Volotea Volotea

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.612
Likes
9.906
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
Εγω τα βρηκα και στο μειλ ξεκαθαρα. Και θυμηθηκα το ποστ του @orestcrete που το ειχε αγορασει 20 ευρω και παλι αξιζε τον κοπο. Απεριοριστες αλλαγες κλπ κλπ.
Εντωμεταξύ μόλις είδα ότι οι θεούληδες με την ιστορία αυτή που είχε γίνει που αρχικά με είχαν χρεώσει 50 ευρώ στις 10 του Φλεβάρη αντί για τα 20 ευρώ της προσφοράς, έχουν κάνει upgrade σε megavolotea plus με ημερομηνία έναρξης την ημέρα που μου πίστωσαν τα 30 ευρώ.

1655823926073.png


Τα 10 ευρώ το χρόνο αξίζουν και με το παραπάνω, έχουν κάνει καλό μπάσιμο οι Ισπανοί.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.107
Likes
41.360
Εντωμεταξύ μόλις είδα ότι οι θεούληδες με την ιστορία αυτή που είχε γίνει που αρχικά με είχαν χρεώσει 50 ευρώ στις 10 του Φλεβάρη αντί για τα 20 ευρώ της προσφοράς, έχουν κάνει upgrade σε megavolotea plus με ημερομηνία έναρξης την ημέρα που μου πίστωσαν τα 30 ευρώ.

View attachment 396349
Δεν ξερω τη φαση, ενω γενικα δεν ειναι αποτελεσματικοι, αλλαγες ωρας, ακυρωσεις κλπ, εχουν εναν τροπο να σε κερδιζουν και να μην τους σιχτιριζεις. Το αντιθετο της Ραιαν δηλαδη.
 

anonymous6

Member
Μηνύματα
66
Likes
57
Καλησπέρα,
προσπαθώ να αναβαθμίσω σε Megavolotea, και αφού πατάω πληρωμή μένει μόνιμα στο ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΠΛΗΡΩΜΗΣ.
Αντιμετωπίζει κάποιος άλλος παρόμοιο θέμα?
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.107
Likes
41.360
Καλησπέρα,
προσπαθώ να αναβαθμίσω σε Megavolotea, και αφού πατάω πληρωμή μένει μόνιμα στο ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΠΛΗΡΩΜΗΣ.
Αντιμετωπίζει κάποιος άλλος παρόμοιο θέμα?
Ναι το ειχα εγω. Ειχα περασει default παλια πιστωτικη καρτα που ειχε ληξει. Δοκιμασα με αλλες δυο και δεν προχωρουσε. Εκανα επεξεργασια απο το προφιλ μου, διεγραψα την παλια και εδωσα τη νεα ως default. Αμεσως περασε η πληρωμη.
 

anonymous6

Member
Μηνύματα
66
Likes
57
Ναι το ειχα εγω. Ειχα περασει default παλια πιστωτικη καρτα που ειχε ληξει. Δοκιμασα με αλλες δυο και δεν προχωρουσε. Εκανα επεξεργασια απο το προφιλ μου, διεγραψα την παλια και εδωσα τη νεα ως default. Αμεσως περασε η πληρωμη.
Τελικά όντως, με το που έβαλα την κάρτα default τρόπο πληρωμής στο προφίλ, έγιναν όλα με επιτυχία!
Thanks @paefstra
 

THALIAL

Member
Μηνύματα
298
Likes
877
Επόμενο Ταξίδι
Πίζα - Φλωρεντία
Τελικά που καταλήξαμε;
Μέσα στο 10,00€ έχει δωρεάν δεκάκιλη αποσκευή;
Εάν ναι, να το αγοράσω και εγώ 😁
 

anonymous6

Member
Μηνύματα
66
Likes
57
Τελικά που καταλήξαμε;
Μέσα στο 10,00€ έχει δωρεάν δεκάκιλη αποσκευή;
Εάν ναι, να το αγοράσω και εγώ 😁
Στην σύνοψη βλέπω:
  • Όλες σου οι πτήσεις, πιο φθηνές για 12 μήνες
  • Εκπτώσεις σε επιλογή θέσης και παραδοτέες αποσκευές
  • Δωρεάν παραδοτέες αποσκευές 10 κιλών
Οπότε θεωρώ πως είναι μέσα στις τιμές των εισιτηρίων οι 10κιλες.
 

Pierre_1976

Member
Μηνύματα
518
Likes
859
Επόμενο Ταξίδι
Barcelona
Ταξίδι-Όνειρο
Σεληνη
Στην σύνοψη βλέπω:
  • Όλες σου οι πτήσεις, πιο φθηνές για 12 μήνες
  • Εκπτώσεις σε επιλογή θέσης και παραδοτέες αποσκευές
  • Δωρεάν παραδοτέες αποσκευές 10 κιλών
Οπότε θεωρώ πως είναι μέσα στις τιμές των εισιτηρίων οι 10κιλες.

Για να καταλάβω το πρόγραμμα αυτό είναι αντίστοιχο της Wizz που για 1 χρόνο σου χρεώνει 39.9€ στο άτομο αν έχεις το πακέτο δύο ατόμων η 69.9 των 4 ατόμων πρόγραμμα;

Από ποιες περιοχές της χώρας πετάει η εταιρεία αυτή είπαμε;
 

Thalassaki

Member
Μηνύματα
767
Likes
4.752
Επόμενο Ταξίδι
........

paefstra

Member
Μηνύματα
13.107
Likes
41.360
Υποψιν το voucher των 20 ευρω για γενεθλια θα ειναι ενεργο για 15 μερες μονο. Αν καποιος κλεισει πρωτη φορα απο την εφαρμογη παιρνει και 15 ευρω επιβραβευση.
Μην το ψειριζετε για 10 ευρω ειδικα αν πετατε Γαλλια που ειναι φαρμακι οι τιμες. Απεριοριστες αλλαγες πληρωνονται ακριβουτσικα στην Aegean.
Η @vanda η πιστη πελατισσα το ειδε?
 

barkour

Member
Μηνύματα
1.197
Likes
5.495
Ταξίδι-Όνειρο
Υεμενη
Υποψιν το voucher των 20 ευρω για γενεθλια θα ειναι ενεργο για 15 μερες μονο. Αν καποιος κλεισει πρωτη φορα απο την εφαρμογη παιρνει και 15 ευρω επιβραβευση.
Μην το ψειριζετε για 10 ευρω ειδικα αν πετατε Γαλλια που ειναι φαρμακι οι τιμες. Απεριοριστες αλλαγες πληρωνονται ακριβουτσικα στην Aegean.
Η @vanda η πιστη πελατισσα το ειδε?
Αρχοντισσα, το 20αρικο για τα γενεθλια το δινει την ημερα των γενεθλιων, να υποθεσω;
Γιατι δεν μου παιρνει την ταυτοτητα μου -ως φιλος - δειχνει συνεχεια αλλα τιποτα...
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.651
Likes
12.491
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Σήμερα λήγει η προσφορά για Megavolotea.

Αν καποιος κλεισει πρωτη φορα απο την εφαρμογη παιρνει και 15 ευρω επιβραβευση.
Παίρνεις την επιβράβευση κι ας έχεις κλείσει ξανά μαζί τους - όχι από την εφαρμογή?
Θυμάμαι το διαφήμιζε πριν καιρό.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.398
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom