ΗΠΑ Έκδοση VISA για Αμερική

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

pantsos

Member
Μηνύματα
30
Likes
0
Λέτε πλεόν να μην χρειάζεται Visa?

Αλλα δεν έκαναν ούτε μια ανακοίνωση ούτε γιαυτό ούτε για τον Φεβρουάριο
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Λέτε πλεόν να μην χρειάζεται Visa?

Αλλα δεν έκαναν ούτε μια ανακοίνωση ούτε γιαυτό ούτε για τον Φεβρουάριο
Θα πέσω στα ναρκωτικά χρονιάρες μέρες... ρε φίλε ή πλάκα κάνεις ή έχεις θέμα... δηλαδή εσύ τώρα πιστεύεις ότι αν είχε καταργηθεί η visa θα το μάθαινες από μια ανακοίνωση στο site της πρεσβείας? Τι διάολο πίνεις και δεν μας δίνεις... άντε χρονιάρες μέρες με τις απορίες σας...
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.697
Likes
6.676
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Λέτε πλεόν να μην χρειάζεται Visa?

Αλλα δεν έκαναν ούτε μια ανακοίνωση ούτε γιαυτό ούτε για τον Φεβρουάριο
πες μου σε παρακαλώ , οτι μας κανεις πλακα :xmas_evil:
 

pantsos

Member
Μηνύματα
30
Likes
0
Τελικά το χιούμορ υστερεί στις μέρες μας.Δε πάτε καμιά εκδρομή χρονιάρες μέρες? Το πολύ στρες σκοτώνει.:xmas_eek:

Και ξανα έρχομαι στο θέμα.Γιατί δείχνει όλο τον Φεβρουάριο Not available?Μήπως γνωρίζει κανείς?
 

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
γιατί προφανώς τα ραντεβού θα βγαίνουν ανά μήνα. Περίμενε ίσως μετά τις 15 να βγουν οι ημερομηνίες του Φεβρουαρίου
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Ε τοτε μαλλον ειτε ειναι υπερπληρεις απο ραντεβου τον Φεβρουαριο, ειτε καπου εχει μπλοκαρει το συστημα τους. Παρτους τηλεφωνο να ξεκαθαρισεις τι συμβαινει. Οπως καταλαβαινεις οτι και να σου πουμε εμεις καθολου εγκυρο δε θα ειναι. Οποιαδηποτε πληροφορια σε σχεση με δημοσια αρχη ειτε του ελληνικου κρατους ειτε καποιου ξενου κρατους καλυτερα ειναι να την αποκτας απο το επισημο καναλι και οχι απο εμας εδω, που στο κατω κατω δε θα μπορεσεις και να μας βρεις για να μας αποδωσεις τις οποιες ευθυνες για την οποια πατατα σου ειπαμε. Βουρ για την πηγη λοιπον!
 

pantsos

Member
Μηνύματα
30
Likes
0
Ότι να ναι.Μόλις πήρα τηλ για πληροφορίες για την βίζα και λέω βλέπω όλο τον μήνα Φεβρουάριο not available.Λέω τι έχει γίνει? Μου λέει ναι είναι not available.Ε λέω για ποιο λόγο.Μου λέει επίσημη ανακοίνωση δεν έχει βγει ακόμα οπότε δε μπορώ να σας πω τίποτα.Ε λέω θα αλλάξει λέω?Δηλαδή θα απο not available θα γίνει κανονικά να κλείσουμε ραντεβού για τον Φεβρουάριο? Μου λέει δε νομίζω να αλλάξει.Ε της λέω τι πρόβλημα υπαρχει με τον μήνα,μου λέει δε μπορώ να σας πω τίποτα γιατί δεν έχει βγει επίσημη ανακοίνωση.


:xmas_rolleyes:Τι καταλάβατε απο αυτό?

Υ.Γ. Όταν γράφει not available δε σημαίνει οτι έχουν καλυφθεί τα ραντεβού,αλλα δεν γίνεται να επισκεφτείς εκείνη τη μέρα την πρεσβεία για να κάνεις το ραντεβού.
 

pantsos

Member
Μηνύματα
30
Likes
0
Άλλο πάλι και τούτο. Μετά το τηλεφώνημά μου,άνοιξαν μόνο την πρώτη βδομάδα του Φεβρουαρίου,απο κει και πέρα όλα πάλι not available.Δεν έχω καταλάβει τι παίζεται.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.492
Likes
29.040
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Ότι να ναι.Μόλις πήρα τηλ για πληροφορίες για την βίζα και λέω βλέπω όλο τον μήνα Φεβρουάριο not available.Λέω τι έχει γίνει? Μου λέει ναι είναι not available.Ε λέω για ποιο λόγο.Μου λέει επίσημη ανακοίνωση δεν έχει βγει ακόμα οπότε δε μπορώ να σας πω τίποτα.Ε λέω θα αλλάξει λέω?Δηλαδή θα απο not available θα γίνει κανονικά να κλείσουμε ραντεβού για τον Φεβρουάριο? Μου λέει δε νομίζω να αλλάξει.Ε της λέω τι πρόβλημα υπαρχει με τον μήνα,μου λέει δε μπορώ να σας πω τίποτα γιατί δεν έχει βγει επίσημη ανακοίνωση.


:xmas_rolleyes:Τι καταλάβατε απο αυτό?

Υ.Γ. Όταν γράφει not available δε σημαίνει οτι έχουν καλυφθεί τα ραντεβού,αλλα δεν γίνεται να επισκεφτείς εκείνη τη μέρα την πρεσβεία για να κάνεις το ραντεβού.
Μπορεί να κάνουν ανακαίνιση στους χώρους ή κάτι ανάλογο. Δε σημαίνει ότι καταργείται η Visa.... (η οποία έτσι κι αλλιώς θα συνεχίσει να εκδίδεται στην πρεσβεία, για τους Αλβανούς, Πακιστανούς, και λοιπούς μη Έλληνες κατοίκους της Ελλάδας...)
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Μπορει να εχουν τιποτε πληροφοριες οτι θα τους την μπουμπουνισει κανεις εκει κατα τον Κουτσοφλεβαρο...Τι να σου πω τωρα ....Αβυσσος!
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Τελικά το χιούμορ υστερεί στις μέρες μας.Δε πάτε καμιά εκδρομή χρονιάρες μέρες? Το πολύ στρες σκοτώνει.:xmas_eek:
Χιούμορ έκανες βρε αδερφέ κι εμείς οι κρυόκωλοι δεν το καταλάβαμε... αλλά μπράβο σου το συνεχίζεις...

Ότι να ναι.Μόλις πήρα τηλ για πληροφορίες για την βίζα και λέω βλέπω όλο τον μήνα Φεβρουάριο not available.Λέω τι έχει γίνει? Μου λέει ναι είναι not available.Ε λέω για ποιο λόγο.Μου λέει επίσημη ανακοίνωση δεν έχει βγει ακόμα οπότε δε μπορώ να σας πω τίποτα.Ε λέω θα αλλάξει λέω?Δηλαδή θα απο not available θα γίνει κανονικά να κλείσουμε ραντεβού για τον Φεβρουάριο? Μου λέει δε νομίζω να αλλάξει.Ε της λέω τι πρόβλημα υπαρχει με τον μήνα,μου λέει δε μπορώ να σας πω τίποτα γιατί δεν έχει βγει επίσημη ανακοίνωση.

:xmas_rolleyes:Τι καταλάβατε απο αυτό?
ότι θα καταργηθεί η visa και μας το κρατάνε για έκπληξη αλλά εσύ τους την χάλασες...
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.979
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom