Άλλος για Λονδίνο:

billnick

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βέλγιο
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Χαιρετώ όλο το forum. Αν και στο site γράφτηκα πριν από πολύ καιρό μετά από προτροπή μιας φίλης τώρα αποφάσισα να δραστηριοποιηθώ καθώς ετοιμάζομαι για το πρώτο μου ταξίδι εκτός συνόρων και συγκεκριμένα στο Λονδίνο, ένα ταξίδι που το χω μαράζι από τότε που έμαθα ότι η Ελλάδα δεν είναι η μόνη χώρα στον κόσμο. Τα ταξίδια μου μέχρι στιγμής περιορίζονταν στην ηπειρωτική Ελλάδα, κάτι που εύχομαι ν'αλλάξει απο δω και πέρα και κάποια μέρα να συμπεριλάβει και καμιά Νέα Υόρκη και το γύρο της Ευρώπης οδικώς. Τα υπόλοιπα εν καιρώ να μην σας ζαλίζω άλλο.
 

amantab

Member
Μηνύματα
133
Likes
47
Επόμενο Ταξίδι
Όπου γης και πατρίς...
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρος
Άλλος για Λονδίνο???εγώ φυσικά:D Φεύγω σε λίγες ώρες για την περί ου ο λόγος πόλη και είμαι υπερενθουσιασμένη! Με το καλό να πας και εσύ!
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
welcome billnick!!!καιρος να κανεις κι εσυ το επομενο βήμα... και να κανεις συντομα το πρωτο ονειρο: Λονδίνο!!!
 

billnick

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βέλγιο
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
welcome billnick!!!καιρος να κανεις κι εσυ το επομενο βήμα... και να κανεις συντομα το πρωτο ονειρο: Λονδίνο!!!
να σαΙ καλά εσύ που με έκανες να ζηλέψω και το πήρα απόφαση επιτέλους
 

preacher

Member
Μηνύματα
35
Likes
1
Χαιρομαι που θα πας στο Λονδινο!!:D
Και μια συμβουλη να δεις ενα μιουζικαλ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ!!!!
Ακομα και αν δεν ειναι του γουστου σου, θα γινουν!!
Αυτα απο μενα, καλο ταξιδι!
 

billnick

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βέλγιο
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Του γούστου μου είναι της παρέας μου δεν είναι και φοβάμαι ότι θα μου ανεβάσει πολύ το κόστος αλλά θα το παλέψω.
 

nenena

Member
Μηνύματα
979
Likes
154
Επόμενο Ταξίδι
αναζητείται
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Αντε λοιπόν να γίνει το μαράζι σου πραγματικότητα και γρήγορα και άλλοι προορισμοί να προστεθούν στο μενού!
 

preacher

Member
Μηνύματα
35
Likes
1
Του γούστου μου είναι της παρέας μου δεν είναι και φοβάμαι ότι θα μου ανεβάσει πολύ το κόστος αλλά θα το παλέψω.
Για το κοστος εχεις δικιο αν κλεισεις καλη θεση ειναι αρκετα ακριβα, γι αυτο υπαρχει και το tkts | The Official London Theatre Guide στο οποιο πας την ιδια μερα και σου λεει ποια εισητηρια υπαρχουν στη μιση τιμη!Οπως και να χει το Λονδινο εχει απειρα πραγματα να κανεις οποτε καλα να περασετε!!:)
 

amantab

Member
Μηνύματα
133
Likes
47
Επόμενο Ταξίδι
Όπου γης και πατρίς...
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρος
Για το κοστος εχεις δικιο αν κλεισεις καλη θεση ειναι αρκετα ακριβα, γι αυτο υπαρχει και το tkts | The Official London Theatre Guide στο οποιο πας την ιδια μερα και σου λεει ποια εισητηρια υπαρχουν στη μιση τιμη!Οπως και να χει το Λονδινο εχει απειρα πραγματα να κανεις οποτε καλα να περασετε!!:)
Τέλεια η πληροφορία σου..για κάποιο λόγο δεν μπορούσα να κλέισω με την πιστωτική και έτσι δεν πήρα εισητήρια..ελπίζω να βρω κάτι καλό αύριο!
 

preacher

Member
Μηνύματα
35
Likes
1
Τέλεια η πληροφορία σου..για κάποιο λόγο δεν μπορούσα να κλέισω με την πιστωτική και έτσι δεν πήρα εισητήρια..ελπίζω να βρω κάτι καλό αύριο!
Καλημερα!Στο tkts δεν κλεινεις!Πας το πρωι και σου λενε σε ποιες παραστασεις υπαρχουν εισητηρια μισοτιμης (τα οποια ειναι για τις πρωτες σειρες,δηλαδη τα καλυτερα) για την ΙΔΙΑ μερα!Αρα ειναι καθαρα θεμα τυχης.Βεβαια παιζει ρολο και αν θα πας μια καθημερινη (περισσοτερες πιθανοτητες) ή Παρασκευη-Σαββατο.Το tkts βρισκεται εδω και οι τιμες που αναφερει στο site ειναι αυτες που υπηρχαν σημερα.Τελος, για εισητηρια τελευταιας στιγμης θα δεις παρα πολλα μαγαζια, αλλα το καλυτερο ειναι το tkts μιας και ειναι το μονο που θα σου δωσει παραγματικα καλα εισητηρια (εγω την πατησα μια φορα γι αυτο το λεω, μπορει απλα να ετυχε σε μενα, αλλα απο το tkts αγορασα εισητηριο στις πρωτες σειρες ενω σε ενα αλλο μαγαζι εκει γυρω, ενω μου ειπαν οτι οι θεσεις ηταν μπροστα εβλεπα την παρασταση με το κυαλι, κυριολεκτικα!)
 

Kamarado

Member
Μηνύματα
38
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Ελβετία σου έρχομαι......
Ταξίδι-Όνειρο
Αλασκα
Καλημερα κι απο εμενα, συμφωνω κι εγω με την Preacher, πρεπει οπωσδηποτε να δειτε καποιο μιουζικαλ. Πιστευω οτι ακομα και η παρεα σου θα ξετρελλαθει.

Εγω τον Δεκεμβριο ειδα το Lion King και παρολο που θεωρειται παιδικο, οι ενηλικες ηταν περισσοτεροι στην αιθουσα και ολοι κατενθουσιασμενοι. Μονο που δεν χορευαμε κι εμεις.

Αν σας αγχωνει το θεμα της γλωσσας, σας παρασυρει το εργο και το πως ειναι τα θεατρα τους εκει που δεν θα το καταλαβετε. Ακομα και με το Φαντασμα της Οπερας που οι διαλογοι του ειναι πιο δυσκολοι, ειχα μαγευτει!!!!!!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.979
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom