The official off-topic

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Το κοπή τo πίτα τελικά θα το τιμήσουν και οι Αθηναίοι;
Manelaki είσαι σε σωστό δρόμο για τη Ρώμη! Φανταστικό και το Λονδίνο, αλλά αν είναι να πάθω κρίση πανικού στο Piccadilly Circus ή στη Venezia, ψηφίζω το δεύτερο! (Αν και ψήνεται ένα Λονδινάκι πάλι..)
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.799
Likes
18.653
Δε ξέρω ποιος παίζει τη τελευταία ώρα στο Best αλλά τα σπάει...2 ώρες τένις παίξαμε και έτοιμος είμαι για άλλα, ξεσηκωμένος...
Η μουσική ηρεμεί και τα θηρία δε λέγανε...?
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Δε ξέρω ποιος παίζει τη τελευταία ώρα στο Best αλλά τα σπάει...2 ώρες τένις παίξαμε και έτοιμος είμαι για άλλα, ξεσηκωμένος...
Η μουσική ηρεμεί και τα θηρία δε λέγανε...?
Η μουσική είναι μεγάλη υπόθεση, δεν μπορώ να ζήσω χωρίς αυτήν!
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.799
Likes
18.653
Η μουσική είναι μεγάλη υπόθεση, δεν μπορώ να ζήσω χωρίς αυτήν!
Εννοείται..δε ζούμε χωρίς αθλητισμό (active, όχι οπαδιλίκια) και μουσική. Ακούω μουσική από το πρωϊ μέχρι το βράδυ και αν το πρωί έχω όρεξη να ξυπνήσω με αυτό

το μεσημέρι περνάμε σε κάτι πιο πορωτικό

και το βράδυ το βραδάκι σηκώνει κάτι τέτοιο με ένα ποτάκι...

Τελευταία μου έχει λείψει και αναπολώ το συγκρότημα που είχαμε πιτσιρίκια στο σχολείο...θρυλικές στιγμές....:xmas_wink::xmas_wink:
 
Last edited by a moderator:

fenia42

Member
Μηνύματα
3.883
Likes
14.445
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Εγώ ξέρω ότι έπαθα κρίση πανίκου μπροστά στην
Piazza Venezia.
Τρεις ευκαιρίες την έδωσα τι ρώμη φέτος.
λυπάμαι.
από ιταλία ψηφίζω νάπολη.
Σου χρωστάω μια εξήγηση. Δες λοιπόν τη Via del Corso , στην αρχή έχει λίγο κόσμο και μετά είναι σα να περνάει πορεία. Έχω ξαναπεί ότι έχω ένα είδος κλειστοφοβίας. Πχ αυτό που έκανες εσύ στην εκκλησία του Αγίου Πέτρου (να ανέβεις εκείνη τη σκάλα, εγώ δε μπορώ να το κάνω. )
Δεν είναι για μένα η Ρώμη, I just can't. Ήθελα να βγω με ένα καλάσνικοφ να αρχίζω να σκοτώνω κόσμο.
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.525
Likes
7.785
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
πως θα απαλλαγω απο τις τραβελγκερλς ????????? ειναι συνεχως φατσα καρτα στη σελιδα !!!!!!!!!:xmas_evil::xmas_sad::xmas_mrgreen:
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Σου χρωστάω μια εξήγηση. Δες λοιπόν τη Via del Corso , στην αρχή έχει λίγο κόσμο και μετά είναι σα να περνάει πορεία. Έχω ξαναπεί ότι έχω ένα είδος κλειστοφοβίας. Πχ αυτό που έκανες εσύ στην εκκλησία του Αγίου Πέτρου (να ανέβεις εκείνη τη σκάλα, εγώ δε μπορώ να το κάνω. )
Δεν είναι για μένα η Ρώμη, I just can't. Ήθελα να βγω με ένα καλάσνικοφ να αρχίζω να σκοτώνω κόσμο.
Ωωωωω ναι αυτα ουτε εγω τα μπορω για πολυ! Στην εκκλησια ζαλιζομουν και δεν εβγαζα αχνα, ηξερα πως αν παθω κατι θα μεινω εκει, οποτε ανεβαινα και επαιρνα βαθιες ανασες μεχρι να παρουμε λιγο αερα. Τις μερες που ημουν εγω εκει δεν ηταν ετσι. Νομιζω ομως οτι δε φταιει η Ρωμη γι'αυτο, και στο Λονδινο χριστουγεννα και παραμονης πρωτοχρονιας θα'ταν φρικη απο θεμα πολυκοσμιας στους δρομους!
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.221
Μηνύματα
884.150
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom