Travelstories 2013

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Hyada

Member
Μηνύματα
59
Likes
51
Επόμενο Ταξίδι
Istanbul ξανά
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Ευρώπη
ευχαριστώ!
 

apodrasi

Member
Μηνύματα
548
Likes
1.019
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα-Ινδία-Περού
Πάντως ακόμη και τώρα, όταν μπαίνω στο προφίλ σου εξακολουθώ να βλέπω τι έκανες πριν από ένα λεπτό. I know what you did lust summer!
Βλέπεις τι έγραψε και ποιον ευχαρίστησε, τα οποία μπορούσες να δεις πάντα από τα "τελευταία μηνύματα" και τα "ευχαριστώ" στη σελίδα κάθε μέλους. Δε βλέπεις και σε ποια σελίδα έχει ξεχαστεί δυο ώρες! Νομίζω πως ο big brother μας έκανε τη χάρη να αποχωρήσει. Το θέμα είναι πως τώρα δεν μπορείς να δεις συγκεντρωτικά τα μέλη online αλλά μικρό το κακό.
Χρόνια Πολλά!!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.407
Likes
17.242
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Τα μέλη που είναι ονλάιν μπορείς κανονικά να τα δεις στην κεντρική σελίδα των φόρουμ στην πλαϊνή μπάρα ;)
 

apodrasi

Member
Μηνύματα
548
Likes
1.019
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα-Ινδία-Περού
ΟΚ, το είχα ξεχάσει...
Σχετικά με τη φωτογραφική gallery, den με αναγνωρίζει ώστε να μπορώ να ανεβάσω φώτος. Έχει προσωπικά μαζί μου ή δεν βλέπει όλων τα usernames και passwords ακόμη? Invalid login, λέει.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.407
Likes
17.242
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Χμμμμ κάνει τέτοιο πράγμα; εγώ έκανα λογκίν χωρίς πρόβλημα. Άσε να φτιάξω ένα δοκιμαστικό χρήστη να το ψάξω. Στο μεταξύ τα καινούρια Άλμπουμς είναι the way to go, η γκάλερυ νομίζω σιγά σιγά θα περάσει σε δεύτερη μοίρα ;)
 

angelo_kav

Member
Μηνύματα
384
Likes
419
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΛΙΝ
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ
Παίζει να ξανά επιστρέψει το παλιό site?? Γιατί αυτό είναι δυστυχώς χειρότερο.. :(
 
Μηνύματα
2.491
Likes
3.199
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Αυτό που επισημάνθηκε από πολλά μέλη σχετικά με το να βλέπουμε την δραστηριότητα του καθενός ...που ήταν τι διάβαζε απλά και μόνο κλικάροντας το όνομα του μ ενοχλεί και μένα και ενώ είπατε ότι έχει λυθεί,βλέπω ότι πάλι παραμένει το θέμα.
Επίσης το "μέλη που ακολουθείτε"και σας ακολουθούν...κι αυτό πάλι δεν μου αρέσει .
Δυσκολεύομαι να προσαρμοσθώ στις καινούργιες λειτουργίες.
 
Μηνύματα
2.491
Likes
3.199
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Επίσης αυτό που ρώτησε και ο babaduma σε προηγούμενο πόστ και δεν νομίζω να απαντήθηκε...
ενώ επιλέγω να μη φαίνομαι συνδεδεμένη στην καρτέλα μου ανάβει το πράσινο καρτελάκι με την ενδειξη on line ,δηλαδή αυτό φαίνεται γενικώς;η μόνο εγώ το βλέπω;
 

apodrasi

Member
Μηνύματα
548
Likes
1.019
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα-Ινδία-Περού
Ελήφθη, def. Θα είναι τα άλμπουμς συνδεδεμένα με κάθε χώρα? Θέλω να πω, πώς θα βλέπουμε μαζεμένες τις φωτογραφίες για κάθε προορισμό?
Άλλο: χθες κάποια στιγμή νομίζω πως έβλεπα (στις συζητήσεις ή στις ταξιδιωτικές ιστορίες) κάτω από τα avatars των μελών που συμμετείχαν, τον επόμενο τους προορισμό και τον ονειρεμένο προορισμό. Μου φάνηκε?? Δεν θα μπορούσε να γίνει κάτι τέτοιο με mini στατιστικά?
Ευχαριστώ για την επιλογή "to the top";)
 

apodrasi

Member
Μηνύματα
548
Likes
1.019
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα-Ινδία-Περού
Επίσης αυτό που ρώτησε και ο babaduma σε προηγούμενο πόστ και δεν νομίζω να απαντήθηκε...
ενώ επιλέγω να μη φαίνομαι συνδεδεμένη στην καρτέλα μου ανάβει το πράσινο καρτελάκι με την ενδειξη on line ,δηλαδή αυτό φαίνεται γενικώς;η μόνο εγώ το βλέπω;
Αυτή τη στιγμή δεν σε βλέπω online..
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.224
Likes
5.772
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Στο παλιό φόρουμ στη σελίδα με τα στατιστικά μπορούσες να επιλέξεις τα 5 - 10 - 20 - 30 - 50 - 100 τελευταία θέματα και να τα δεις συγκεντρωμένα είτε τα είχες διαβάσει είτε όχι. Τώρα στα "νέα μηνύματα" βλέπω μόνο τα αδιάβαστα και έτσι αν θέλω να παρακολουθήσω κάποιο διαβασμένο θέμα πρέπει να το ψάχνω από την αρχή στις κατηγορίες του φόρουμ.
Μπορεί να γίνει κάτι να επανέλθει ο παλιός τρόπος παρουσίασης των τελευταίων μηνυμάτων;

Επίσης στο "θέματα που παρακολουθείτε" εμφανίζονται μόνο αυτά που έχουν αδιάβαστα μηνύματα και όχι όλα. Εδώ πάλι μπορεί να γίνει κάτι να φαίνονται όλα ίσως με διαφορετικό χρώμα (διαβασμένα - αδιάβαστα);
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.302
Μηνύματα
887.234
Μέλη
38.968
Νεότερο μέλος
παρις

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom