Eurovision 2024

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.504
Likes
8.032
Μελέτησα τις τέσσερις σελιδες του νυν και το απεφάσισα:

Θα πονταρισεύσω τα μιστά μου είς την Σάττee.
Τωρα είς Σάττeeν θα ειναι; εἰς μάτην θα ειναι; Ιδου η απορια
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.146
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Ρε επειδή το νήμα αφορά τη eurovision δεν σημαίνει πως είναι όπως τα τραγούδια σε όποια γλώσσα θέλετε. Γράψτε ελληνικά να καταλαβαίνουμε κι εμείς.

Τα αγαπημένα μου είναι Βέλγιο και Κροατία. Ενώ ,ου αρέσουν πολύ και Ισραήλ, Ισπανία. Ειδικά την ισπανική αλεπού την έχω βάλει και στο play list μου για την ώρα της γυμναστικής.
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.504
Likes
8.032
Ρε επειδή το νήμα αφορά τη eurovision δεν σημαίνει πως είναι όπως τα τραγούδια σε όποια γλώσσα θέλετε. Γράψτε ελληνικά να καταλαβαίνουμε κι εμείς.

Τα αγαπημένα μου είναι Βέλγιο και Κροατία. Ενώ ,ου αρέσουν πολύ και Ισραήλ, Ισπανία. Ειδικά την ισπανική αλεπού την έχω βάλει και στο play list μου για την ώρα της γυμναστικής.
Δεν σου αρεσει το γαλλικο??? :rolleyes:
 
Μηνύματα
0
Likes
2
Η φετινή Eurovision είναι πάντως η καλύτερη. Τα αγαπημένα μου είναι Κροατία, Αυστρία, Βέλγιο, Κύπρος, Ελλάδα και λίγο το Λουξεμβούργο. Κάτι λέει η Ισπανία και το Βέλγιο. Όσο αφορά για το Βέλγιο το είχε βάλει η αδελφή μου ήχο κλήσης στο κινητό της μάνας της.
 

Hayate

Member
Μηνύματα
843
Likes
5.133
Επόμενο Ταξίδι
Oπου δεν κανονιζουμε..
Ταξίδι-Όνειρο
Hokkaido χειμωνα
Τώρα μόλις το άκουσα πρώτη φορά .Ζω σε άλλο κόσμο μάλλον...Κανονικα τέτοια θέματα πρέπει να "καρφιτσωνονται" στην κεντρική για να μην τα χάνει κανένας...Όσο για το κομμάτι είναι ότι πρέπει για ένα πανηγυρτζιδικο διαγωνισμό.Οτι αξιόλογο κομμάτι και να στέλναμε θα πατωνε...
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.146
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Ο Slimane πάντως έχει φωνάρα η οποία από μόνη της μπορεί να του φέρει αρκετές ψήφους.
 
Μηνύματα
0
Likes
2
η τελικη μου δεκαδα μου για την γιουροβιζιον 2024
1.κροατια,2.αυστρια,3.ουκρανια,4.ελβετια,5.ελλαδα,6.βελγιο,7.ολλανδια,8.νορβηγια,9.ιταλια,10.γαλλια
αν και μου αρεσει πολυ η κυπρος, η ισπανια, η αρμενια και η λιθουανια αλλα τους εχω εκτος δεκαδας.
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.504
Likes
8.032
Αλλαξα γνωμη….
Αγαπω Βελγιο τωρα
Τι κομματαρα ειναι αυτη!!!

Συνεχιζω φυσικα να υποστηριζω Ουκρανια και Αυστρια φουλ, βαρεθηκα της Γαλλιας και επιασα τον εαυτο μου να χορευει και με Κροατια

Υ.Γ. Θυμασαι @Yorgos που σε αλλο τοπικ ελεγα ποσο βαρετη ειναι η Βιεννη; Εστειλε rave τραγουδι η Αυστρια 😂
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.220
Μηνύματα
884.139
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom