλους τους Χρυσαυγίτες συνελήφθη.

Μιλάω για εκείνο το ον που είχε πάει εκδρομή στο Αουσβιτς, έβγαζε φωτογραφίες με κωλοδάχτυλα στην Άννα Φρανκ και σχολίαζε ότι το ψωμί που έβγζαν οι φούρνοι είναι το "καλύτερο ΧΑΧΑΧΑΧΑ".

Ηγήθηκε λέει τάγματος εφόδου. Καλά, αποκλείεται, πρόκειται για παρανόηση.

http://www.bloko.gr/diafora/o-xrysa...-aoysbits-einai-o-syllhftheis-twn-xaniwn.html
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.409
Likes
9.340
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Μόλις πληροφορήθηκα, με καθυστέρηση μηνών είναι η αλήθεια, ότι ο αγαπημένος μου από όλους τους Χρυσαυγίτες συνελήφθη.

Μιλάω για εκείνο το ον που είχε πάει εκδρομή στο Αουσβιτς, έβγαζε φωτογραφίες με κωλοδάχτυλα στην Άννα Φρανκ και σχολίαζε ότι το ψωμί που έβγζαν οι φούρνοι είναι το "καλύτερο ΧΑΧΑΧΑΧΑ".

Ηγήθηκε λέει τάγματος εφόδου. Καλά, αποκλείεται, πρόκειται για παρανόηση.

http://www.bloko.gr/diafora/o-xrysa...-aoysbits-einai-o-syllhftheis-twn-xaniwn.html
Εκτος οτι ειναι στο Νταχαου...το ακουσες λαθος η μοιαζει τοσο πολυ ο Ζαχαριαδης με την Αννα Φρανκ?
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.849
Likes
19.072
Ο Ζαχαριάδης είναι? Μπα, δεν τον γνώρισα τον σύντροφο...πάντως για την Άννα Φρανκ δεν έμοιαζε και πολύ....
Όσο για τον λεγάμενο, μιλάμε για ανθρωποειδές....
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.754
Likes
50.986
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Εκτος οτι ειναι στο Νταχαου...το ακουσες λαθος η μοιαζει τοσο πολυ ο Ζαχαριαδης με την Αννα Φρανκ?
Πολύ απλά η εκπαιδευτική εκδρομή που πήγαν ήταν πληρέστατη και περιλάμβανε και Άουσβιτς και Άννα Φρανκ, απλά στο συγκεκριμένο ρεπορτάζ είναι μόνο οι φωτό από Νταχάου. Ήταν πλήρης η εκδρομή λέμε.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.329
Μηνύματα
888.438
Μέλη
38.993
Νεότερο μέλος
Vrilapla

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom