The official off-topic v3. ®

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Samion

Member
Μηνύματα
10.375
Likes
9.304
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Πολύ απλά η εκπαιδευτική εκδρομή που πήγαν ήταν πληρέστατη και περιλάμβανε και Άουσβιτς και Άννα Φρανκ, απλά στο συγκεκριμένο ρεπορτάζ είναι μόνο οι φωτό από Νταχάου. Ήταν πλήρης η εκδρομή λέμε.
μα δεν το αμφισβητω αν εγινε..απλα στο λινκ που εβαλες εχει αλλες φωτο....ή ο συγγραφεας του δεν ξερει τις διαφορες Αουσβιτς Νταχαου, Αννας Φρανκ-Νικου Ζαχαριάδη..
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Τι φωτογενεια ο τυπος. Τι πορδοχαρά (που λενε και στο χωριο μου) μπροστα στους φουρνους! Μακαριοι οι πτωχοι το πνευματι...
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.714
Likes
50.709
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
μα δεν το αμφισβητω αν εγινε..απλα στο λινκ που εβαλες εχει αλλες φωτο....ή ο συγγραφεας του δεν ξερει τις διαφορες Αουσβιτς Νταχαου, Αννας Φρανκ-Νικου Ζαχαριάδη..
Απλώς έχει γίνει σύντμηση του φωτορεπορτάζ λόγω καθαίρεσης κάποιων αναρτήσεων, στην αρχική του μορφή (πολύ πιο εκτεταμένη και περιελάμβανε κι άλλα κατορθώματα των τριών λεβέντηδων, όπως το γλέντι της χούντας, ο ένας ήταν εκείνος με τα καλάσνικοφ στο ποτάμι κλπ) έβγαζε περισσότερο νόημα, όταν "κόπηκαν" οι μισές φωτό το άρθρο όντως γίνεται χαώδες.

Παρεμπιπτόντως, μόλις ήρθη η ασυλία και των υπολοίπων βουλευτών της ΧΑ.
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Παρασκευή είναι σήμερα, προσπαθούμε να χωνέψουμε και να ξεμεθύσουμε οπότε ας τρολλάρουμε και λίγο...:bleh:


υ.γ καθόλου δε μου άρεσε η ομάδα χτες αλλά όταν έχεις ξεκληρίσει τουλάχιστον 2 γουρούνια, έχεις κατεβάσει ένα καφάσι μπύρες, το παιχνίδι πάει πόντο πόντο, η ηλικία σου δε σου επιτρέπει συγκινήσεις, η χοληστερίνη σου έχει χτυπήσει κόκκινο και εκεί που φοβάσαι οτι θα καταλήξεις εντατική σηκώνεται ο Μπίλαρος για τρίποντο και αμέσως ξέρεις οτι τη γλύτωσες κι απόψε...:D
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
υ.γ καθόλου δε μου άρεσε η ομάδα χτες αλλά όταν έχεις ξεκληρίσει τουλάχιστον 2 γουρούνια, έχεις κατεβάσει ένα καφάσι μπύρες, το παιχνίδι πάει πόντο πόντο, η ηλικία σου δε σου επιτρέπει συγκινήσεις, η χοληστερίνη σου έχει χτυπήσει κόκκινο και εκεί που φοβάσαι οτι θα καταλήξεις εντατική σηκώνεται ο Μπίλαρος για τρίποντο και αμέσως ξέρεις οτι τη γλύτωσες κι απόψε...:D
α να χαθειτε ρε :p
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Εσύ κουνελάκι να μη μιλάς γιατί 3 παιχνίδια έχει χάσει η Πανάθα σε αυτή τη φάση, το ένα το είδα με ένα χανούμι, το άλλο με ένα γάβρο (άμπαλο αλλά γάβρο) και στο 3ο ήμουν μαζί σου...:icon_evil:
(ναι είμαι προοληπτική στα ματς)

Οπότε χτες οργανώθηκα σωστά, για να εισέλθει κάποιος σπίτι μου έπρεπε:
1. Να κρατάει τουλάχιστον μία 6άδα μπύρες.
2.Να έχει αποδεδειγμένα διαπιστευτήρια για την καθαρότητα της λαγουδόφυλης...:D
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.254
Μηνύματα
885.242
Μέλη
38.935
Νεότερο μέλος
newrevie

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom