Travelstories 2013

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Δυστυχώς η χρήση του site απο το κινητό είναι πολύ χρονοβόρα
Εγώ που το χρησιμοποιώ κατα κόρον έχω μεγάλο πρόβλημα :(
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.080
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Μετά από χρήση καποιων ημερων, μπορω να πω οτι σιγα σιγα αρχιζω και εξοικειώνομαι με τις αλλαγές.

Οπως ειπαν και οι προηγουμενοι μου λειπουν τα χρωματα της προηγουμενης μορφης. Ιδιως στο φορουμ απουσιάζει και το λογοτυπο του σαιτ, ενω ολη αυτη η ασπριλα δεν με τρελαίνει.

Για τον χαρτη επισης μου φαίνεται πιο κουραστικός και δύσχρηστος. Μηπως θα μπορουσε να υπάρχει προσθετη επιλογη με την δημιουργια ενός φακελου με τις χωρες που εχει επισκεφτεί κάθε μελος (κι ας μεινει ετσι ο χαρτης με τις πινεζες στις πολεις), ωστε τα μελη μπαινοντας στο προφιλ να εχουν την δυνατοτητα να δουν ευκολα και γρηγορα που εχει ταξιδεψει κάθε μελος.


Επίσης υπάρχει προβλεψη να αλλαξει αυτό με τα μελη που ακολουθουμε και μας ακολουθουν και να επιστρεψουμε στην παλια μορφη των φιλων, μιας και απο οτι καταλαβα η νεα μορφή "ενοχλει " πολλους μεταξυ των οποίων και εμένα. Αν μπορεις αφεντικο δες το. Thanks
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.407
Likes
17.241
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Ε; τι εννοείς λείπει το λογότυπο;

Δυστυχώς η χρήση του site απο το κινητό είναι πολύ χρονοβόρα
Εγώ που το χρησιμοποιώ κατα κόρον έχω μεγάλο πρόβλημα :(
Λοιπόν έκανα publish το forum στο Tapatalk οπότε μπορείτε να χρησιμοποιείτε το Tapatalk προς το παρόν. :)

Θα δούμε αν θα φτιάξουμε πάλι δικό μας app, όπως προείπα το κόστος είναι τόσο ψηλό που δε μπορώ αυτή τη στιγμή να το δικαιολογήσω.
 

apodrasi

Member
Μηνύματα
548
Likes
1.018
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα-Ινδία-Περού
Ότι πάνω αριστερά βλέπουμε xenForo κι όχι το γνωστό λογότυπο του Travelstories.
Φτιάξε-φτιάξε τελικά θα την καταφέρουμε την επιστροφή στην προηγούμενη μορφή:)
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.737
Likes
50.843
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Το πρόβλημα ήταν ότι έβλεπες κάνοντας κλικ στο "μέλη ονλάιν" το τί κάνουν τα μέλη εκείνη τη στιγμή (ποιο θέμα διαβάζουν, αν φτιάχνουν το προφίλ τους, αν πάνε στην τουαλέτα :D κλπ), το οποίο ήταν απενεργοποιημένο στην προηγούμενη πλατφόρμα, και το οποίο απλά είχε ξεφύγει στα permissions εδώ - το απενεργοποίησα και τελείωσε η υπόθεση. Όλα τα υπόλοιπα είναι ακριβώς ίδια με πριν. :)
Πάντως ακόμη και τώρα, όταν μπαίνω στο προφίλ σου εξακολουθώ να βλέπω τι έκανες πριν από ένα λεπτό. I know what you did lust summer!
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.080
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Mε πρόλαβε η φιλη η apodrasi.
Γενικώς στην προηγούμενη μορφή του υπήρχε και κανένα αεροπλανάκι κλπ που σε παρέπεμπε σε ταξιδιωτικό φόρουμ. Η τωρινή του μορφή παραείναι σοβαρή.

Πάντως η αρχική σελίδα και η παρουσίαση των ταξιδιωτικών ιστοριών είναι πολύ καλύτερη. Συγχαρητήρια.
Επίσης πολύ χρήσιμο βρίσκω το κουμπάκι της γρήγορης πλοήγησης στο φόρουμ που υπάρχει σε κάθε σελίδα κατω δεξια

Aφεντικο καμια σκεψη για τον χαρτη και τους followers;

Μήπως σε πρήξαμε λίγο; :D


Edit: Kαλα αυτος ο τοιχος που υπάρχει στο προφιλ μας τι ειναι παλι; Του βερολινου ή καμία παραλλαγη του fb;
 

North66

Member
Μηνύματα
4.311
Likes
5.069
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Με ποιο τρόπο έχουν αποδοθεί τα trophy points; Πχ το trophy των 9000 posts δεν έπρεπε να το έχει κανένας.
 

Hyada

Member
Μηνύματα
59
Likes
51
Επόμενο Ταξίδι
Istanbul ξανά
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Ευρώπη
Είναι πολύ μεγάλο το μήκος της κάθε σειράς και νομίζω είναι πολύ κουραστικό στο διάβασμα, ειδικά πυκνογραμμένων και μεγάλων ποστ.
Ίσως θα ήταν καλύτερο να μεγαλώσει κάπως το γκρι δεξιά και αριστερά και να μικρύνει έτσι το μήκος της λευκής περιοχής.

edit: τώρα μου φαίνεται πιο στενό, μάλλον κάτι έφταιγε στο browser μου
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.407
Likes
17.241
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Με ποιο τρόπο έχουν αποδοθεί τα trophy points; Πχ το trophy των 9000 posts δεν έπρεπε να το έχει κανένας.
Μπούρδα είναι λέμε τα trophies! Δε προλάβαμε να τα αλλάξουμε και δε βρήκα τρόπο να τα κλείσω! :haha:
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.407
Likes
17.241
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Είναι πολύ μεγάλο το μήκος της κάθε σειράς και νομίζω είναι πολύ κουραστικό στο διάβασμα, ειδικά πυκνογραμμένων και μεγάλων ποστ.
Ίσως θα ήταν καλύτερο να μεγαλώσει κάπως το γκρι δεξιά και αριστερά και να μικρύνει έτσι το μήκος της λευκής περιοχής.

edit: τώρα μου φαίνεται πιο στενό, μάλλον κάτι έφταιγε στο browser μου
Όχι απλά είμαι πολύ γρήγορος, το άλλαξα με το που το έγραψες. Έβαλα μια μπάρα στο πλάι με τα πρόσφατα μηνύματα και θα τη συμπληρώσω τις επόμενες μέρες :D
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
501
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
δεν ξερω αν εχει υποθει αλλα καλο θα ηταν τα προσφατα μηνυματα να ειναι και στην πρωτη σελιδα,οπως και οι αεροπορικες προσφορες.θενξ
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.285
Μηνύματα
886.456
Μέλη
38.950
Νεότερο μέλος
vaggelis55

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom