Άρπα κόλλα μάζωξη το Σάββατο 29 Απρίλη στον Βοτανικό

isabelle

Member
Μηνύματα
902
Likes
4.165
Καλησπέρα Isabelle. Πώς θα βρεθούμε το βραδυ; Σε ποιο όνομα είναι η κράτηση στο Soirée de Votanique;
Εχω πει "Ισαβέλλα" και "Travelstories". Αποκλείεται να μην μας εντοπίσεις. Κάνει μπαμ ότι αποτελούμε μάζωξη πυροβολημένων.
 

Vito

Member
Μηνύματα
746
Likes
1.019
Χαχα... Πολύ γέλασα χτες! Ειναι τρελοί αυτοί οι Κορίνθιοι...

Φιλιά σε όλους τους ταξιδιώτες που Συνάντησα χτες και συγκεκριμένα στην Ισαβέλλα που την έβαλα να με περιμένει τις μεταμεσονύχτιες ώρες.
 

isabelle

Member
Μηνύματα
902
Likes
4.165
Φίλοι μου σας ευχαριστώ για την όμορφη βραδιά....πιστεύω ότι όλοι το χαρήκαμε! :)
Κι εγώ ευχαριστώ! Προσωπικά πέρασα εξαιρετικά. Κάποιες φορές το "λίγοι" μπορεί να μετατραπεί σε πλεονέκτημα καθώς προσφέρεται η δυνατότητα για μια πιο σε βάθος γνωριμία.
Χαχα... Πολύ γέλασα χτες! Ειναι τρελοί αυτοί οι Κορίνθιοι... Φιλιά σε όλους τους ταξιδιώτες που Συνάντησα χτες και συγκεκριμένα στην Ισαβέλλα που την έβαλα να με περιμένει τις μεταμεσονύχτιες ώρες.
Ντάξει, μην υπερβάλλουμε, δεν άργησες πολύ, στις 11:30 ήσουν εκεί.:haha:
 

buffon85

Member
Μηνύματα
594
Likes
1.559
Επόμενο Ταξίδι
Κολομβία
Ταξίδι-Όνειρο
Χιλή, Ιαπωνία, Αμερική
κι εγω χαρηκα πολυ και θα ειμαι σιγουρα και στην επομενη συναντηση! :D
γενικως ειμαι ανθρωπος που δυσκολευεται σε παρεες αγνωστων (οπου παρεα πανω απο 2:bleh:), αλλα χθες περασα καταπληκτικα (και ας μην μιλουσα πολυ) αλλα χαιρομουν να σας ακουω, αν και περιμενα περισσοτερες λεπτομερειες σε σχεση με τα εξωτικα κτελ!

και ο φανης περασε πολυ ομορφα και χαρηκε που σας γνωρισε, δεν αποφασιζει να φτιαξει προφιλ, οποτε το μεταφερω εγω!
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.506
Likes
7.699
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
καμμια φωτο???????????
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.723
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom