ΗΠΑ Άλλος για το μεγάλο μήλο?

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Εσύ τι κατάλαβες δηλαδή? Ξαναδιάβασε το και έλα με τον κηδεμόνα σου την Δευτέρα να σε εξετάσω...
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.791
Likes
18.337
Επειδή του τη πέσαμε του ανθρώπου για τη διάρκεια και το σκοπό του ταξιδιού, να πούμε και ότι οι πληροφορίες είναι έξοχες....γι'αυτό μ'αρέσει αυτό το φόρουμ, γιατί διαβάζεις πράγματα που το 99% που πηγαίνει σε διάφορους προορισμούς αγνοεί παντελώς...
 

taver

Member
Μηνύματα
12.490
Likes
28.997
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Επειδή του τη πέσαμε του ανθρώπου για τη διάρκεια και το σκοπό του ταξιδιού, να πούμε και ότι οι πληροφορίες είναι έξοχες....γι'αυτό μ'αρέσει αυτό το φόρουμ, γιατί διαβάζεις πράγματα που το 99% που πηγαίνει σε διάφορους προορισμούς αγνοεί παντελώς...
Καλά, δεν είσαι και 99%... (ακόμα το θυμάμαι που διάλεξες Σευχέλες αντί ΝΥ)... :

Ψηφίζουμε και δαγκωτό Σεϋχέλλες έναντι NY...παρακαλώ όχι αντιρρήσεις οι κύριοι taver & Def...αν και ο καιρός γαρ εγγύς για επίσκεψη στο Big Apple....όνειρο της Mrs βλέπετε.....καλά, και εγώ θέλω να γευτώ τις πατάτες του Λούγκερ-πώς-τον-λένε :D
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
το ζήτημα είναι το ...σκουλήκι!!
το σκουλήκι το πυροδοτεί το φθηνό εισιτήριο.τα υπόλοιπα έπονται!!
τώρα άν στα δύο πρώτα προστίθεται και το ταλέντο καταγραφής ,αφήγησης και μετάδοσης,το αποτέλεσμα γίνεται υπερπαραγωγή!!!
έ! δεν φαίνεται????
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Οτι μας εχεις ψησει το ψαρι στα χειλη με την ιστορια του Παναμα το πες και το κανεις! Αλλα εκει που περιμενω συνεχεια απο Κεντρικη Αμερικη σκαει απο Βορεια! Το προβλημα μου ειναι οτι ο βασκος δε ξερει να διαβαζει ελληνικα και πως εγω να τον πεισω για ΝΥ,που του εχω φαει τα αυτια το τελευταιο καιρο; Δε μπορει να διαβασει την ιστορια σου και να δελεαστει ουτε στο ελαχιστο,αρα αρκουμε στο να του δειξω τα σαιτ που εχεις βαλει!

Αναρωτιεμαι αν πας Αυστραλια πως θα οργανωσεις τα αεροπορικα,πραγματικα αναρωτιεμαι!
 

efi.hania

Member
Μηνύματα
624
Likes
938
Ταξίδι-Όνειρο
papua
Μια τόσο έντονη μέρα δεν μπορούσε να κλείσει παρά με μία υπερπαραγωγή… το 230 Fifth Rooftop Garden είναι πράγματι αυτό που λες μπαρ υπερπαραγωγή… Πίνεις το cosmopolitan σου στο roof garden και χαζεύεις τους ουρανοξύστες ολόγυρα… τι ωραία που περνάει ο καιρός στη Ν.Υ…
φαινετε οντως υπερπαραγωγη....
κρατηση απ οτι ειδα δεν χρειαζετε,το dressing code ειναι αυστηρο οπως λεει?
εχεις υπ οψην καποιο αλλο καλο κλαμπ?
 

rainbow_326

Member
Μηνύματα
59
Likes
27
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα
Ταξίδι-Όνειρο
Φίτζι
Και Corner Bistro θα πάμε και Peter Luger και Shake Shack και 5 Guys Burgers...
Έχω κάνει λίστα με τα καλύτερα burgerάδικα της NY :clap:

btw μου άρεσε πολύ η ιστορία! Σ' ευχαριστώ!
 

flora

Member
Μηνύματα
37
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Πολωνία
Ταξίδι-Όνειρο
Αζόρες-Μαδέιρα
φανταστική αφήγηση!!! έχεις τρομερό ταλέντο σε αυτό!!!! φτου να μη σε βασκάνω!χαχαχα!!!
ζήλεψα!ζήλεψα πολύ!! θέλω και εγώ μεγάλο μήλο και το θέλω τώρα!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.764
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom