Volotea εισιτήρια με 5€

paefstra

Member
Μηνύματα
13.094
Likes
41.338
Λυσσάξατε πια! Πόσο να αντισταθώ κι εγώ το καημένο; Εκλεισα Μπάρι-Αθήνα (που έχει και ανθρώπινες ώρες) με 5 ευρώπουλα για Ιούλιο. Με καταστρέψατε! :bleh:
Για το Αθήνα-Μπάρι θα κλείσω με την Αιγαίου (με μίλια φυσικά). Λέτε να κλείσω από τώρα ή είναι νωρίς ακόμα; Μίλα μαρή @paefstra! Μας έχεις πάρει όλους στο λαιμό σου! :haha:
Το Αθηνα Βενετια με μιλια το εκλρισα ηδη. Αν δεν παω χανω 20 ευρω, ψυλλοι στα αχυρα. Οι εποχιακες πτησεις καλυτερα να κλεινονται νωρις
 

depy!!!

Member
Μηνύματα
740
Likes
1.964
Επόμενο Ταξίδι
Ουζμπεκισταν
Ταξίδι-Όνειρο
Με βανάκι στη Νορβηγία
Λυσσάξατε πια! Πόσο να αντισταθώ κι εγώ το καημένο; Εκλεισα Μπάρι-Αθήνα (που έχει και ανθρώπινες ώρες) με 5 ευρώπουλα για Ιούλιο. Με καταστρέψατε! :bleh:
Για το Αθήνα-Μπάρι θα κλείσω με την Αιγαίου (με μίλια φυσικά). Λέτε να κλείσω από τώρα ή είναι νωρίς ακόμα; Μίλα μαρή @paefstra! Μας έχεις πάρει όλους στο λαιμό σου! :haha:
Χαχα, κι εμενα η paefstra μ εβαλε στο τρυπακι κι εκλεισα το παλερμο-αθηνα, με την ιδεα να χρησιμοποιησω μιλια για αθηνα- κατανια. Δεν ξερω ομως μηπως αν κλειςω αργοτερα αυξηθουν τα μιλια που χρειαζονται.
Για να μας πει η ειδικος!!!!!
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.094
Likes
41.338
Χαχα, κι εμενα η paefstra μ εβαλε στο τρυπακι κι εκλεισα το παλερμο-αθηνα, με την ιδεα να χρησιμοποιησω μιλια για αθηνα- κατανια. Δεν ξερω ομως μηπως αν κλειςω αργοτερα αυξηθουν τα μιλια που χρειαζονται.
Για να μας πει η ειδικος!!!!!
Τα μιλια ειναι οι φοροι. Δεν εχω δει να αυξανονται. Εχω δει να εξαντλουνται τα δωρεαν εισιτηρια αργοτερα
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.026
Likes
6.410
Ειδικα η Κατανια ειχε ενα θεματακι πέρυσι, μου έβγαλε την ψυχη για να βρω μίλια, όποτε αν δείτε κλείστε με τη μία.
 

Eurotraveler

Member
Μηνύματα
464
Likes
1.772
Επόμενο Ταξίδι
Γκντανσκ
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα

depy!!!

Member
Μηνύματα
740
Likes
1.964
Επόμενο Ταξίδι
Ουζμπεκισταν
Ταξίδι-Όνειρο
Με βανάκι στη Νορβηγία
Εκλεισα πριν λιγο το αθηνα -κατανια με τα μιλια και τωρα που ξαναμπαινω να δω δεν υπαρχει τιποτα απο 11/8 εως 20/8. Ειναι δυνατον να ειχα τοσο τυχη;;;;;
 

AntRo

Member
Μηνύματα
1.298
Likes
2.040
Ταξίδι-Όνειρο
All over the world
Εκλεισα πριν λιγο το αθηνα -κατανια με τα μιλια και τωρα που ξαναμπαινω να δω δεν υπαρχει τιποτα απο 11/8 εως 20/8. Ειναι δυνατον να ειχα τοσο τυχη;;;;;
Κανονικα πρωτα επρεπε να κλεισεις το 5ευρω της επισστροφης για να το σιγουρεψεις και μετα την μεταβαση απο εδω...
 

depy!!!

Member
Μηνύματα
740
Likes
1.964
Επόμενο Ταξίδι
Ουζμπεκισταν
Ταξίδι-Όνειρο
Με βανάκι στη Νορβηγία
Κανονικα πρωτα επρεπε να κλεισεις το 5ευρω της επισστροφης για να το σιγουρεψεις και μετα την μεταβαση απο εδω...
Την εχω κλεισει την επιστροφη εδω και μερες..
 

depy!!!

Member
Μηνύματα
740
Likes
1.964
Επόμενο Ταξίδι
Ουζμπεκισταν
Ταξίδι-Όνειρο
Με βανάκι στη Νορβηγία
Μπορει εγω να μην εκφραστικα σωστα, εκλεισα για 17/8 αθηνα -κατανια και σε 5 λεπτα που ξαναμπηκα δεν εμφανιζει επιλογη για καμια μερα απο 11 εως 20/8.
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.888
Likes
26.865

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.254
Μηνύματα
885.114
Μέλη
38.933
Νεότερο μέλος
athgouletas

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom