Άνδρος Άνδρος Υδρουσα

8anstavrop

Member
Μηνύματα
14
Likes
19
Ιούλιος 2018. Κοντά . Οικονομικά. Μένεις Αγ. Πέτρο, φάτσα παραλία χιλιόμετρα οργανωμένη . .. πάρε ναχεις.. Και με παιδιά.. Μέχρι και τζαμπο.
Πας Μπατσι μονο να δεις να πιεις και όχι να φας. Χωρα πλακόστρωτο των εφοπλιστάδων... είδες και έφυγες. Τρως βράδυ γαριδομακαροναδα Καραβοστασι στο Γαυριο και παγωτάκι δίπλα Δωδώνη και σε 5 λεπτά ύπνο Αγ Πέτρο. Η Άνδρος είναι ήρεμη δύναμη...
Τα Αχλα και τις λοιπές χαι παραλίες τις αφήνουμε ευχαρίστως για τους ινκόγνιτο φραγκάτους και σκαφάτους ... αλλιως προσβάσιμες από χαι λουξ. Πολλά χλμ χωματόδρομο.
Λιγα και καλα. Μπορει να μην εχει Πύργο και Υστερνια οπως η Τηνος αλλά έχει Λιμανι - Γαυριο, Μπατσι, Κορθι (γνήσια ομορφιά), Χώρα..
Άνδρος ...πιο απλωμένη, πιο άνετη. ... τόσο όσο .
Το Μπατσι η παραφωνία στο ολο σκηνικό. .. καμία αισθητική.
Ναχος Τζετ = πύραυλος
 
Last edited:

maria91

Member
Μηνύματα
2.070
Likes
1.941
Ιούλιος 2018. Κοντά . Οικονομικά. Μένεις Αγ. Πέτρο, φάτσα παραλία χιλιόμετρα οργανωμένη . .. πάρε ναχεις.. Και με παιδιά.. Μέχρι και τζαμπο. Πας Μπατσι μονο να δεις να πιεις και όχι να φας. Χωρα πλακόστρωτο τύπου Ιστικλαλ... είδες και έφυγες. Τρως βράδυ γαριδομακαροναδα Καραβοστασι στο Γαυριο και παγωτάκι δίπλα Δωδώνη και σε 5 λεπτά ύπνο Αγ Πέτρο. Η Άνδρος είναι ήρεμη δύναμη... Οι φράγκατοι κόβουν βόλτες Αχλα ... αλλιως προσβάσιμες από χαι λουξ. Λιγα και καλα. Μπορει να μην εχει Πύργο και Υστερνια οπως η Τηνος αλλά έχει Λιμανι - Γαυριο, Μπατσι, Κορθι , Χώρα.. Πιο απλωμένη, πιο άνετη. ... τόσο όσο . Το Μπατσι η παραφωνία στο ολο σκηνικό. .. καμια αισθητική.
Γιατι δε τρως Μπατσι και γιατι παραφωνια??σε πληροφορω πως ειναι το μονο μερος που χεις πραγματα να κανεις και μαζευει κοσμο!!τωρα αν εσυ θες ηρεμια ή εισαι οικογενειαρχης,παω πασο δεν ειναι για σας!επισης παγωτο εχει επιπεδα ανωτερο στο Μπατσι απο το πανακριβου της Δωδωνης!
 

8anstavrop

Member
Μηνύματα
14
Likes
19
Γιατι δε τρως Μπατσι και γιατι παραφωνια??σε πληροφορω πως ειναι το μονο μερος που χεις πραγματα να κανεις και μαζευει κοσμο!!τωρα αν εσυ θες ηρεμια ή εισαι οικογενειαρχης,παω πασο δεν ειναι για σας!επισης παγωτο εχει επιπεδα ανωτερο στο Μπατσι απο το πανακριβου της Δωδωνης!
Δεν είναι δυνατό να έχουμε όλοι οι άνθρωποι την ίδια άποψη. Δεν γίνεται να έχουμε τις ίδιες εμπειρίες. Στην ηλικία μου και έχοντας γυρίσει όλα τα νησιά των Κυκλάδων αυτό έχω να καταθέσω. Δεν προσπαθώ να πείσω κάποιον. Επίσης τα κριτήριά μου δεν έχουν σχέση με το που μαζεύει κόσμο. Δεν χρειάζεται να συμπληρώνουμε την εμπειρία κάποιου με τη δική μας.
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.070
Likes
1.941
Δεν είναι δυνατό να έχουμε όλοι οι άνθρωποι την ίδια άποψη. Δεν γίνεται να έχουμε τις ίδιες εμπειρίες. Στην ηλικία μου και έχοντας γυρίσει όλα τα νησιά των Κυκλάδων αυτό έχω να καταθέσω. Δεν προσπαθώ να πείσω κάποιον. Επίσης τα κριτήριά μου δεν έχουν σχέση με το που μαζεύει κόσμο. Δεν χρειάζεται να συμπληρώνουμε την εμπειρία κάποιου με τη δική μας.
Δεν επεβελα την αποψη μου απλα την ειπα,ουτε τη συμπληρωσα με την δικη σου!εξαλλου το ξεκαθαρισα αν θες να σαι ερημιτης ή εισαι οικογενειαρχης τοτε ναι δεν ειναι για σενα το Μπατσι..απλα απ οτι καταλαβα εκρινες ενα μερος χωρις καν να του δωσεις την ευκαιρια να το δοκιμασεις μονο και μονο επειδη ειχε κοσμο...απ τα λεγομενα σου τουλαχιστον ετσι φαινετε!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.810
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom