Πολωνία Άφιξη και μετακινήσεις στην Βαρσοβια-Κρακοβια

giorgtsi

Member
Επόμενο Ταξίδι
Μιλάνο
Ονειρεμένο Ταξίδι
New York
Ειναι δηλαδή καλύτερα να τα κλεισουμε ολα απο τωρα;;
Το modlinbus από αεροδρόμιο για κέντρο καλύτερα να μην το κλείσετε γιατί μπορεί να έχετε καθυστερήσεις.Φταστε με το καλο στο αεροδρόμιο και δείτε αν σας συμφέρει να πάρετε modlinbus ή τρένο από οικονομική άποψη και από άποψη χρονου.Η διαφορά στην τιμή θα είναι για μερικά ευρώ αλλά εγώ θα διάλεγα τρένο.Καλυτερα να κλείσετε τα τρένα για Κρακοβία σε έναν χρόνο ασφαλείας για να τα προλαβετε και αν επιστρέφετε Ελλάδα από Βαρσοβία δείτε την τιμή του modlin bus και αν είναι καλή κλειστε την από τώρα αλλιώς χρησιμοποιηστε το τρένο όπου τα δρομολόγια θα τα βρείτε στον κεντρικό σταθμό.Modlinbus νομίζω συμφέρει μόνο αν το κλείσεις καιρό πριν αλλιώς μετά είναι πιο ακριβό και κάνει και περισσότερο χρονο.

koker

Member
Ονειρεμένο Ταξίδι
μαυρικιος
Πόσο το πλήρωσες γιατί η τιμή του ξεκινάει από τα 9 ζλοτυ και μετά από λίγο καιρό το είδα στα 33
Ποτέ δεν το βρήκα διαδικτυακά στα 9 ζλότυ, ισως φταίει οτι το έψαχνα 1,5 μήνα πρίν μόνο. Πάντα ήταν στα 33 ζλότυ.

giorgtsi

Member
Επόμενο Ταξίδι
Μιλάνο
Ονειρεμένο Ταξίδι
New York
Ποτέ δεν το βρήκα διαδικτυακά στα 9 ζλότυ, ισως φταίει οτι το έψαχνα 1,5 μήνα πρίν μόνο. Πάντα ήταν στα 33 ζλότυ.
Ααα κομπλέ τότε θέλει πολύ πιο πριν να το κλείσεις γιατί εγώ το είχα πετύχει 2,5 μήνες πριν 9 ζλοτυ και το γράφει και στις αφίσες στο αεροδρόμιο ότι το εισιτήριο ξεκινάει απ αυτή την τιμή

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
31.891
Μέλη
36.446
Νεότερο μέλος
maria_vv

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα