Αγορά βαλίτσας – χειραποσκευής

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.207
Έχεις δίκιο για το θόρυβο, είναι απαράδεκτος. Σίγουρα θα είναι το πρώτο που θα ψάξω στην επόμενη αγορά. Αλλά πως ξεχωρίζουν τα αθόρυβα ροδάκια;
Μάλλον οι βαλίτσες που στις ρόδες έχουν λάστιχο κάνουν λιγότερο θόρυβο. Βρήκα και άρθρο μάλιστα που είχε γραφτεί για την Βενετία και αναφέρει πως σκόπευαν να βγάλουν νόμο που θα απαγόρευαν να κυκλοφορεί κάποιος στην Βενετία με ρόδες που δεν θα είχαν λάστιχο
https://www.protothema.gr/world/art...-valitses-me-rodes-giati-kanoun-polu-thoruvo/
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.417
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Εγώ είχα πάρει από τα Factory αυτή που είχε πει η @paefstra της American Tourister που ήταν σε προσφορά και την έχουμε καταβολευτει. Επίσης αν και γεμάτη είναι αρκετά ελαφριά.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.021
Likes
40.999
Εγώ είχα πάρει από τα Factory αυτή που είχε πει η @paefstra της American Tourister που ήταν σε προσφορά και την έχουμε καταβολευτει. Επίσης αν και γεμάτη είναι αρκετά ελαφριά.
Αυτη ηταν η αγορα της δεκαετιας. Εχω χωρεσει και παλτο και εφτασε ατσαλακωτο. Ξεκολλησα απο την Cabin max εξαιτιας της.
 

mixalisp90

Member
Μηνύματα
26
Likes
0
delsey ή samsonite.μόνο!!
δεν είμαι ψωνάρα,αλλα μου αρέσει να ταξιδεύω με μιά καλή βαλίτσα,και να μην την παραλαμβάνω κουρέλι απο τους ιμάντες...μιά φορά την πληρώνεις ....
δεν δίνω και πολλα αφού τα παίρνω απο το stock που βρίσκεται στην ερμού,δίπλα απο το παρουσίασις στο υπόγειο!
εγώ θα σας τα λέω απο την επαρχία αυτά????

μπορεί εγώ να ταξιδεύω σαν λέτσος αλλα η βαλίτσα μου θέλω να είναι κομψή...
που ειναι αυτο το μαγαζι με stock στην ερμου? γιατι θελω να παρω μια βαλιτσα...
 

serginio

Member
Μηνύματα
509
Likes
367
Επόμενο Ταξίδι
Νάπολι,Ιταλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία

Attachments

Last edited:

serginio

Member
Μηνύματα
509
Likes
367
Επόμενο Ταξίδι
Νάπολι,Ιταλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία
Προφανώς καλύπτεσαι.Οι οδηγίες της ryanair είναι ξεκάθαρες.
 

serginio

Member
Μηνύματα
509
Likes
367
Επόμενο Ταξίδι
Νάπολι,Ιταλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία
ναι το ξερω αυτο...ΓΕΝΙΚΑ για την βαλιτσα λεω ειναι καλη αυτη? την εχει παρει κανενας να την εχει δουλευει?
Ρώτησες αν " είναι καλή για ταξίδι με ryanair" και σ αυτό απαντησα, πιστεύοντας ότι εννοούσες κατάλληλη.
Γενικά είναι καλή μαρκα με ότι εταιρεία ταξιδεύεις:xalara:
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.373
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom