The official off-topic

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Spyros-007

Member
Μηνύματα
756
Likes
1.815
Επόμενο Ταξίδι
Δεν ξέρω ...
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϊλανδη κα ξανά Ταϊλάνδη
D

Delmem9770

Guest
Εγώ πάντως στηρίζω Μερκελ. Η αριστερα αν οντως εχει οραμα για την Ελλαδα με βαση τις δημοσκοπησεις μπορει με εναν συνασπισμο να κυβερνησει.Το να λες συνέχεια όχι χωρίς ευθύνες είναι γλυκό βέβαια.
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Το βουλευτικό αξίωμα πάντως το χρειαζόμαστε :) ...κάποια χρόνια που δοκιμάσαμε χωρίς, δε μας πέτυχε...
Τώρα το ποιοι θα είναι εκεί μέσα, από μας εξαρτάται (θέλω να πιστεύω)
 

Spyros-007

Member
Μηνύματα
756
Likes
1.815
Επόμενο Ταξίδι
Δεν ξέρω ...
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϊλανδη κα ξανά Ταϊλάνδη
Το βουλευτικό αξίωμα πάντως το χρειαζόμαστε :) ...κάποια χρόνια που δοκιμάσαμε χωρίς, δε μας πέτυχε...
Τώρα το ποιοι θα είναι εκεί μέσα, από μας εξαρτάται (θέλω να πιστεύω)
Αναφέρομαι σε αυτούς που είναι "εκεί μέσα" στους περισσότερους τουλάχιστον, που όσο περνάει ο καιρός γίνονται δυστυχώς και ποιο πολλοί, δεν αναφέρομαι στο βουλευτικό αξίωμα.

Και χωρίς αστυνομία αν δοκιμάσουμε πάλι δε θα μας πετύχει ... Αστυνομία όμως όχι "ειδικές δυνάμεις" ΜΑΤ, ΜΕΑ, ΜΥΚ, ΛΟΚ, ΟΥΚ, ΕΣΑ, ΕΑΤ ...
 

dmdoc

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
899
Γιατί μου το κανείς αυτό?Αφου ξέρεις οτι βαριεμαι να γράφω!!!!
Μόνο ένα σχόλιο,τα υπόλοιπα θα τα πούμε απο κοντά....
Η Ντέ Νιγκρις έτρωγε πόρτα δηλαδή????
Όχι βέβαια...ούτε ο Λαζόπουλος με τα γκομενάκια του.Αυτοί όμως έρχονταν εντεταλμένοι για επαγγελματικούς λόγους...μη μου λες όμως για Αλέκους και Τζίνες και Βασίληδες
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Αναφέρομαι σε αυτούς που είναι "εκεί μέσα" στους περισσότερους τουλάχιστον, που όσο περνάει ο καιρός γίνονται δυστυχώς και ποιο πολλοί, δεν αναφέρομαι στο βουλευτικό αξίωμα.

Και χωρίς αστυνομία αν δοκιμάσουμε πάλι δε θα μας πετύχει ... Αστυνομία όμως όχι "ειδικές δυνάμεις" ΜΑΤ, ΜΕΑ, ΜΥΚ, ΛΟΚ, ΟΥΚ, ΕΣΑ, ΕΑΤ ...

Όλα αυτά τα αρκτικόλεξα αντιστοιχούν σε κάτι; :shock: Πωπω μόνο τα ΜΑΤ και τα ΛΟΚ καταλαβαίνω
 

amsterdam

Member
Μηνύματα
814
Likes
280
dmdoc said:
Όχι βέβαια...ούτε ο Λαζόπουλος με τα γκομενάκια του.Αυτοί όμως έρχονταν εντεταλμένοι για επαγγελματικούς λόγους...μη μου λες όμως για Αλέκους και Τζίνες και Βασίληδες
Οι ασημοι τότε (Αλέκος κτλ) ήταν προσωπικό,η elite ήταν πελάτες ......

Απο την αντιστοιχη elite της Θεσσαλονίκης κανείς δεν πατουσε το πόδι του στο troll, ούτε κάν για επαγγελματικούς λόγους!Αυτοί πηγαίνανε στο Lalas!
Για να κλείνει το θέμα και να μην κουραζουμε και τα λοιπά μέλη θα τα πούμε απο κοντά!!
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.905
Likes
14.714
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Τρίτη, 14 Φεβρουαρίου,
η ημέρα που περίμεναν εκατομύρια άντρες στον πλανήτη.
Η ημέρα που αρχίζει επιτέλους το Champions League.
:) :) :) :) :)
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Είμαι ευτυχισμένος!!! Μόλις άκουσα απο τον Κο Οικονόμου στο Μega ότι με το μνημόνιο ΙΙ κάθε Ελληνας χρωστάει 10.000 ευρά λιγότερα. Χρωστάω μόνο 399.999,99 ευρώ!!!!
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.698
Likes
6.678
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Όλα αυτά τα αρκτικόλεξα αντιστοιχούν σε κάτι; :shock: Πωπω μόνο τα ΜΑΤ και τα ΛΟΚ καταλαβαίνω
εισαι μικρούλα για αυτο:lol:
τα 2 τελευταία ειδικά (ευτυχώς) δεν τα εχεις προλάβει .....
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

No members online now.

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.298
Μηνύματα
887.202
Μέλη
38.967
Νεότερο μέλος
plg-12

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom