Volotea εισιτήρια με 5€

Mara-Maria

Member
Μηνύματα
41
Likes
28
Επόμενο Ταξίδι
Κύπρος, Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Βιετνάμ
τί κρίμα που οι πτήσεις είναι μόνον από Αθήνα...
 

Mara-Maria

Member
Μηνύματα
41
Likes
28
Επόμενο Ταξίδι
Κύπρος, Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Βιετνάμ
Τι κριμα που δεν κοιταξες καλα τα υπολοιπα 12 ελληνικα αεροδρόμια που πεταει η εταιρεια...
Κοίταξα πολύ καλά, αλλά δεν έχει πτήσεις από Θεσσαλονίκη! Αυτό εννοώ! Λογικό είναι οι περισσότεροι από εμάς να ενδιαφέρονται για Αθήνα και Θεσσαλονίκη μιας και είναι οι μεγαλύτερες πόλεις της Ελλάδας και εξυπηρετούν Βορά και Νότο !
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Κοίταξα πολύ καλά, αλλά δεν έχει πτήσεις από Θεσσαλονίκη! Αυτό εννοώ! Λογικό είναι οι περισσότεροι από εμάς να ενδιαφέρονται για Αθήνα και Θεσσαλονίκη μιας και είναι οι μεγαλύτερες πόλεις της Ελλάδας και εξυπηρετούν Βορά και Νότο !
Ουτε ξερω ποιο αεροδρομιο σε εξυπηρετεί,ουτε τι εννοουσες.ξερω οτι εγραψες οτι κριμα που πεταει μονο απο Αθηνα, που μπορει να παραπλανει οσους εξυπηρετουν τα υπολοιπα αεροδρομια. Η προσφορα ισχύει λοιπον σε ολα τα ελληνικα αεροδρομια που πετάει κ ειναι 13 συνολικα, οχι μονο η Αθηνα.
Καλη προσφορα με 5Ε να πας Ευρωπη..
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.038
Likes
41.043
Κοίταξα πολύ καλά, αλλά δεν έχει πτήσεις από Θεσσαλονίκη! Αυτό εννοώ! Λογικό είναι οι περισσότεροι από εμάς να ενδιαφέρονται για Αθήνα και Θεσσαλονίκη μιας και είναι οι μεγαλύτερες πόλεις της Ελλάδας και εξυπηρετούν Βορά και Νότο !
Ο @giannismits εβγαλε ταξιδαρα απο Θεσσαλονίκη.
Οποίος έχει μίλια πετάει με 15 ευρώ απο Θεσσαλονίκη Ηράκλειο και μετά τσακιζει τα 5ευρα ( το οποίο και θα κάνω, τελική τιμή 25 ευρώ πήγαινε έλα Παλέρμο)
Άν το ψάξεις γίνεται.
 

AntRo

Member
Μηνύματα
1.298
Likes
2.040
Ταξίδι-Όνειρο
All over the world
Έκλεισα για Μπορντώ, Παλέρμο και Μόναχο:xalara:. Υπάρχει μόνο ένα μικρό τεχνικό πρόβλημα. Δεν μου δίνουν άδεια τις ημερομηνίες για τις οποίες έκλεισα τα εισητήρια.:(.
Απο ολες τις απο πανω απαντησεις η δικη σου ηταν must!!:haha:
 

Sia_Cy

Member
Μηνύματα
27
Likes
4
Παιδιά ανακάλυψα και εγώ αυτές τις πάμφθηνες πτήσεις και προφανώς θέλω να κλείσω τα εισιτήρια ΧΤΕΣ!!! Μέχρι στιγμής δεν είχα ακούσει οτιδήποτε για την εταιρία αυτή και με τέτοιες τιμές όπως είναι λογικό αναρωτιέμαι και θέλω να μάθω από κάποιον που είχε ταξιδέψει με αυτά τα φθηνά εισιτήρια, αν όλα ήταν εντάξει και αν κρύβονταν τίποτα κρυμμένες χρεώσεις πίσω από αυτά.

Ευχαριστώ πολύ!
 

depy!!!

Member
Μηνύματα
736
Likes
1.883
Επόμενο Ταξίδι
Ουζμπεκισταν
Ταξίδι-Όνειρο
Με βανάκι στη Νορβηγία
Παιδιά ανακάλυψα και εγώ αυτές τις πάμφθηνες πτήσεις και προφανώς θέλω να κλείσω τα εισιτήρια ΧΤΕΣ!!! Μέχρι στιγμής δεν είχα ακούσει οτιδήποτε για την εταιρία αυτή και με τέτοιες τιμές όπως είναι λογικό αναρωτιέμαι και θέλω να μάθω από κάποιον που είχε ταξιδέψει με αυτά τα φθηνά εισιτήρια, αν όλα ήταν εντάξει και αν κρύβονταν τίποτα κρυμμένες χρεώσεις πίσω από αυτά.

Ευχαριστώ πολύ!
Αν υπηρχε κατι υποπτο δε θα γινοταν τετοιος πανικος απ ολους να κλεισουμε!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.755
Μέλη
38.902
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom