Travelstories 2013

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Ωραίος ευχαριστώ. Το δίνω στον developer να μας το φτιάξει !
 

North66

Member
Μηνύματα
4.308
Likes
5.063
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Θα προτιμούσα οι πινέζες στον ταξιδιωτικό χάρτη να μην ήταν τόσο μεγάλες γιατί στην ουσία μετατοπίζουν το ταξίδι κάποιου βορειότερα. Οπότε είτε να είναι μικρότερου μεγέθους (όπως στον ταξιδιωτικό χάρτη μελών του TripAdvisor πχ http://www.tripadvisor.com/TravelMap-a_uid.B0EEFB8A0483454A85A0E0F94ABA722D) είτε να μην είναι καν πινέζες αλλά τελείες ώστε να φαίνεται με την πρώτη ματιά που έχει ταξιδέψει κάποιος.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Καλή ιδέα αυτή, θα το κοιτάξω να βάλουμε κάποιο μικρότερο σύμβολο!
 

papariskonst

Member
Μηνύματα
208
Likes
73
Επόμενο Ταξίδι
ΑΓΝΩΣΤΟ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΠΟΥ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΙΝΑ
Συγχαρητήρια για το νέο site.
Οι δικές μου επισημάνσεις:
1. Θα ήθελα περισσότερους ταξιδιωτικούς οδηγούς όπως αυτούς που έχετε στην μπροστινή σελίδα για Λονδίνο, Παρίσι, ΝΥ.
2. Εντονότερα χρώματα.
3. Οι συζητήσεις των μελών να είναι σε εμφανέστερο σημείο και όχι στο κάτω κάτω μέρος.
4. Μου άρεσε στο πάλιο site στην μπροστινή σελίδα που οι ταξιδιώτικές ιστορίες εναλλάσσονταν κάθε φορά.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Σιγά σιγά το 1 και το 4 θα φτιαχτούν. Το 3 μπορώ να το παίξω και το 2 θα το δούμε στην πορεία :)

Στο μεταξύ, ο προγραμματιστής ήδη μας έφτιαξε τα 2 προβλήματα με το χάρτη. Πλέον αν δεν επιλέγετε ημερομηνίες αυτές θα κρύβονται στο χάρτη, και επίσης παίρνει τώρα μέχρι 200 χαρακτήρες στην τοποθεσία οπότε ΛΟΓΙΚΑ δε θα υπάρξει πρόβλημα ;)
 

papariskonst

Member
Μηνύματα
208
Likes
73
Επόμενο Ταξίδι
ΑΓΝΩΣΤΟ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΠΟΥ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΙΝΑ
Με τα videos τι γίνεται? Είναι στα υπόψιν?
 

10900km

Member
Μηνύματα
392
Likes
4.190
Ουάου... Γρήγορα-γρήγορα τακτοποιήθηκε το θέμα... Πολύ καλύτερα τώρα. Επίσης, το ότι οι ημερομηνίες δεν είναι απαραίτητες, μου... ανοίγει την όρεξη να προσθέσω περισσότερες πινέζες στον χάρτη. Παρεμπιπτόντως συμφωνώ με τον φίλο για τις πινέζες. Είναι τόσο μεγάλες, που αν έχεις σημαδέψει νησιά της Μαλαισίας για παράδειγμα, βορειοδυτικά της Κουάλα Λούμπουρ, οι πινέζες καλύπτουν το νότιο άκρο της Ταϊλάνδης. Αν ήταν μικρότερες, ή αν μπορούσαν να αντικατασταθούν από κάτι άλλο, νομίζω ότι θα ήταν καλύτερα.

Χαιρετίσματα σε όλους από Μαλαισία
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Video Gallery χρειαζόμαστε; η προηγούμενη δεν τραβούσε καθόλου το ενδιαφέρον των μελών.
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.725
Likes
11.628
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Σιγά σιγά το 1 και το 4 θα φτιαχτούν. Το 3 μπορώ να το παίξω και το 2 θα το δούμε στην πορεία :)

Στο μεταξύ, ο προγραμματιστής ήδη μας έφτιαξε τα 2 προβλήματα με το χάρτη. Πλέον αν δεν επιλέγετε ημερομηνίες αυτές θα κρύβονται στο χάρτη, και επίσης παίρνει τώρα μέχρι 200 χαρακτήρες στην τοποθεσία οπότε ΛΟΓΙΚΑ δε θα υπάρξει πρόβλημα ;)
Θα μπορούσε πάντως να σου επιτρέπει να επιλέξεις μόνο χρονολογία ή μόνο μήνα και χρονολογία σε περίπτωση που δεν θυμάσαι ακριβείς ημερομηνίες και θέλεις παρ' όλα αυτά μια χ ταξινόμηση. Αν δεν επιλέξεις ΚΑΙ μέρα ΚΑΙ μήνα ΚΑΙ χρονολογία η ημερομηνία κρύβεται.
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
Σήμερα αντίκρισα το νέo site το οποίο μου φαίνεται τελείως διαφορετικό κι αυτό μ'αρέσει γιατί χρειαζόταν μια ολοκληρωτική αλλαγή!
Θεωρώ πως ότι αλλάζει παίρνει καιρό να το συνηθίσουμε γ'ιαυτό χρειάζεται υπομονή και ψάξιμο.
Σε γενικές γραμμές είμαι ευχαριστημένος.
Θα ήθελα περισσότερο χρώμα,μου λείπουν τα πρόσφατα μηνύματα δεξιά της σελίδας,θα ήθελα ξανά στα αδιάβαστα μηνύματα να φαίνεται ο αριθμός τους.
Δεν πρόλαβα να ασχολήθώ με τον χάρτη και γενικά δεν το έψαξα ακόμα πολύ.
Πολλά συγχαρητήρια για την δουλειά και εύχομαι να συνεχίστουν οι αλλαγές από τις παρατηρήσεις πολλών μελών μέχρι να τελειοποιηθεί .
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Θα ήθελα περισσότερο χρώμα,μου λείπουν τα πρόσφατα μηνύματα δεξιά της σελίδας,θα ήθελα ξανά στα αδιάβαστα μηνύματα να φαίνεται ο αριθμός τους.
Τα κοιτάω αυτά και τα δύο να τα φτιάξω κάπως. ;)
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.263
Μηνύματα
885.465
Μέλη
38.941
Νεότερο μέλος
doremmy

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom