The official off-topic

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Tο μονο καλο με το Γιαννακη σας:xmas_mrgreen: ειναι οτι πηγαινουν πραγματικα ωραιοι αντρες (περισσοτερο απο τα κλαμπς) και εχουν κ διαθεση να φλερταρουν.
Αντε βρε ..με πεισατε παλι !Τι ωρα να ειμαι ετοιμη?:xmas_smile:
 

Spyros-007

Member
Μηνύματα
756
Likes
1.815
Επόμενο Ταξίδι
Δεν ξέρω ...
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϊλανδη κα ξανά Ταϊλάνδη
Με κούρασαν τα λαμπιόνια!!!
Με κούρασαν οι γιορτές!!!
Με κούρασε ο χειμώνας!!!

Και μένα ! Αλλά με ξεκούρασε, κάπως, αυτή η φωτογραφία ! Ευχαριστώ πάρα πολύ ! :xmas_confused:
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Εμένα πάλι μου φαίνεται ότι η Αθήνα είναι άδεια γιατί:
α) δε λειτουργούν τα σχολεία,
β) κάποιοι λείπουν διακοπές (οι περισσότεροι όμως μάλλον έχουν πάει στο χωριό τους ή αυτό του κουμπάρου τους, ή του φίλου τους κλπ) και
γ) γιατί ένα μεγάλο ποσοστό είναι άνεργοι και άφραγκοι και είναι σπίτι τους. Δεν έχουν ούτε λόγο να κυκλοφορήσουν, ούτε λεφτά να το κάνουν.

Οι φθηνοί ξενώνες είναι γεμάτοι όπως λες, αλλά πόσοι πραγματικά φθηνοί υπάρχουν?
Μη νομιζεις οτι μιλαω για 40-50 ευρω.
Μιλαμε για 100 -120 και με ημιδιατροφη καποιοι απο αυτους κ ειναι οι περισσοτεροι κλεισμενοι.
Σιγουρα πολλοι εχουν παει κ στα χωρια τους ..εξαλλου οι περισσοτεροι επιλεγουν ως αδεια το διαστημα μεταξυ Χριστουγεννων-Πρωτοχρονιας ..παρα τα Φωτα.
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Tο μονο καλο με το Γιαννακη σας:xmas_mrgreen: ειναι οτι πηγαινουν πραγματικα ωραιοι αντρες
Το επιβεβαιώνω μεν...αλλά αν αρχίσουν τίποτα στυλ ...Φίλε την αγαπάω ακόμα...αγκαλιάζονται ρε μεταξύ τους...:xmas_mrgreen:
(έχω και χρόνια να πάω έχω σοβαρευτεί τώρα πια...)
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
GTS σου έχω νέα...
 
Last edited by a moderator:

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.612
Likes
9.907
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
Αγορα κινητου

Θα πρέπει όμως να θυσιάσεις το κινητό σου...αντί για λουλούδια εκνευριστικά touch mobile phones...
Μιας και το "ανεφερε" η Nedelja να παραθεσω και εγω τον προβληματισμο μου .. Εχω την επιδοτηση σε κανα μηνα και θελω να παρω κινητο μετα απο 3 χρονακια .. Δεν ειμαι των touch screen και θελω να παρω Blackberrακι .. Ξερετε ποιο ειναι το πιο αξιοπιστο;;
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.698
Likes
6.678
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Με κούρασαν τα λαμπιόνια!!!
Με κούρασαν οι γιορτές!!!
Με κούρασε ο χειμώνας!!!

γεια σου vario :clap:
πότε με ωραιους αντρες και πότε με τοπία οι φωτογραφίες σου μου φτειαχνουν το κεφι !!
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Ρε παιδί μου, δεν κοιμάμαι που δεν κοιμάμαι τις νύχτες, μήπως να έβρισκα και καμιά δουλειά να μην πηγαίνει τζάμπα η αϋπνία?
Περιπτερο σου κανει??:xmas_cheesygrin:
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.263
Μηνύματα
885.466
Μέλη
38.941
Νεότερο μέλος
doremmy

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom