The official off-topic

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.607
Likes
9.864
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
μπραβο στο κοριτσι,μπραβο .. καλα 2 μηνες ημουνα Θεσσαλονικη και να μην μου την γνωρισεις;;;; ντροπη Φενια,ντροπη ....
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Ρε παιδιά μόνο εγώ δε τα πάω καλά με την τεχνολογία??? Ούτε facebook έχω να σας κάνω like (πως το λέτε...) και χτες αναγκάστηκα να πάρω ένα κινητό touch και τώρα θέλω να το σπάσω...Το πρωί έκανα 10 λεπτά να κλείσω την αφύπνιση...:xmas_evil:
Επίσης ποιος δουλεύει σε αυτήν την πόλη αφου το πρωί οι δρόμοι ήταν άδειοι??? Αν υποψιαστώ οτι είμαι η μόνη δε θα το αντέξω....
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.792
Likes
18.376
Ρε παιδιά μόνο εγώ δε τα πάω καλά με την τεχνολογία??? Ούτε facebook έχω να σας κάνω like (πως το λέτε...) και χτες αναγκάστηκα να πάρω ένα κινητό touch και τώρα θέλω να το σπάσω...Το πρωί έκανα 10 λεπτά να κλείσω την αφύπνιση...:xmas_evil:
Επίσης ποιος δουλεύει σε αυτήν την πόλη αφου το πρωί οι δρόμοι ήταν άδειοι??? Αν υποψιαστώ οτι είμαι η μόνη δε θα το αντέξω....
1. Ούτε εγώ έχω (join the fb-less club).
2. Κι εγώ θέλω το touch να το σπάσω ώρες ώρες..πάμε να το σπάσουμε παρέα στα μπουζούκια....συγκρίνεται τώρα το K800i με τις λαλακίες...?
3. Εγώ δουλεύω..πράγματι, άδεια η Αμφιθέας το πρωϊ...
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Κι εγώ δουλεύω.. Χαζομεράω όμως, δεν έχω και τοοοόση δουλειά. Πολλοί δουλεύουν πάντως παρόλο που οι δρόμοι είναι άδειοι!
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Ρε παιδιά μόνο εγώ δε τα πάω καλά με την τεχνολογία??? Ούτε facebook έχω να σας κάνω like (πως το λέτε...) και χτες αναγκάστηκα να πάρω ένα κινητό touch και τώρα θέλω να το σπάσω...Το πρωί έκανα 10 λεπτά να κλείσω την αφύπνιση...:xmas_evil:
Επίσης ποιος δουλεύει σε αυτήν την πόλη αφου το πρωί οι δρόμοι ήταν άδειοι??? Αν υποψιαστώ οτι είμαι η μόνη δε θα το αντέξω....

Το θέμα facebook δεν έχει να κάνει με την ικανότητά σου ή όχι σε θέματα τεχνολογίας, αλλά με το αν σε ενδιαφέρει το συγκεκριμένο "άθλημα" ή όχι. Οϋτε εγώ έχω.
Κινητό έχω ένα αρχαίο γιατί δεν το πολυχρησιμοποιώ, Για να γράψω μήνυμα δε, κάνω 8 χρόνια στην καλύτερη περίπτωση. Εντελώς αντίθετα δηλαδή με τον υπολογιστή.

Οποιοδήποτε όμως άλλο γκατζετάκι με τρελαίνει. Η τεχνολογία μπορεί να είναι υπέροχη.

ΥΓ. Και δεν είσαι η μόνη που δουλεύει. :xmas_evil:
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.501
Likes
8.018
Ο κόσμος δουλεύει, απλά τα σχολεία είναι κλειστά τα οποία δημιουργούν ένα Α μποτιλιάρισμα...
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Η αλήθεια είναι οτι facebook δεν με ενδιαφέρει το άθλημα (πολύ σωστά το έθεσες anny...), αν δε μπορείς να πιεις και μια μπύρα από κοντά....Όσο αφορά το κινητό πέθανε το παλιό μου αρχαίο αγαπημένο κινητάκι...ήθελα και κινητό με internet τρομάρα μου...
GTS μόνο Πλούταρχο πάω όμως...να το κάνουμε σωστά....
Μαράκι κι εγώ χαζομεράω αλλά θα έρθει ένας πελάτης σε λίγο και προβλέπω ο 3μερος πονοκέφαλος μου να επιδεινώνεται...
 

taxidaki

Member
Μηνύματα
68
Likes
78
Ταξίδι-Όνειρο
Θιβέτ
Προσωπικα παντως, το βρισκω πολύ ενδιαφερον το Fb...αρκει να ξερεις να το χρησιμοποιεις και να μην σε χρησιμοποιει ;)
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.433
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Αν πείτε για Βέρτη ψήνομαι να κατέβω :) :)
Αν είσαι ένα αστέριιιι....
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.832
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom