2018 Που πάμε;

vanda

Member
Μηνύματα
888
Likes
4.273
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Βιετνάμ και Αργεντινή
4 μερες στην Ατταλεια για τους θησαυρους της Λυκιας και της Παμφυλιας και δυο μερες στην Πολη.Την εβδομαδα μετα το Πασχα.
Το προγραμμα έχει προς το παρόν 3 σύντομες αποδρασεις: Λονδίνο τον Ιανουάριο, Ρώμη το Μάρτιο και επιτέλους για πρώτη φορά Πόλη κι εγώ την Πρωτομαγιά.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.365
Likes
9.288
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Ιταλια βεβαια σε ολα τα μηκη κ πλατη. Κ Τορινο κ Αλπεις φετος. Ελπιζω κ Σαρδηνια. Ομαν, Μαλτα και Αφρικα προς το παρόν. Νοτια κ Μαλαουι, Ζαμπια κ λιγο Μοζαμβικη. Τα μιλια τα καλα τα έχουμε για Ταιτη κ τα φτηνα για Κουβειτ, Μπαχρειν. Α κ Παρίσι. Φυσικά για το μονο λογο που αξιζει να παει καποιος εκεί. Τη Eurodisney.
Καλα ταξιδια σε ολους, ευχομαι να σας φερει το 2018 στο μαγευτικο Ξυλοκαστρο.
 

turms

Member
Μηνύματα
2.070
Likes
2.831
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
κατι για Αλπεις διαβασα....οπαλααα....
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.365
Likes
9.288
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
για μενα λεει.. που εχω κανονισει μια επισκεψη σε φιλους στο Τορινο και απο κει λιγο Sestriere, το πιθανοτερο. εκτος αν ο mountain chief turms προτεινει κατι καλυτερο στην περιοχη..
 

depo

Member
Μηνύματα
68
Likes
160
Επόμενο Ταξίδι
Βερόνα
Ταξίδι-Όνειρο
νησί του Πάσχα
Βουλγαρία την Πρωτοχρονιά, Ρωσία για Μουντιάλ το καλοκαίρι, Κέρκυρα, Ρώμη (το χρωστάω στη θεία), Θεσσαλονίκη ένα τριήμερο και Ιαπωνία ξανά αν βρω χρόνο.
 

vanda

Member
Μηνύματα
888
Likes
4.273
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Βιετνάμ και Αργεντινή

James

Member
Μηνύματα
1.001
Likes
5.328
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Γενάρη Λισαβόνα....Με 118 μου φάνηκε ωραιότατο.
Τώρα...δευτερεύοντα πραγματάκια όπως ξενοδοχείο θα τα βρω στην πορεία. Επίσης, το 20 ευρώ πήγαινε έλα για Πόρτο, είναι ιδιαιτέρως δελεαστικό και ίσως συμπεριληφθεί στα...δευτερεύοντα.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.394
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom