Άμστερνταμ με 125 από Θεσσαλονίκη

theano

Member
Μηνύματα
8
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Μαδρίτη;
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Καλησπέρα!
Είναι η πρώτη φορά που γράφω στο forum, αλλά μόλις έκλεισα tickets με τη Malev για Αμστερνταμ από Θεσσαλονίκη (μέσω Βουδαπέστης) για τον Αυγουστο με 125 ευρώ και ήθελα να μοιραστώ τον ενθουσιασμό μου. Μου έκανε εντύπωση ότι ενώ δεν το διαφημίζει η εταιρία στις προσφορές, έχει πολλές ημερομηνίες που βγάζει την τιμή του ticket στα 2 ευρώ ανά διαδρομή. Τα υπόλοιπα είναι φόροι και χρεώσεις κράτησης, αλλά από αυτά που έχω δει νομίζω ότι είναι πολύ καλή τελική τιμή.
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.221
Likes
5.758
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Μπράβο theano, πολύ καλή τιμή! Καλό ταξίδι να έχετε!
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Καλησπέρα!
Είναι η πρώτη φορά που γράφω στο forum, αλλά μόλις έκλεισα tickets με τη Malev για Αμστερνταμ από Θεσσαλονίκη (μέσω Βουδαπέστης) για τον Αυγουστο με 125 ευρώ και ήθελα να μοιραστώ τον ενθουσιασμό μου. Μου έκανε εντύπωση ότι ενώ δεν το διαφημίζει η εταιρία στις προσφορές, έχει πολλές ημερομηνίες που βγάζει την τιμή του ticket στα 2 ευρώ ανά διαδρομή. Τα υπόλοιπα είναι φόροι και χρεώσεις κράτησης, αλλά από αυτά που έχω δε νομίζω ότι είναι πολύ καλή τελική τιμή.
125 μετ επιστροφής;:roll:,μιλάμε για πολύ καλή τιμή:clap:και είναι απο τους προορισμούς που θάθελα να πάω...
 
Μηνύματα
607
Likes
115
Επόμενο Ταξίδι
βορεια ιταλια- ελβετια
Ταξίδι-Όνειρο
ιαπωνια
θεανώ η τιμή είναι εκπληκτική. να γράφεις πιο συχνά. βέβαια πρώτα έκλεισες και ύστερα έγραψες. θα το θυμάμαι αυτό! καλά να περάσεις
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
με ολυμπιακη βρηκα για αυγουστο Αμστερνταμ με 152 ευρω το ατομο και μαλιστα απευθειας. Δεν νομιζω τα 25 ευρω λιγοτερα να αξιζουν την ταλαιπωρια και το χασιμο μιας μερας.
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.784
Likes
1.111
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
με ολυμπιακη βρηκα για αυγουστο Αμστερνταμ με 152 ευρω το ατομο και μαλιστα απευθειας. Δεν νομιζω τα 25 ευρω λιγοτερα να αξιζουν την ταλαιπωρια και το χασιμο μιας μερας.
δε μας είπες πότε το έκλεισες?:D για ένα μήνα πριν είναι φοβερή τιμή τα 125
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
και τωρα αν μπεις στο site θα βρεις εισιτηρια.
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.784
Likes
1.111
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
όντως έχει αλλά με μία και μοναδική αναχώρηση 9/8 αν θέλεις οποιαδήποτε άλλη μέρα από 25/7 μέχρι 15/8 η τιμή ξεκινά από 234 που και πάλι καλούτσική είναι για απευθείας.
 

theano

Member
Μηνύματα
8
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Μαδρίτη;
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
με ολυμπιακη βρηκα για αυγουστο Αμστερνταμ με 152 ευρω το ατομο και μαλιστα απευθειας. Δεν νομιζω τα 25 ευρω λιγοτερα να αξιζουν την ταλαιπωρια και το χασιμο μιας μερας.
Από Θεσσαλονίκη???
 

theano

Member
Μηνύματα
8
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Μαδρίτη;
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
με ολυμπιακη βρηκα για αυγουστο Αμστερνταμ με 152 ευρω το ατομο και μαλιστα απευθειας. Δεν νομιζω τα 25 ευρω λιγοτερα να αξιζουν την ταλαιπωρια και το χασιμο μιας μερας.
Οι ανταποκρίσεις έχουν μικρό χρόνο αναμονής στις ώρες που έκλεισα, δηλαδά μιλάμε για συνολικούς χρόνους ταξιδιου 4:10 στο πήγαινε και 4:15 στην επιστροφή. Για εμάς τους Σαλλλονικιούς είναι λίγες οι 4 ώρες ;)
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.784
Likes
1.111
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
Αμέσως μόλις το έκλεισα έγραψα και στο forum :) Άρα εχθες το απόγευμα
δεν ήταν για σένα αυτό..:D τα εισητήρια που λες υπάρχουν και μάλιστα σε ποικιλία ημ/νιων η τιμή αυτή είναι φοβερή κι από αμστερνταμ πας όπου θες
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.885
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom