The Official Offtopic v5

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.666
Likes
50.513
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Tράτζικ θα είναι να καταργηθεί η Σένγκεν για πάρα πολύ κόσμο, επιχειρήσεις, κατηγορίες ανθρώπων. Οι πρώτοι που μου ήρθαν στο μυαλό είναι οι ανυποτάκτοι. Παρεμπιπτόντως εγώ ως Χριστουγεννιάτικο δώρο πήρα τη δικαίωσή μου κι όχι απλά δεν είμαι ανυπότακτος αλλά απ' ο,τι φαίνεται θα πάρω πίσω και το υψηλότατο πρόστιμοπου είχα καταβάλλει στο ελληνικό κράτος. Καλά μου μπήκε το 2016. Άντε και με μια καλή παντρειά...
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.035
o Mάκης ...έφυγε.
ο Θεός ας συγχωρέσει την ψυχή του
http://www.lifo.gr/now/society/85810
Thanosth,εισαι πολυ καλος ανθρωπος,το βλεπω!εγω θα ελεγα δεν χρειαζεται...καλυτερα να σιγοψηθει!
ΥΓ...το ξέρω οτι είναι κακία αυτό,αλλά θεωρώ οτι ο συγκεκριμένος έχει κανει κακό σε αρκετό κόσμο και πάντα καλυπτόμενος...έτσι και επιβίωνε!
 
Last edited:

makisg

Member
Μηνύματα
4.723
Likes
14.824
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι

panpan

Member
Μηνύματα
6.879
Likes
26.760
o Mάκης ...έφυγε.
ο Θεός ας συγχωρέσει την ψυχή του
http://www.lifo.gr/now/society/85810
Thanosth,εισαι πολυ καλος ανθρωπος,το βλεπω!εγω θα ελεγα δεν χρειαζεται...καλυτερα να σιγοψηθει!
ΥΓ...το ξέρω οτι είναι κακία αυτό,αλλά θεωρώ οτι ο συγκεκριμένος έχει κανει κακό σε αρκετό κόσμο και πάντα καλυπτόμενος...έτσι και επιβίωνε!
Ο Μάκαρος δεν έφυγε.
Ο Μάκαρος είναι Ιδέα. :)
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.666
Likes
50.513
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Η πρώτη φορά που είδα το Μάκαρο σε συνέντευξη (πριν της επικής με την οποία ανακοίνωνε ότι θα έφερνε το Σαμπόνις, εκείνο "το μεγάλο μπασκετμπολίστα...του μπάσκετ!") ήταν σε ένα από τα πρώτα δελτία ειδήσεων της ιδιωτικής τηλεόρασης με τη Στάη. Είχαν πέσει κάτι πυροβολισμοί σε ένα νυχτερινό κέντρο ιδιοκτησίας Μάκαρου και του λέει η Στάη "κύριε Ψωμιάδη, δεν είναι η πρώτη φορά που συμβαίνει κάτι ανάλογο σε δικό σας κέντρο. Μάλιστα έχουν σημειωθεί και ανθρωποκτονίες στο παρελθόν". Απαντά ο Μάκαρος: "Ε, καλά κυρα-Στάη μου, για δυο τριες τυχαίους φόνους να μου κλείσεις και το κατάστημα;;;".
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.375
Likes
14.281
Η πρώτη φορά που είδα το Μάκαρο σε συνέντευξη (πριν της επικής με την οποία ανακοίνωνε ότι θα έφερνε το Σαμπόνις, εκείνο "το μεγάλο μπασκετμπολίστα...του μπάσκετ!") ήταν σε ένα από τα πρώτα δελτία ειδήσεων της ιδιωτικής τηλεόρασης με τη Στάη. Είχαν πέσει κάτι πυροβολισμοί σε ένα νυχτερινό κέντρο ιδιοκτησίας Μάκαρου και του λέει η Στάη "κύριε Ψωμιάδη, δεν είναι η πρώτη φορά που συμβαίνει κάτι ανάλογο σε δικό σας κέντρο. Μάλιστα έχουν σημειωθεί και ανθρωποκτονίες στο παρελθόν". Απαντά ο Μάκαρος: "Ε, καλά κυρα-Στάη μου, για δυο τριες τυχαίους φόνους να μου κλείσεις και το κατάστημα;;;".
Yorgos εσυ που ξέρεις τα του μπάσκετ,εκείνη η ιστορία με τον Βρέϊνς (απαγωγή παιδιού του κτλ) πόσο αληθινή είναι;Φυσικά ο Μάκης την είχε διαψεύσει και τα είχε ρίξει στην γυναίκα του(ότι βρήκε φίλο κτλ)...
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.440
Μέλη
38.896
Νεότερο μέλος
η μεγάλη η ζωή

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom