Αγορά βαλίτσας – χειραποσκευής

serginio

Member
Μηνύματα
509
Likes
367
Επόμενο Ταξίδι
Νάπολι,Ιταλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία
η αγορά για την οποία γίνεται λόγος έγινε 9 - 10 μήνες πριν. Λογικό μου φαίνεται να μην τη βρίσκεις τώρα.
Όντως την είχα πάρει και εγώ από factory αφού το έγραψε κάποιος στο θέμα (Μάρτιος 2018).
Συγκεκριμένα είχα πάρει με 39 ευρώ American tourister καμπίνας
edit:θυμάμαι είχα διαβάσει το μήνυμα του @Thanos92 ή μάλλον για να είμαι δίκαιος της @paefstra https://www.travelstories.gr/commun...τσας-–-χειραποσκευής.7333/page-32#post-693161
 

Attachments

Last edited:

paefstra

Member
Μηνύματα
13.005
Likes
40.907
39 την ειχα παρει? Ουαου, θα ειχα προσθεσει κατι ακομη στην παραγγελια...
 
Last edited:

tripakias

Member
Μηνύματα
8.021
Likes
12.109
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Και με 4 δεν την σερνεις σαν αλογο.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.005
Likes
40.907
αυτη δεν αξιζει? με 4 ροδες...και λιτρα οσο εχει αυτη με της 2 ροδες...και σε βαρος το ιδιο εχουν...
Ολοι εδω δηλωσαμε πολυ ικανοποιημενοι απο American Tourister.Φυσικα και αξιζει, οπως κι αυτη με 53 και δωρεαν μεταφορικα
https://www.factoryoutlet.gr/gr-el/...dhtaksidioy/1712567.0_0000-american-tourister
 

mixalisp90

Member
Μηνύματα
26
Likes
0
γεια σας παιδια...βρηκα αυτη την βαλιτσα που θα ανεβασω φωτο αξιζει? ειναι η ποιο ελαφρια με 2 ροδες? την συγκεκριμενη την εχει (δεν ξερω αν θεωρειτε διαφημησει ) ή bagz.gr...εχει παρει κανεις απο εκει βαλιτσα καμπινας? αλλα θελει 10μερες για παραδωση...κανουν μονο παραγγελιες ιντερνετ...
 

Attachments

maria91

Member
Μηνύματα
2.081
Likes
1.950
γεια σας παιδια...βρηκα αυτη την βαλιτσα που θα ανεβασω φωτο αξιζει? ειναι η ποιο ελαφρια με 2 ροδες? την συγκεκριμενη την εχει (δεν ξερω αν θεωρειτε διαφημησει ) ή bagz.gr...εχει παρει κανεις απο εκει βαλιτσα καμπινας? αλλα θελει 10μερες για παραδωση...κανουν μονο παραγγελιες ιντερνετ...
Αρχικα αφου θες να διαθεσεις ενα ποσο των 50-60ε γιατι δε διαλεγεις οποια σου κανει κλικ και το λιβανιζεις τοσο πολυ??αφου ειναι αυτη η μαρκα και ελαφρια θεμα δε θα εχεις!το μαγαζι μια χαρα ειναι,θα παραγγελνα και εγω αλλα τελικα διαλεξα αλλο μοντελο απο αλλο μαγαζι
 

dimpep

Member
Μηνύματα
11
Likes
0
Καλημέρα,

σκέφτομαι να αγοράσω χειραποσκευή για να αρχίσω να ταξιδεύω με ryanair. Αυτή που έβαλα στο ματι ειναι ryanair approved με διαστάσεις 55*40*20 (American tourister Funshine Upright). Είναι υφασμάτινη όμως και όχι πλαστική, θα έχω πρόβλημα στο μετρητή, φυσικά αν δεν την φουσκώσω;
 

serginio

Member
Μηνύματα
509
Likes
367
Επόμενο Ταξίδι
Νάπολι,Ιταλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία
Καλημέρα,

σκέφτομαι να αγοράσω χειραποσκευή για να αρχίσω να ταξιδεύω με ryanair. Αυτή που έβαλα στο ματι ειναι ryanair approved με διαστάσεις 55*40*20 (American tourister Funshine Upright). Είναι υφασμάτινη όμως και όχι πλαστική, θα έχω πρόβλημα στο μετρητή, φυσικά αν δεν την φουσκώσω;
Όχι δεν έχεις πρόβλημα αν διατηρείς το όριο βαρους
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.784
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom