Ολλανδία Άμστερνταμ, η μικρή-μεγάλη πόλη

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά...
εδώ τώρα θέλω να μου εξηγήσεις: πως κατάφερες να κρατήσεις την chrikky μακριά από τα Starbucks? ή μήπως δεν έχει φτάσει η γοργόνα στο Άμστερνταμ??? :bleh::bleh:

α κι ολα κι ολα... η chrikky το νόστιμο το εκτιμάει...:cool:
 

Attachments

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Συνονοματη μονορουφι σε διαβασα! Ωραια βολτα στο αγαπημενο AMS! Αυτο το ''ελαφρυ'' το εχω απωθημενο 2 φορες πηγα και τις 2 τιποτις! :haha:

Να μας γραφεις πιο συχνα ιστοριες!!!!
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Συνονοματη μονορουφι σε διαβασα! Ωραια βολτα στο αγαπημενο AMS! Αυτο το ''ελαφρυ'' το εχω απωθημενο 2 φορες πηγα και τις 2 τιποτις! :haha:

Να μας γραφεις πιο συχνα ιστοριες!!!!
Αστο , αστο καλυτερα , για τους .. εμπειρους...
Οσον αφορα στις ιστοριες... υποσχομαι να αρχισω συντομα...:D
 

Lyda

Member
Μηνύματα
723
Likes
241
Επόμενο Ταξίδι
ΚΑΛΜΥΚΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
Ευαγγελια απολαυτικη η ιστορια σου.
 

hkar

Member
Μηνύματα
7
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα
Σε ευχαριστώ πολύ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Φεύγω στις 25/3 για Άμστερνταμ και οι πληροφορίες σου ήταν τέλειες!!!!!!!!!!!!!!
 

joys

Member
Μηνύματα
50
Likes
16
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
Πολυ ωραια μας τα εγραψες !!! Στις 25/3 αναχωρω και εγω , ελπιζω να περασω τοσο ομορφα οσο και εσεις!!Ευχαριστουμε για τα tips!
 

tita

Member
Μηνύματα
732
Likes
223
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
είστε πολύ τυχεροί όσοι έρχεστε τώρα. Ο καιρός είναι υπέροχος, ο ήλιος τους έχει χτυπήσει στο κεφάλι, όλο και κάποιο event γίνεται στις πλατείες. Ποδήλατα παντού, άνθρωποι να λιάζονται στις αυλές τους και στα κανάλια...μαγικά. Καμία σχέση με το χειμώνα:clap:
 

joys

Member
Μηνύματα
50
Likes
16
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
είστε πολύ τυχεροί όσοι έρχεστε τώρα. Ο καιρός είναι υπέροχος, ο ήλιος τους έχει χτυπήσει στο κεφάλι, όλο και κάποιο event γίνεται στις πλατείες. Ποδήλατα παντού, άνθρωποι να λιάζονται στις αυλές τους και στα κανάλια...μαγικά. Καμία σχέση με το χειμώνα:clap:
αχ τι καλα!ειχα ενα αγχος οτι θα βρεχει διοτι στο weather δινει για ολες τις μερες που θα ειμαστε εκει ψιλοβροχο.
 

Dafni

Member
Μηνύματα
984
Likes
598
μπράβο Ευαγγελια :clap::clap::clap:πολύ ωραίο το ταξιδακι σας ,και ωραίες πληροφοριες....μου θυμισες ένα σωρό ονοματα(δρομων,μουσειων,αξιοθέατων)που τα είχα μισοξεχάσει και με έκανες μια ωραία μεγάλη βόλτα για να τα φέρω πάλι στο μυαλό μου....:)
 

Thanows

Member
Μηνύματα
32
Likes
1
φοβερή η ιστορία σου, σκέφτομουν να πάω φέτος το καλοκαίρι με τη παρέα μου αλλά προέκυψε ένα προβληματάκι και αναρωτιόμαστε θα αξίζει το ίδιο η περίοδος τον χριστουγέννων ή θα μας φάει το κρύο και η βροχή;
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.832
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom