Live from... (click and post one photo)

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.606
Likes
9.861
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand

Klair

Member
Μηνύματα
2.218
Likes
25.858
Ταξίδι-Όνειρο
Υπερσιβηρικός
Live from.......Saint Bavo's Cathedral
Gent
The Mystic Lamp

The mystic Lamp 1.jpeg



The mystic Lamp 2.jpeg



The mystic Lamp 3.jpeg


@paefstra για σένα προσπαθώ να κάνω δουλίτσα και δεν με αφήνουν .....:icon_evil:

Αντί να μου την πέσουν οι φύλακες του Αμνού, μου την πέφτουν και με σκουντάνε κάτι Κινέζες, μισό μέτρο άνθρωποι....no photo, no photo in here!
Δέκα-δεκαπέντε άνθρωποι όλοι κι όλοι μπροστά στο υπερθέαμα και έπεσα στα στραβόξυλα :icon_evil:

Έκανα ό,τι μπορούσα με το κινητό και μετά πήγα πίσω και έκατσα στις καρεκλίτσες με σταυρωμένα χεράκια :innocent:
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.029
Likes
41.018
Live from.......Saint Bavo's Cathedral
Gent


@paefstra για σένα προσπαθώ να κάνω δουλίτσα και δεν με αφήνουν .....:icon_evil:

Αντί να μου την πέσουν οι φύλακες του Αμνού, μου την πέφτουν και με σκουντάνε κάτι Κινέζες, μισό μέτρο άνθρωποι....no photo, no photo in here!
Δέκα-δεκαπέντε άνθρωποι όλοι κι όλοι μπροστά στο υπερθέαμα και έπεσα στα στραβόξυλα :icon_evil:

Έκανα ό,τι μπορούσα με το κινητό και μετά πήγα πίσω και έκατσα στις καρεκλίτσες με σταυρωμένα χεράκια :innocent:
Ω καιροι, ω ηθη! Εκει που κοντεψαν να ξεσπασουν σε χειροκροτηματα οι Κινεζοι, εγιναν βασιλικοτεροι του βασιλεως.
Ευγε για τις φωτογραφιες! Μα δεν ειναι υπερθεαμα?
 

Klair

Member
Μηνύματα
2.218
Likes
25.858
Ταξίδι-Όνειρο
Υπερσιβηρικός
Μα δεν ειναι υπερθεαμα?
Φυσικά και είναι!!!!

Update: Το εισιτήριο κοστίζει 4 ευρώ μαζί με το audio guide και τα φύλλα του τρίπτυχου κλείνουν από τις 12:00 έως τις 13:00.
Μπορείς όμως να βρίσκεσαι αυτή τη μία ώρα που τα φύλλα παραμένουν κλειστά μέσα στο χώρο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.445
Μέλη
38.897
Νεότερο μέλος
Ρεκομπα

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom