The official off-topic v4. ®

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.681
Likes
16.556
Έλα τώρα baba μη γκρινιάζεις ... σε 5-6 χρόνια θα είναι έτοιμο...η βασική γραμμή..n' est pas?
 
Last edited:

babaduma

Member
Μηνύματα
5.056
Likes
7.813
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Έλα τώρα baba μη γκρινιάζεις ... σε 5-6 χρόνια θα είναι έτοιμο...η βασική γραμμή..n' est pas?
Ουουουου... η τρύπα του Κούβελα πιο γρήγορα προχωρούσε!
Της Αγια-Βαρβάρας (προστάτιδας του μετρό !!!!! - λέει) άνοιξαν τη τρύπα του Σταθμού για να την επισκεφθεί το κοινό και να θαυμάσει την πρόοδο των εργασιών (μόνον αυτή ήταν... "έτοιμη"). Δες φωτο και βγάλε συμπέρασμα:

Δεν θες να ξέρεις πώς είναι οι υπόλοιποι σταθμοί (π.χ. στο Παν/μιο έχει χορταριάσει - κάτι σαν τις ολυμπιακές εγκαταστάσεις)
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.056
Likes
7.813
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
αν είναι έτσι όλο δεν πειραζει που δεν έχει γραμμές και μάρμαρα ....τα μάρμαρα μπαίνουν γρήγορα αν έχεις λεφτά και όσο για τρενο ας βάλουν αυτό αρχικά...

Αυτό το κρατάνε για την επέκταση που θα κάνουν στη Χαλκιδική! :haha:
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.454
Likes
14.460
Η πρόταση του ΣΥΡΙΖΑ για τον τουρισμό.

http://www.reporter.gr/Eidhseis/Oik...is-idiwtikopoihseis-ston-toyrismo-o-A-Tsipras

Προβλέπονται τρείς δημόσιες εταιρείες/φορείς.

Τράπεζα(αναπτυξιακή)+εθνικός αερομεταφορέας+δημόσιος/κοινωνικός φορέας ακτοπλοϊκών υπηρεσιών.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.173
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Επιστολή αδελφής Φώτη Ανδρικόπουλου:

«Eίμαι η αδερφή του φαντάρου που σκοτώθηκε στο Βόλο από την Πάτρα.

Μας ειδοποίησαν από την ΔΕΗ ότι δεν δικαιούμαστε το πολύτεκνο γιατί είμαστε τρία παιδιά τώρα,και δεν είμαστε τέσσερα.

Όταν μπήκαν τα λεφτά του Φώτη για τα έξοδα που έβαλε ο στρατός τα 13.000 τα 3.000 τα πήρε η εφορία πριν μπουν στον λογαριασμό.

ΝΤΡΟΠΗ,ΑΙΣΧΟΣ.. Όταν χάνονται τέτοια παιδιά ΗΡΩΕΣ όταν μας αποκάλεσαν το παιδί μας και το κράτος κοιτάει από που να μαζέψει χρήματα.. ΝΤΡΟΠΗΗΗΗΗ!!!!!.. Θα θέλαμε να μαθευτεί στον κόσμο σε τι άθλια χώρα ζούμε όταν χάνονται τα παιδιά μας…»

http://www.patrastimes.gr/arthro.php?id=78710

Η απολυτη παρακμη. Τοση σαπιλα δεν χωρα ουτε στους εφιαλτες μου. Οι επικειμενες εκλογες ειναι η τελευταια ευκαιρια να τους στειλουμε εκει οπου ανηκουν. Στα τσακιδια...
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.681
Likes
16.556
Μιχάλης Καλογεράκης .....ο άνθρωπος δεν παίζεται...ένα εργαστήριο έρευνας μόνος του...οι Κρητικοί σίγουρα θα το ξέρουν...



 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.056
Likes
7.813
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Επιστολή αδελφής Φώτη Ανδρικόπουλου:

«Eίμαι η αδερφή του φαντάρου που σκοτώθηκε στο Βόλο από την Πάτρα.

Μας ειδοποίησαν από την ΔΕΗ ότι δεν δικαιούμαστε το πολύτεκνο γιατί είμαστε τρία παιδιά τώρα,και δεν είμαστε τέσσερα.

Όταν μπήκαν τα λεφτά του Φώτη για τα έξοδα που έβαλε ο στρατός τα 13.000 τα 3.000 τα πήρε η εφορία πριν μπουν στον λογαριασμό.

ΝΤΡΟΠΗ,ΑΙΣΧΟΣ.. Όταν χάνονται τέτοια παιδιά ΗΡΩΕΣ όταν μας αποκάλεσαν το παιδί μας και το κράτος κοιτάει από που να μαζέψει χρήματα.. ΝΤΡΟΠΗΗΗΗΗ!!!!!.. Θα θέλαμε να μαθευτεί στον κόσμο σε τι άθλια χώρα ζούμε όταν χάνονται τα παιδιά μας…»

http://www.patrastimes.gr/arthro.php?id=78710

Η απολυτη παρακμη. Τοση σαπιλα δεν χωρα ουτε στους εφιαλτες μου. Οι επικειμενες εκλογες ειναι η τελευταια ευκαιρια να τους στειλουμε εκει οπου ανηκουν. Στα τσακιδια...
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.408
Likes
17.243
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Γιατί δε σημαδεύουν στα στρατόπεδα όλους τους πολύτεκνους, ώστε να μην χάνει το κράτος λεφτά από τα επιδόματα πολύτεκνων;
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.681
Likes
16.556
Γιατί δε σημαδεύουν στα στρατόπεδα όλους τους πολύτεκνους, ώστε να μην χάνει το κράτος λεφτά από τα επιδόματα πολύτεκνων;
Μη βάζεις ιδέες και συ τώρα ....είμαστε και πολύτεκνοι...

Το συγκεκριμένο παιδί υπηρετούσε μαζί με τον γιό μου, ήταν σειρά και στο ίδιο τάγμα...θα απολύονταν την ίδια μέρα...ο γιός μου ευτυχώς δεν ήταν στη συγκεκριμένη άσκηση, που έγινε το ατύχημα, είχε άδεια απολύσεως.... ενω το άτυχο παιδί είχε πάρει κάποιες μέρες άδεια και παρόλο που ζήτησε άδεια δεν του δόθηκε (άσχετα απο το τι λέγεται)....

Η απολυτη παρακμη. Τοση σαπιλα δεν χωρα ουτε στους εφιαλτες μου. Οι επικειμενες εκλογες ειναι η τελευταια ευκαιρια να τους στειλουμε εκει οπου ανηκουν. Στα τσακιδια...
συμφωνώ σε όλα .... απλά φοβάμαι και την νέα σαπίλα που έρχεται (και δεν εννοώ τον Τσίπρα αλλά τους συν αυτώ έστω κάποιους απο αυτούς) ... και το έχω ξαναπεί μακάρι να κάνω λάθος θα είμαι ο πρώτος που θα το παραδεχτεί...
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.331
Μηνύματα
888.147
Μέλη
38.989
Νεότερο μέλος
giota.charalampak

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom