Travelstories 2013

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
οι αλλαγες ειναι πάντα ευπροσδεκτες!!θα μου πάρει λιγο χρονο για να το συνηθισω ,αλλα δεν πειραζει!
με το app τι γινεται? μου ζηταει ονομα και κωδικο...τα βάζω και μου λεει οτι ειναι λαθος ενω δεν ειναι...τωρα να τα εχω ξεχασει, δεν νομιζω ... και τωρα μου δειχνει οτι εχω μονο 2 ακομα προσπαθειες απο τις πέντε...θα περιμενω ενημερωση για να προσπαθησω ξανα...
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
οι αλλαγες ειναι πάντα ευπροσδεκτες!!θα μου πάρει λιγο χρονο για να το συνηθισω ,αλλα δεν πειραζει!
με το app τι γινεται? μου ζηταει ονομα και κωδικο...τα βάζω και μου λεει οτι ειναι λαθος ενω δεν ειναι...τωρα να τα εχω ξεχασει, δεν νομιζω ... και τωρα μου δειχνει οτι εχω μονο 2 ακομα προσπαθειες απο τις πέντε...θα περιμενω ενημερωση για να προσπαθησω ξανα...
Απλά η εφαρμογή για κινητά καταργήθηκε τελείως το έγραψε πιο πάνω το αφεντικό και εξήγησε ότι οι λόγοι είναι και οικονομικοί
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
συγγνώμη...δεν το πρόσεξα.
ευχαριστώ..
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Μεγειά... Έστω και καθυστερημένα :) Καλό δείχνει ;)
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
Αυτο που εχασα,ειναι τον διαγωνισμο για την ταξιδιωτικη ιστορια του Μαιου 2010.....
ξερετε που ειναι?οεο... :cool:
 

xalara

Member
Μηνύματα
218
Likes
673
Επόμενο Ταξίδι
Αndromeda
Ταξίδι-Όνειρο
Bora-bora
Γενικά πολύ ωραιό το νεο site. Ένα σχόλιο: Μιας και τελευταία δεν είχα χρόνο έμπαινα κάθε μέρα στο site και κοίταγα τις " πρόσφατες συζητήσεις στο Forum" που ήταν στην αρχή της σελίδας και όχι εξορισμένες στον πάτο. Αν μπορούσατε κάπως να τα βάλετε στην αρχή θα ήταν πολύ βολικό. Αν κάποιος δέν ξερει το σαιτ και το επισκέπτεται πρώτη φορά πρέπει να βλέπει εύκολα το forum που είναι και ο κορμος του travelstories.
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
"the uploading file is too large"

Εξακολουθώ να μην μπορώ να ανεβάσω φωτογραφίες,όπως και πριν την μετάβαση στο νέο φόρουμ,μετά τις πρόσφατες αλλαγές.
Αν η ταπεινή μου φωτογραφική παράγει μεγάλα αρχεία (γύρω στα 5MB) τα θηρία που κυκλοφορούν στο φόρουμ τι κάνουν τότε;
Πάντως αν πρέπει πάλι να μετατρέπω σε μικρότερο μέγεθος τις φώτο πριν τις μεταφορτώσω δεν αλλάζει τίποτα επί της ουσίας.
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.153
Likes
14.451
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
"the uploading file is too large"

Εξακολουθώ να μην μπορώ να ανεβάσω φωτογραφίες,όπως και πριν την μετάβαση στο νέο φόρουμ,μετά τις πρόσφατες αλλαγές.
Αν η ταπεινή μου φωτογραφική παράγει μεγάλα αρχεία (γύρω στα 5MB) τα θηρία που κυκλοφορούν στο φόρουμ τι κάνουν τότε;
Πάντως αν πρέπει πάλι να μετατρέπω σε μικρότερο μέγεθος τις φώτο πριν τις μεταφορτώσω δεν αλλάζει τίποτα επί της ουσίας.
Ούτε και σε μένα αν και τα αρχεία μου είναι μικρότερα. Κάνω resizing με ένα εργαλείο επεξεργασίας φωτό πχ DXO, σε ανάλυση 1500 pixels. Τις πετάω όλες μέσα και μου τις μετατρέπει ενώ ασχολούμαι με κάτι άλλο. Και το μεγεθος είναι ικανοποιητικό και δεν αργούν να ανέβουν
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.532
Likes
8.110
Idd, ηταν μια ευκολια!
Δεν θελω να γινω κακος λογω ημερων αλλα οπως παρατηρησε ο kalspiros η vario και αλλα μελη οπως η KLEOPATRA εμφανιζονται ως newbies. Δεν καταλαβα πληρωσαν οι κυριες για να κρυψουν χρονια και να μην ειναι veteran; Γιατι αυτες κι οχι εμεις...

Με τους φιλους κι εγω δεν καταλαβαν τι εγινε αλλα πως διαγραφω τους followers;

Κατα τ' αλλα το νεο look ειναι παραξενο πλην ομορφο. Για να το συνηθισω υπολογιζω να μου παρει ενα με δυο χρονια...Χρονια Πολλα!

Φαγωθηκες, εγινα βετερανος... πφφφ...
Μου λειπει η μπαρα με τα αδιαβαστα μηνυματα και μενα οπως εχει ειπωθει και απο αλλους... μπορει να γινει κατι?
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.532
Likes
8.110
Επισης, να ρωτησω κατι ασχετο? Οταν εφτιαχνα τον χαρτη χρειαστηκε να δω την ιστορια μου για Ινδια και βλεπω οτι δεν υπαρχει στις Ταξιδιωτικες Ιστοριες Ινδιας.... γουαι???
 

nicole.g.<3

Member
Μηνύματα
398
Likes
455
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυν.-Καραϊβική!
Mου αρέσει η αλλαγή...πολλά συγχαρητήρια!!! Ο νέος χάρτης είναι καλύτερος από τον προηγούμενο και πιο αντιπροσωπευτικός...Μπράβο που αλλάξατε και την ημερομηνία ταξιδιών σε προαιρετική γιατί ειδικά οι πολυταξιδεμένοι είναι δύσκολο να καταγράψουν όλα τα μέρη που έχουν επισκεφτεί με ακριβείς ημερομηνίες! Για εμάς τους newbies στα ταξίδια είναι πιο εύκολο! ;)
Επίσης, συμφωνώ με αυτό που ειπώθηκε πιο πάνω για τους ''φίλους''...μου άρεσε όπως ήταν πριν και όχι τώρα που έχουν χωριστεί σε ''following'' και ''followers'', δεν καταλαβαίνω το νόημα!

ps:Vario και μένα η ιστορία μου για Βαυαρία δεν εμφανίζεται στις ταξιδιωτικές ιστορίες της Γερμανίας ...
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.988
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
εμ.
Ερώτηση.
Χάρτης.

Μαζεύτηκε πολύς κόσμος στη Σάμο τούτο το Πάσχα και βούλιαξε;
Κρίμα. Τόσο ωραίο νησί να χαθεί απ' τον χάρτη...
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.263
Μηνύματα
885.465
Μέλη
38.941
Νεότερο μέλος
doremmy

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom