The official off-topic

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.158
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Καλημέρα κι από μένα...κι εγώ μετράω αντίστροφα να φάω το ψαράκι μου στη μαμά πατρίδα (όχι την mfish) άλλο που έχει μεριμνήσει ο μπαμπάς μου...
Το βραδάκι θα πίνω τα κρασάκια μου, θα τρώω τα φρέσκα μου ψαράκια στα κάρβουνα, τη σπανακόπιτα της μαμάς ψημμένη στο τζάκι, τι άλλο θέλει κανείς...???
Το μόνο κακό οτι θα είναι νύχτα και δε θα βλέπω να μετράω πρόβατα από το παράθυρο...:xmas_mrgreen:
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.839
Likes
18.938
Καλημέρα κι από μένα...κι εγώ μετράω αντίστροφα να φάω το ψαράκι μου στη μαμά πατρίδα (όχι την mfish) άλλο που έχει μεριμνήσει ο μπαμπάς μου...
Το βραδάκι θα πίνω τα κρασάκια μου, θα τρώω τα φρέσκα μου ψαράκια στα κάρβουνα, τη σπανακόπιτα της μαμάς ψημμένη στο τζάκι, τι άλλο θέλει κανείς...???
Το μόνο κακό οτι θα είναι νύχτα και δε θα βλέπω να μετράω πρόβατα από το παράθυρο...:xmas_mrgreen:
Να δω πως θα κοιμηθείς με τόσο φαί, πιοτό και χωρίς προβατάκια....
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.158
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Να δω πως θα κοιμηθείς με τόσο φαί, πιοτό και χωρίς προβατάκια....
Στα μέρη μου το ψάρι το θεωρούμε φρούτο...το ποτό δε με ενοχλεί, αντέχουμε...τώρα για τα προβατάκια, έτσι αύπνη που είμαι και να τα είχα μέχρι το 2 θα έφτανα το πολύ....
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.905
Likes
14.717
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Καλημέρα και σε σας και ευχαριστώ πολύ....αμέσως βρε να μας πιάσετε από τα μούτρα μερικές :xmas_cheesygrin::xmas_wink::xmas_wink::xmas_wink:
Για σένα δουλεύω βρε, για να δείχνεις Mr perfect ! :xmas_mrgreen:
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.839
Likes
18.938
Για σένα δουλεύω βρε, για να δείχνεις Mr perfect ! :xmas_mrgreen:

Ναι εεεεε? Εγώ με βλέπω μίστερ ξεσκονόπανο 2011....που ξέρεις, με τη κρίση μπορεί να πηγαίνουμε να κάνουμε και δουλειές σε ξένα σπίτια...:xmas_cheesygrin:
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Ναι εεεεε? Εγώ με βλέπω μίστερ ξεσκονόπανο 2011....που ξέρεις, με τη κρίση μπορεί να πηγαίνουμε να κάνουμε και δουλειές σε ξένα σπίτια...:xmas_cheesygrin:
Χοχοχο μάθε τέχνη κι άστην λέει ο λαός.. :xmas_mrgreen:
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.302
Μηνύματα
887.238
Μέλη
38.968
Νεότερο μέλος
παρις

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom