Live from... (click and post one photo)

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.607
Likes
9.864
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand

Klair

Member
Μηνύματα
2.219
Likes
25.892
Ταξίδι-Όνειρο
Υπερσιβηρικός
Live from.......Saint Bavo's Cathedral
Gent
The Mystic Lamp

The mystic Lamp 1.jpeg



The mystic Lamp 2.jpeg



The mystic Lamp 3.jpeg


@paefstra για σένα προσπαθώ να κάνω δουλίτσα και δεν με αφήνουν .....:icon_evil:

Αντί να μου την πέσουν οι φύλακες του Αμνού, μου την πέφτουν και με σκουντάνε κάτι Κινέζες, μισό μέτρο άνθρωποι....no photo, no photo in here!
Δέκα-δεκαπέντε άνθρωποι όλοι κι όλοι μπροστά στο υπερθέαμα και έπεσα στα στραβόξυλα :icon_evil:

Έκανα ό,τι μπορούσα με το κινητό και μετά πήγα πίσω και έκατσα στις καρεκλίτσες με σταυρωμένα χεράκια :innocent:
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.043
Likes
41.050
Live from.......Saint Bavo's Cathedral
Gent


@paefstra για σένα προσπαθώ να κάνω δουλίτσα και δεν με αφήνουν .....:icon_evil:

Αντί να μου την πέσουν οι φύλακες του Αμνού, μου την πέφτουν και με σκουντάνε κάτι Κινέζες, μισό μέτρο άνθρωποι....no photo, no photo in here!
Δέκα-δεκαπέντε άνθρωποι όλοι κι όλοι μπροστά στο υπερθέαμα και έπεσα στα στραβόξυλα :icon_evil:

Έκανα ό,τι μπορούσα με το κινητό και μετά πήγα πίσω και έκατσα στις καρεκλίτσες με σταυρωμένα χεράκια :innocent:
Ω καιροι, ω ηθη! Εκει που κοντεψαν να ξεσπασουν σε χειροκροτηματα οι Κινεζοι, εγιναν βασιλικοτεροι του βασιλεως.
Ευγε για τις φωτογραφιες! Μα δεν ειναι υπερθεαμα?
 

Klair

Member
Μηνύματα
2.219
Likes
25.892
Ταξίδι-Όνειρο
Υπερσιβηρικός
Μα δεν ειναι υπερθεαμα?
Φυσικά και είναι!!!!

Update: Το εισιτήριο κοστίζει 4 ευρώ μαζί με το audio guide και τα φύλλα του τρίπτυχου κλείνουν από τις 12:00 έως τις 13:00.
Μπορείς όμως να βρίσκεσαι αυτή τη μία ώρα που τα φύλλα παραμένουν κλειστά μέσα στο χώρο.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.214
Μηνύματα
883.825
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom