Αγορά βαλίτσας – χειραποσκευής

GiwtaMerlia

Member
Επόμενο Ταξίδι
Βρυξέλλες-Άμστερνταμ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αμερική
Καλησπέρα σας, έχει αγοράσει κάποιος χειραποσκευή ή μεγαλύτερη βαλίτσα από Primark; Σε τι τιμές τις βρίσκουμε;

maria91

Member
Καλησπέρα σας, έχει αγοράσει κάποιος χειραποσκευή ή μεγαλύτερη βαλίτσα από Primark; Σε τι τιμές τις βρίσκουμε;
Σε τιμες ξεφτιλα σε σχεση με της ελλαδας!δε ξερω αν θα πας σε ευρωπαικο πριμαρκ ή αγγλικο,παντως χριστουγεννα εμεις ειχαμε παρει βαλιτσα καμπινας(οχι χειραποσκευη)στις 25λιρες αν θυμαμαι καλα..και αλλη μια λιγο πιο μικρη σε διαστασεις στις 20 ή 15λιρες..απο ποιοτητα προφανως δεν ειναι και american tourister αλλα απο στυλ τζαμπο και κατι αλλες ειναι πολυ καλυτερες!

GiwtaMerlia

Member
Επόμενο Ταξίδι
Βρυξέλλες-Άμστερνταμ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αμερική
Σε τιμες ξεφτιλα σε σχεση με της ελλαδας!δε ξερω αν θα πας σε ευρωπαικο πριμαρκ ή αγγλικο,παντως χριστουγεννα εμεις ειχαμε παρει βαλιτσα καμπινας(οχι χειραποσκευη)στις 25λιρες αν θυμαμαι καλα..και αλλη μια λιγο πιο μικρη σε διαστασεις στις 20 ή 15λιρες..απο ποιοτητα προφανως δεν ειναι και american tourister αλλα απο στυλ τζαμπο και κατι αλλες ειναι πολυ καλυτερες!
Καλά, προφανώς και ο,τι δίνεις παίρνεις, αν και προσωπικά έχω μείνει ευχαριστημένη με όσα έχω αγοράσει από primark. Θα επισκεφθώ των Βρυξελλών και του Άμστερνταμ και όπου βρω βαλίτσα, την πήρα. Ευχαριστώ πολύ!

Roulaspyr

New Member
Καλησπέρα σας!! Ψάχνω για βαλίτσα καμπίνας! Συγκεκριμένα για 2 οπότε προσπαθώ να βρω κάτι οικονομικό. Έχει ψωνίσει κάνεις άραγε on line? Σε ένα κατάστημα οι διαστάσεις από το σαιτ διεφεραν, όταν πήγα στο μαγαζί και μετρήσαμε την βαλίτσα, οπότε το φοβάμαι λίγο.. Έχω βρει μια που φαίνεται πολύ καλή για την τιμή της αλλά είναι Θεσσαλονίκη το φυσικό κατάστημα και πάλι φοβάμαι μήπως οι διαστάσεις είναι λάθος. Η άλλη επιλογή είναι να πάω κέντρο όπου έχει αρκετές φθηνές. Καμια συμβουλή;

VALANTIS_p

Member
Επόμενο Ταξίδι
Αναλόγως τα λεφτά μου...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Kόστα Ρίκα
Παιδιά ξέρει κανείς που μπορώ ροδάκι ανταλακτικό ή το λαστιχό της, για kipling?
Θα σκάσω. Μου χάλασε το λάστιχο της, κόπηκε κ όλη η υπόλοιπη βαλίτσα είναι σε άριστη κατάσταση κ πολύ πρακτική. Για ένα λάστιχο ρόδας, είναι κρίμα να πάει χαμένη.

escursione

Member
Επόμενο Ταξίδι
πουθενά λόγω κορονοϊού
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΙΟΡΔΑΝΙΑ
Κατά διαστήματα πολλοί ψάχνετε για χειραποσκευή. Έαν ενδιαφέρει κάποιον τρέχει προσφορά 30% σε Βαλίτσες Καμπίνας American Tourister Funshine

VALANTIS_p

Member
Επόμενο Ταξίδι
Αναλόγως τα λεφτά μου...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Kόστα Ρίκα
πλάκα πλάκα, βγάζει το lidl, κάτι ωραιότατες με 25 ως 35€..............αν κ δε ψωνίζω απο εκει συχνά, πήρα μια στη γυναίκα μου κ μας έχει λύσει τα χέρια.......... στην επόμενη ευκαιρία θα πάρω κ εγώ μια έξτρα απο εκεί......

escursione

Member
Επόμενο Ταξίδι
πουθενά λόγω κορονοϊού
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΙΟΡΔΑΝΙΑ
πλάκα πλάκα, βγάζει το lidl, κάτι ωραιότατες με 25 ως 35€..............αν κ δε ψωνίζω απο εκει συχνά, πήρα μια στη γυναίκα μου κ μας έχει λύσει τα χέρια.......... στην επόμενη ευκαιρία θα πάρω κ εγώ μια έξτρα απο εκεί......
Και εγώ έχω μία από τα λιντλ αλλά από ένα σημείο και μετά σε κάθε πτήση είχε 4-5 σαν και τη δικιά μου και στον ιμάντα όλοι μπερδευόμασταν... και προκειμένου να φύγει κάποιος άλλος με τη βαλίτσα μου και να τον ψάχνω αγόρασα μία καινούρια λίγο να ξεχωρίζει.....

VALANTIS_p

Member
Επόμενο Ταξίδι
Αναλόγως τα λεφτά μου...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Kόστα Ρίκα
Και εγώ έχω μία από τα λιντλ αλλά από ένα σημείο και μετά σε κάθε πτήση είχε 4-5 σαν και τη δικιά μου και στον ιμάντα όλοι μπερδευόμασταν... και προκειμένου να φύγει κάποιος άλλος με τη βαλίτσα μου και να τον ψάχνω αγόρασα μία καινούρια λίγο να ξεχωρίζει.....
Κάνεις πατέντες να ξεχωρίζει......... ως κ ντυμένη με μπλούζα είδα μια χαχαχα
Αξίζει τον κόπο πάντως.... Εγώ τη ζηλεύω σε κάθε ταξίδι......... Εχει πολύ ωραία κατανομή των χώρων

escursione

Member
Επόμενο Ταξίδι
πουθενά λόγω κορονοϊού
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΙΟΡΔΑΝΙΑ
Βαλίτσα Καμπίνας Delsey Brisban 55cm 50% έκπτωση

Επίσης
Βαλίτσα Καμπίνας American Tourister με 1,4 βάρος 59 ευρώπουλα

paefstra

Member
Επόμενο Ταξίδι
Βασιλεια-Στρασβουργο.
Προσεξε κατι με την πρωτη : 55x20x40 =44 λιτρα. Αυτη λεει στην περιγραφη 33 λ. Κατι δεν παει καθολου καλα.
Εχω την American tourister και Cabin max με τις ιδιες διαστασεις και χωρητικοτητα 40 λ+. Αν ειναι για 33 λ, θελει πολλη προσοχη η αγορα, εγω θα την απεφευγα.

escursione

Member
Επόμενο Ταξίδι
πουθενά λόγω κορονοϊού
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΙΟΡΔΑΝΙΑ
Προσεξε κατι με την πρωτη : 55x20x40 =44 λιτρα. Αυτη λεει στην περιγραφη 33 λ. Κατι δεν παει καθολου καλα.
Εχω την American tourister και Cabin max με τις ιδιες διαστασεις και χωρητικοτητα 40 λ+. Αν ειναι για 33 λ, θελει πολλη προσοχη η αγορα, εγω θα την απεφευγα.
προσανατολίζομαι να πάρω την δεύτερη με 40 λιτρα που είναι φτηνότερη και ζυγίζει μόνο 1.4. Προφανώς η πρώτη χάνει στην χωρητικότητα λόγω των 4 ροδών ενώ στην δεύτερη είναι 2 ενσωματωμένες

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
31.167
Μέλη
35.791
Νεότερο μέλος
Alex papakosta

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom